אטרקציות לילדים ומוזיאונים בחינם: חוגגים עצמאות 70 למדינת ישראל

הכי ישראל במיני ישראל.צילום: מיני ישראל
אטרקציות לילדים ביום העצמאות במיני ישראל.צילום: מיני ישראל

מחפשים אטרקציות לילדים ולכל המשפחה ביום העצמאות? חוגגים עצמאות 70 למדינה עם מגוון מוזיאונים ואתרי מורשת שיפתחו בחינם ויציעו פעילויות לכל המשפחה

 

אטרקציות לילדים באתר שחזור הקרב- קיבוץ יד מרדכי

קיבוץ יד מרדכי מזמין אתכם לחגוג את יום העצמאות באתר שחזור הקרב המהווה את אחד הסמלים הבולטים של גבורה ועצמאות. במסגרת הפעילות יוכלו המבקרים להתחפר בתעלות הקשר המקוריות, לטפס על טנקים ושריונית, להכיר את כלי הנשק ששימשו את הלוחמי, לשמוע  סיפורי גבורה ועוד. במקביל יוכלו המבקרים לעלות לגבעת הפסל של מרדכי אנילביץ, באנדרטת המשוריין ילמדו על סיפור פינוי הילדים שחולצו תחת אש, ולבקר במוזיאון משואה לתקומה המספר את סיפורו של העם היהודי באירופה טרם מלחמת העולם השנייה.
הכניסה וכל הפעילויות בקיבוץ- בחינם.

טלפון: 053-7106976

יום העצמאות בקיבוץ יד מרדכי…

 

 

 מגן דוד בסימן קינטי: יום העצמאות במוזיאון אגם 

מוזיאון אגם בראשון לציון שהשנה פתח את שעריו, מזמין את הקהל לבקר בו ללא תשלום במהלך יום העצמאות, ובנוסף מציע סיורים בכניסה חופשית לכל הגילאים וסדנאות מעשיות לילדים בעלות מוזלת, שישימו דגש על השפעות הציונות והיהדות בעבודותיו של יעקב אגם. בין הפעילויות: סיור משפחות וילדים, סדנת מגן דוד, סיורים לקהל בוגר.

טלפון: 053-9382681

יום העצמאות במוזיאון אגם…

מוזיאון אגם. צילום: יוסי אלטרמן
מוזיאון אגם. צילום: יוסי אלטרמן

 

70 מוזיאונים ואתרי מורשת חינם לכבוד 70 שנה למדינה

לכבוד יום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל, יפתחו ללא תשלום 70 אתרי מורשת שמספרים את סיפורה של הארץ מימי בית ראשון, דרך ימי המנדט הבריטי, מלחמת העצמאות ועד ימינו ויתקיימו בהם פעילויות לילדים בחינם ביוזמת משרד התרבות והספורט והמועצה לשימור אתרים. בין הפעילויות: סיורים מודרכים, תצפיות, חידונים ומשחקים, זחילה בבונקרים ובתעלות, סדנאות יצירה, משחקי חפש את הסליק, סיורים במרכז המבקרים החדש של בנק ישראל ועוד.

70 אתרי מורשת בחינם לכבוד 70 שנה למדינה… 

פירוט האתרים והפעילויות…

אתר שחזור הקרב ביד מרדכי
אתר שחזור הקרב ביד מרדכי

מתחברים ל-70 שנות עצמאות במיני ישראל

פארק מיני ישראל מזמין אתכם לחגוג את יום העצמאות במקום הכי ישראלי שיש עם סיורים מודרכים בין המודלים- הסיפורים המרתקים של 70 שנות המדינה, סדנת יצירה להכנת סוסיתא אישית, אתגר המשפחות הגדול
ומופע מיוחד ליום העצמאות- דרורמי קופצים רוקדים.

טלפון: 053-7106966

יום העצמאות במיני ישראל…

אין תגובות

השאר תגובה