אטרקציות לילדים באילת-בריכת הכרישים הגדולה נפתחה במצפה התת ימי באילת

בריכת הכרישים. צילום : המצפה התת ימי

להסתכל לכריש בעיניים- בריכת הכרישים הגדולה במזרח התיכון שנפתחה לאחרונה במצפה התת ימי באילת, מציעה אטרקציה חדשה והצצה ייחודית לעולמם המסתורי של השוחים במעמקים.

השנה תהיה לנו סיבה נוספת להדרים עם הילדים לאילת: פארק המצפה התת ימי באילת פותח את מפרץ הכרישים, מתחם עצום המשתרע על שטח של1,000 מ"ר, הכולל מרכז מבקרים אינטראקטיבי עם בריכת אקווריום ענקית, הגדולה במזרח התיכון, שתהיה ביתם של לא פחות מ-18 כרישים, עד ארבעה מטרים אורך כל אחד.
להזמנת כרטיסים בהנחה לחצו כאן…

סלפי עם כריש כבר עשיתם? המנהרה השקופה
את הבריכה חוצה מנהרה שקופה והמבקרים, שיעברו דרכה, יוכלו לראות במרחק נגיעה את הכרישים החגים מעל, ויזכו לחוויה עוצרת נשימה, המדמה שהייה נדירה במעמקים. הפרויקט מציג למבקרים עולם שלם של יצורים ימיים מסתוריים ויהיו בו גם אולמות צפייה ומיצג אינטראקטיבי וחווייתי להיכרות אישית עם הכרישים, כולל הצגת דגמים ריאליסטיים של המינים שבבריכה, וגם של כריש הלווייתן, שמסתבר שחי אף הוא בים סוף.

לא רק כרישים
בדומה לכל האקווריומים במצפה התת ימי, גם בבריכה החדשה הוקם מערך אקולוגי מורכב, המדמה את מימי מפרץ אילת, מקום מחייתם הטבעי של הכרישים. יחיו בה שישה מינים, חלקם בסכנת הכחדה וגם נדירים באקווריומים: כריש נמר, כריש פטיש, כריש לבן קצוות, זנבתן מנומר, שחור סנפיר וכריש לבן סנפיר, שישחו לצד מאות דגי מים פתוחים, מעל שונית אלמוגים אמיתית וססגונית.

בריכת הכרישים החדשה באילת, המצפה התת ימי באילת, פעילויות לילדים באילת
הצצה ייחודית לעולם הכרישים – בריכת הכרישים החדשה באילת.

בתהליך התכנון, העיצוב והבנייה של בריכת הכרישים, לקחו חלק משרד פלג אדריכלים, יחד עם צוות חברתCORAL WORLDומומחים שונים מהמובילים בעולם בטיפול בבעלי חיים ימיים. תהליך התכנון התמקד בהתאמת הבריכה לצרכי המחייה הייחודיים של הכרישים והתאמתה לצרכיהם, תוך מתן אפשרות צפייה מקורית למבקרים.

סרטון התדמית של בריכת הכרישים החדשה.

הכניסה לאטרקציה החדשה הכוללת את מרכז המבקרים ובריכת הכרישים כלולה במחיר הכניסה לפארק המצפה התת ימי, ללא תשלום נוסף.
תוקף הכניסה למצפה התת ימי הוא לשלושה ימים רצופים, בהם ניתן לחזור ולבלות שוב בין שלל האטרקציות שבפארק.

כרטיסים למצפה התת ימי: מבוגר:99 ₪. ילד: 79 ₪.
הפארק פתוח מידי יום בין השעות08:30-17:00

להזמנת כרטיסים וחבילות משולבות בהנחה לחצו כאן…

למידע נוסף על המצפה התת ימי באילת …

לפרטים: 053-9382051

למידע נוסף: המצפה התת ימי באילת…

 

אין תגובות

השאר תגובה