יש חמש – משחק ילדים חדש של חיים שפיר

יש חמש - חיים שפיר

יש חמש – משחק ילדים חדש של חיים שפיר ממציא הטאקי

מה יש ביש חמש – משחק ילדים חדש של חיים שפיר- שעושה אותו לכל-כך משמח? מה עושה משחק לכיפי כל כך? אפשר לציין רשימה של המרכיבים החיוניים, ואפשר אפילו לערוך אותם בסדר החשיבות הנכון, אבל כמו בכל יצירה, החל מאפיית עוגה מהממת ועד סיפור מרתק או מוסיקה מרגשת, תמיד ישנו איזה מרכיב חמקמק שקשה לאפיין ושבהעדרו לא מושגת שלמות ושבלעדיו הקסם לא עובד. והמרכיב הזה הוא תמיד סודי וחד פעמי שאותו היוצר רוקח במיוחד בכל פעם מחדש.

יש חמש ! הוא משחק חדש של חיים שפיר שעומד להצטרף לרשימת להיטי הענק שלו כמו טאקי, פיקולו, קוקוטאקי, אוצרות-או-צרות, קלאק-קלאק תפוס ת'כוס ועוד ועוד. גם הפעם המשחק משלב פשטות ורעננות וכל מי שמשחק בו מופתע איך רעיון כל כך נפלא ופשוט לא גילה את פניו קודם.

יש חמש - חיים שפיר.
יש חמש – חיים שפיר.

עיקרו של המשחק הוא קרב השתלטות על שלושה פיונים צבעוניים בגדלים שונים (ובעלי ערך שונה), המוצבים במרכז השולחן. לכל שחקן חמש קוביות אישיות ובסדרה של הטלות מנסה כל אחד להשיג חמישייה בצבע זהה ולתפוס את הפיון בצבע המתאים. הפיונים נתפסים אחד אחד אבל גם נחטפים ועוברים מיד ליד כי עד שלא סולק הפיון האחרון מהמרכז המאבק לא תם ומה שכבר נתפס עלול להיחטף…

כששואלים את חיים שפיר מהו סודה של אותה מתיקות חמקמקה המאפיינת כל כך את המשחקים שלו הוא מפנה אותנו אל הסלוגן התמציתי "פשוט לשמוח ביחד" המעטר את הלוגו של החברה. "כי זה הטעם האמתי של משחקי חברה", הוא אומר, "ואם תרצו – של החיים כולם."

מוזמנים להיכנס לעמוד המשחק באתר או לבדוק אותו בחנויות הצעצועים.

אין תגובות

השאר תגובה