יוגה ערבה 2015

 בא לכם להירגע? מה עם סוף שבוע שקט בלי הילדים? בואו אל הערבה השקטה לשלושה ימים של שקט נפשי ובעיקר יוגה עם טובי מורי היוגה מישראל ומהעולם- הערבה לובשת לבן

יוגה ערבה – אירוע היוגה הגדול בארץ חוזר זו השנה השישית אל נופי הערבה המרגיעים. אירוע יוגה ערבה מציע שילוב בין מגוון רחב של שיטות יוגה קלאסיות לבין זרמים וגישות חדישות ומעניינות ביותר בעולם היוגה כיום, כגון שילוב בין יוגה וצ'יקונג, היוגה של הצליל, יוגה לסובלים מבעיות וכאבים בגב, יוגה ותזונה נכונה ועוד.

גם השנה עשרות מורים מהמובילים בארץ ובעולם, 40 מתחמי תרגול שונים המשתרעים על פני כ- 200 ק"מ ומאות מתרגלים. בין המאסטרים הגדולים שיגיעו השנה ניתן למצוא את דר' ג'יאנט קומר בהדורי מהודו, יו פולטון מבריטניה, שילמד יוגה בשילוב עם מיינדפולנס , סאבינה סטאל משוויץ- דוגמנית בינלאומית שהפכה למאסטרית של יוגה, דרין לימן מארה"ב שמלמד יוגה בשילוב עם שאמניזם, לין ואכמן מקנדה שעוסקת בשילוב יוגה מדיטציה ותזונה, שאקטי ופפה, רייצ'ל קרנצמן, ומאסטרים נוספים. בערב יום שישי, יערך בפארק תמנע "מפגש איחוד" בו יפגשו מאות מתרגלי ומשתתפי "יוגה ערבה" לתרגול שקיעה מיוחד לרגלי עמודי שלמה עוצרי הנשימה, לצד מוזיקה הודית קלאסית בהנחיית אסנת אלכביר.

yoag2

בואו לחוות שילוב  של גוף ונפש עם נופי בראשית הפראיים של הערבה, המשרים שקט ורוגע נפשי יחד עם תרגול אמנות היוגה, המעלה את הגוף שלנו לאנרגיות עוצמתיות ביותר. גם השנה מביאה יוגה ערבה מסר של אחדות ושלמות לעולם. עשרות מורים יגיעו ליוגה ערבה השנה, בכללם כמה מהשמות המוכרים והמוערכים ביותר בעולם כיום. לכל מורה מוקצה מתחם משלו, בו יעביר במהלך סוף השבוע רצף של סדנאות יוגה בתחום המומחיות שלו. מתרגלים המגיעים למתחם מסוים יקבלו בו אירוח מלא בכל שלושת הימים. המתחמים השונים מחולקים למתרגלים מקצועיים, למתרגלים חובבים וגם למי שרוצה להתנסות בפעם הראשונה ביוגה.

המגוון העצום של הסדנאות השנה כולל לצד השיטות המסורתיות גם כמה מהגישות והפיתוחים החדשים והמעניינים ביותר בתחום, ובהם סדנאות יוגה ורפואה, יוגה ואמנויות לחימה, יוגה ואקרובטיקה, יוגה וצ'יקונג, יוגה ומסאז' תאילנדי, יוגה וקערות טיבטיות, יוגה במים, יוגה ומוזיקה חיה וסדנה מיוחדת למורים ומטפלים בה ילמדו איך לתמוך במתרגלים בעזרת מגע נכון.

yoga
ביום שישי בשעות השקיעה יתקיים בפארק תמנע תרגול משותף פתוח לכל מאות מתרגלי יוגה ערבה, בתרגול הם יוכלו לבחור בין 108 ברכות שמש אל מול עמודי שלמה המרהיבים לבין מנטרות ומוזיקה הודית קלאסית עם אסנת אלכביר.
לאחר התרגול תתקיים ארוחת שבת משותפת ולאחר מכן הופעה מקפיצה של ההרכב Jade System מבית היוצר של נעה זולו (נגנית הדיג'רידו האגדית).

האירוע יתקיים בין הימים חמישי – שבת ה- 5-7 בנובמבר, 2015
להרשמה ולפרטים נוספים לחצו כאן…
או היכנסו לדף הפייסבוק…

אין תגובות

השאר תגובה