דיגיטף: הצגות ילדים בחינם והטבות להורים וילדים בתל אביב

דיגיטף תל אביב, הצגות ילדים בתל אביב, קופונים בתל אביב, המנחות בתל אביב

בתל אביב משיקים היום את דיגיטף, כרטיס הטבות חדש להורים לילדים בגילאי לידה עד 3 שנים שיקנה למחזיקי הכרטיס הטבות והנחות למשחקיות בתל אביב, הצגות ילדים בחינם של תיאטרון אורנה פורת, קבוצת פייסבוק להורים ומדור פעילויות לילדים באתר העירייה, טיפים להורים ושיחות עם מומחים לגיל הרך, הזמנת תורים ועוד…

הורים בתל אביב? עיריית תל אביב-יפו שמה לעצמה למטרה לסייע לאוכלוסיית ההורים לילדים בגיל הרך אשר ילדיהם אינם מצויים במערכת החינוך העירונית. העירייה השיקה היום את כרטיס דיגיטף אשר מטרתו לסייע להורים בהורדת יוקר המחייה על ידי הפקת אירועים לילדים ולהורים והנחות מיוחדות.  מעכשיו ניתן יהיה לבצע הזמנת תורים דיגיטלית לטיפות החלב,  לקבל את כל המידע על מה שקורה בעיר במקום אחד, להכיר קהילות הורים על פי מקום המגורים ולקבל מתנת לידה מיוחדת להורים לילדים עד גיל חצי שנה בטיפות החלב.

במדור דיגיטף באתר עיריית תל אביב ניתן יהיה למצוא את כל הפעילויות לילדים, ההטבות, השירותים והטיפים שיסייעו להורים התל אביב-יפואים להתמצא בעיר. באתר האינטרנט יוצגו גם "טיפים" להורים המתבססים על מחקרים שבצעו מומחי Vroom – עמותה אמריקאית אשר ממליצה להורים כיצד ניתן לבנות ולחזק את הפעילות המוחית של ילדים בגיל הרך וכן טיפים בתחום המזון הבריא.

קבוצת פייסבוק חדשה בשם דיגיטף הושקה בשבוע האחרון במטרה לייצר תשתית ליצירת קהילה חזקה ומגובשת שמאפשרת קשר ישיר בין אוכלוסיית ההורים בעיר לעירייה.  הקבוצה שכבר מונה כ-2,000 הורים מתל אביב תיתן מענה להורים ותספק מידע על המתרחש בעיר תוך יצירת שיח עם מומחים בתחומים שונים. בין ההטבות יינתנו הצגות חינמיות לקטנטנים של תיאטרון אורנה פורת, סיורי עגלות להורים בחופשת לידה, הנחה בכניסה למשחקיות במרכזים הקהילתיים ועוד.

דיגיטף תל אביב, קופונים בתל אביב, הצגות ילדים בתל אביב, הנחות בתל אביב
דיגיטף להורים לקטנטנים בתל אביב. צילומים: גיא יחיאלי

הכרטיס מתווסף לכרטיסים נוספים שהשיקה העירייה לאחרונה תחת מועדון "דיגיתל" – כרטיס העיר לחיילים וכרטיס לבעלי כלבים "דיגידוג". כרטיס "דיגיטף" מתבסס על מחקר שבוצע על ידי צוות החדשנות העירוני של קרן בלומברג אשר מצא כי בשנים האחרונות ישנה תופעה מבורכת של חזרת הורים צעירים לגור במרכזי הערים הגדולות. אוכלוסייה זו מאופיינת בהוצאות מחייה גבוהות, בעיקר בשל מימון החינוך במסגרות פרטיות, וכן מעידה כי ישנו קושי למצוא מידע רלוונטי ומרוכז על הנעשה בעיר עבור הורים וילדים בגיל הרך. כרטיס העיר נותן מענה לבעיות שהוצפו על ידי הורים תל אביב-יפואים במהלך הסקר.  ראש העירייה רון חולדאי ציין כי הוא שמח במיוחד להשיק את "דיגיטף", שירות עירוני חדש, "שכל מטרתו ללוות את ההורים הטריים או ההורים השוב-טריים בשנים הראשונות של גידול הילדים. העיר תל אביב-יפו חווה בשנים האחרונות פריחה בתחום הגידול המבורך במספר ההורים הצעירים הגרים בעיר. העירייה רואה עצמה אחראית ללווי ההורים בשנים הראשונות של ההתמודדות ההורית הנפלאה שלעיתים היא אינה פשוטה. הכרטיס החדש יספק מענה לחלק מהצרכים אשר העלו תושבי העיר, ההורים הטריים ובהמשך נשמח גם לשמוע על אתגרים נוספים ולנסות לתת להם מענה הולם."

לעמוד דיגיטף באתר עיריית תל אביב: לחצו כאן…

                           

אין תגובות

השאר תגובה