חדש! אקווריום בגן החיות התנכי בירושלים

  אקווריום ירושלים
  אקווריום ירושלים

  אטרקציה חדשה בירושלים: אקווריום ענק נחנך היום בגן החיות התנכי בירושלים שייפתח בקרוב לקהל הרחב המבקר בגן החיות התנכי ויוכל מעכשיו גם להנות מדגי ים סוף, הים התיכון ודגי הכנרת. 

  אחרי שנים רבות של תכנון ובניה, הושקה הבוקר אטרקציה חדשה לילדים בירושלים: אקווריום ענק וראשון מסוגו בישראל בשיתוף משרד התיירות וגורמים נוספים. המבקרים יוכלו להנות בקרוב מעבר לשאר האטרקציות בגן החיות גם ממתחם אקווריום בגן החיות התנכי בירושלים מתפרש על כ-6,000 מ"ר כולל כ-30 מכלים ובהם בתי הגידול הימיים בישראל – הים התיכון, ים סוף וימת כנרת.

  האקווריום בגן החיות התנכי בירושלים

  הדמיה של האקווריום בגן החיות התנכי בירושלים

  שר התיירות, יריב לוין אמר עם השקת האקווריום בגון החיות התנ"כי כי: "חנוכת האקווריום הוא אירוע בעל חשיבות עצומה לירושלים, אבל גם לישראל כולה. אנחנו חווים תקופת שיא בתיירות לישראל ואם נמשיך כך נחצה השנה את קו 3 מיליון התיירים, וזאת הודות לשיטת השיווק החדשה שלנו – לשים את ישראל כמקום של נופש והנאה לצד המקומות ההיסטריים והקדושים. עדיין חסרים לנו מקומות של פנאי ונופש לכל המשפחה, והאקווריום הוא מענה ותשובה לבילוי שכזה. האקווריום משלים חווית תייר מיוחדת בירושלים, חוויה שאין כמוה בעולם, ואני מזמין את כולם לבוא לבקר וליהנות".

  אבל… חכו רגע עוד אל תגיעו עם הילדים בשביל האקווריום לירושלים… פתיחת האקווריום להרצה מתכוננת כרגע רק בספטמבר 2017. רוצים לדעת ראשונים כשהאקווריום נפתח? הרשמו עכשיו לקינדרלנד – כאן בתחתית הדף ותקבלו ראשונים את כל העדכונים על מה שחדש בעולם הפעילויות והאטרקציות לילדים בירושלים ובכלל…

  4 תגובות

  1. מתי הפתיחה הרשמית(שזה כבר בנוי ולא חלקית) של האקווריום בגן החיות התנכי? לא רוצים להגיע ביוחד ולראות 'אתר בנייה'…?
   תודה 😊

  2. אבקש לדעת אם האקואריום פתוח לקהל באוקטובר ואם יש סיורים מודרכים ומתי.
   תודה

  השאר תגובה