יוצאים מהבית ליום ארוך? הנה הרשימה שבעזרתה לא תשכחו דבר

יוצאים מהבית ליום ארוך? הנה הרשימה שבעזרתה לא תשכחו דבר- פעילות של ההורים עם הילדים מחייבת היערכות מוקדמת. בין היתר חשוב לזכור להכניס לתיק את כל הפריטים החשובים, כמו למשל מזון ושתייה, מגבונים ומשחקים. מבולבלים ולחוצים בזמן? הנה הרשימה שתעזור לכם.

הרבה הורים יוצאים עם ילדיהם ליום ארוך מחוץ לבית בתקופת החגים, החופשות ובסופי שבוע. למרות החשיבות הגדולה של פעילות משותפת מן הסוג הזה, ההורים עצמם לא תמיד זוכרים מה לקחת איתם. הבעיה אפילו מתגברת כשהילדים מלחיצים את ההורים וכשכל המשפחה מנסה להספיק לפעילות מסוימת שמוגבלת בזמן.

הפתרון הוא להכין את התיק כמה ימים לפני הפעילות ולא לחכות לרגע האחרון. היערכות מוקדמת עוזרת להשלים את הציוד החסר, מסייעת לסדר את התיק האישי של הילדים בצורה נוחה ותורמת גם לתחושת הביטחון של ההורים. בנוסף, יש רשימה בסיסית שצריכה להיות חלק בלתי נפרד מכל יציאה מהבית.

מה כוללת הרשימה הבסיסית?
רשימת ציוד בסיסית כוללת פריטים שמתאימים לכל הגילאים. יש להכניס לתיק מזון מתאים ולקחת מנות אקסטרה למקרה של איחור בלתי צפוי, להביא כמות מספיקה של מים ולא לשכוח נשנושים בריאים. אפשר להחליף את הממתקים המסוכרים בשקית ירקות ולהביא פירות חתוכים שיחזירו לילדים ולמבוגרים את האנרגיה.

בנוסף, חשוב לדאוג לחבילה אחת לפחות של מגבונים לחים כדי לשמור על היגיינה גם בתנאי שטח. אפשר לנקות כמעט הכל עם המגבונים ולטפל בנזקים שנגרמים לרכב. המגבונים צריכים להתאים לעור הילדים ולספק הגנה מפני יובש. לאחר השימוש במגבונים ניתן למרוח קרם הגנה מהשמש ולקחת בתיק עוד כמה כובעי מצחייה.

משחקים לדרך חשובים לא פחות מהאוכל והשתייה. המשחקים צריכים להתאים לגיל הילדים ולמשך הזמן הממוצע של הנסיעה. אפשר להתייעץ עם הילדים לגבי משחקים מועדפים, להביא בובות או צעצועים לפעוטות ולהצטייד במחשב לוח שכולל מראש סרטונים ופרקים מלאים. אל תסמכו על הגישה לאינטרנט ושימו על המחשב את כל מה שהילדים אוהבים עוד לפני שאתם יוצאים מהבית.

מה אורזים לטיול שטח?
החל מגיל מסוים מעדיפים רוב ההורים לצאת עם הילדים לטיולי שטח. הטיולים מספקים שורה ארוכה של יתרונות, בעיקר כי הם גם מעייפים את הילדים וגם חושפים אותם לחוויות חדשות. את המטען של הילדים הגדולים אפשר לחלק לבגדים וחפצים הכרחיים ולשעשועים. חלוקה בנפרד עוזרת לשמור על הסדר והיא מונעת מצב שבו המדבקות, הפלסטלינה והצבעים מלכלכים את הבגדים הנקיים.

בטיול שכולל לינת שטח יש להכניס לתיק כלי רחצה, ג'ל תחליף לסבון ידיים, משחה דוחת יתושים, נייר טואלט ושפתון נגד יובש בשפתיים. כדאי לשים באוטו תיק עזרה ראשונה ולהביא שקיות זבל ואטבי כביסה. בפעילות עם ילדים שבדיוק נמצאים בגמילה מחיתולים יש להגיע עם כמות גדולה יותר של בגדים ועם סיר או אסלניות.

אין תגובות

השאר תגובה