מתנות לחנוכה: מה קונים השנה לילדים בחנוכה?

רשת שילב משיקה סביבון מאיר ומנגן 9.90 שח צילום גני לוי

הנה עוד סיבה מדוע ילדים כל כך אוהבים את חנוכה- מתנות חנוכה! אז אחרי שהדלקנו נרות, שרנו שירים ואכלנו סופגניות, הגיע זמן המתנות. אז הנה רעיונות לפאזלים, צעצועים, בובות ומשחקים הכי חדשים ומומלצים לחג שכל ילד וילדה ישמחו לקבל בתמורה לדמי החנוכה.

מתנות לחנוכה: מה קונים השנה לילדים בחנוכה? קבלו כמה רעיונות למתנות מקוריות לילדים:

מתנות חנוכה מבית שילב:
רשת שילב משיקה לקראת חג החנוכה, סווצ'ר מדליק לתינוקות ופעוטות עם הדפס הכולל קריצה מיוחדת לחג "כל אחד הוא אור קטן ואני אור איתן".  הסווצ'ר מגיע עם שרוול ארוך, עשויה 100% כותנה. הגזרה נוחה ומותאמת לקטנטנים.
מידות: 3 חודשים- 5 שנים, מחיר: 24.90 ₪.

שילב משיקה לחג החנוכה חולצה 24.90 שח צילום גני לוי
שילב משיקה לחג החנוכה חולצה 24.90 שח צילום גני לוי

 

בובות חדשות של חיות בר ישראליות גם מתנה וגם תרומה לשמירה על הטבע
בובות חדשות בדמויות חיות הבר הושקו במסגרת הקמפיין להעלאת המודעות וחיבור הגיל הצעיר לנושא כחלק מקמפיין רחב של רשות הטבע והגנים למען חיות הבר בסכנת הכחדה.

סקרי אוכלוסייה אחרונים של חיות בר, הנערכים לאורך שנים על ידי רשות הטבע והגנים, מצביעים על דילול משמעותי באוכלוסיית חיות הבר בישראל. על רקע זה מושק הקמפיין ומטרתו יצירת מודעות ציבורית לנושא מיני בעלי חיים בסכנת הכחדה והדרכים שלנו כציבור לשמור עליהן, החל משמירה על טבע נקי, דיווח לרשות הטבע והגנים אודות חיה פצועה או במצוקה, הפחתת שימוש בתאורה מלאכותית בשטחים פתוחים, בדגש על מערות עטלפים, הימנעות מטיפוס וגלישה על צוקים באזורי קינון נשרים, סיוע במניעת צייד לא חוקי ועוד.

הבובות החדשות של רשות הטבע והגנים.
הבובות החדשות של רשות הטבע והגנים.

כחלק מהקמפיין השיקה רשות הטבע והגנים קו בובות חדש בדמויות חיות הבר המשתתפות בקמפיין: צבי, נשר, צב ים, עטלף וסלמנדרה אשר נועדו ללמד את הגיל הצעיר על עולם חיות הבר ולהסביר באמצעותן את חשיבות הקמפיין.
כמו כן, הושקו צמידי הזדהות ירוקים עם הסלוגן המרכזי של הקמפיין – 'כדי שחיות הבר יהיו פה גם מחר' וכן הוקם אתר אינטרנט ייעודי "מינים בסכנת הכחדה" שהציבור יוכל להעשיר את הידע שלו בנושא וילמד אודות חיות הבר ומאפייניהן.

הצמידים והבובות יהיו זמינים לרכישה במרכזי השירות של רשות הטבע והגנים באתרים השונים ברחבי הארץ, ברכישתם הציבור שותף במאמץ השמירה על ערכי הטבע, הנוף והמורשת בישראל.  בהמשך השנה גם ייצא לאור ספר ילדים בנושא, יוטמעו מושגים במערכת החינוך, ותתקיים פעילות ייעודית לילדים ולציבור הרחב.

מחירים: 20% הנחה יוענקו ברכישת בובה המשתתפת בקמפיין חיות הבר (צבי, נשר, צב ים, עטלף וסלמנדרה) ועד גמר המלאי.
3 בובות (נשר, צב ים, עטלף) ב- 85 ₪ במקום 115₪, צמיד ירוק – 2 ₪.

 

 

יש חמש - חיים שפיר
יש חמש – משחקי חיים שפיר

יש חמש – משחק חדש לילדים ממשחקי חיים שפיר ממציא הטאקי
חיים שפיר, ממציא משחקי ילדים ידוע – ממציא הטאקי, פיקולו, פיקולינו, לוגו טאקי, קוקו טאקי ועוד מביא את המשחק החדש שיטריף את הילדים – יש חמש. משחק ילדים חדש של חיים שפיר- שעושה אותו לכל-כך משמח? מה עושה משחק לכיפי כל כך? אפשר לציין רשימה של המרכיבים החיוניים, ואפשר אפילו לערוך אותם בסדר החשיבות הנכון, אבל כמו בכל יצירה, החל מאפיית עוגה מהממת ועד סיפור מרתק או מוסיקה מרגשת, תמיד ישנו איזה מרכיב חמקמק שקשה לאפיין ושבהעדרו לא מושגת שלמות ושבלעדיו הקסם לא עובד. והמרכיב הזה הוא תמיד סודי וחד פעמי שאותו היוצר רוקח במיוחד בכל פעם מחדש.
עוד על יש חמש של חיים שפיר…

מתנות חנוכה מבית דיסני:
חנוכה עם דיסני ישראל – התכוננו לגל מתנות עם יציאת הלהיט החדש של דיסני הסרט 'מואנה', מגוון הצעות למתנות בהשראת מואנה– הגיבורה החדשה, ההרפתקנית והאמיצה מאיי האוקיאנוס השקט: ספרים, בגדים, צמידים ועוד מגוון מוצרים, ביניהם:
מואנה הספר – הוצאת ידיעות ספרים, הספר מספר את סיפורה של מואנה, 98 ₪.

ספר מואנה מחיר 98 שח
ספר מואנה מחיר 98 שח

בובות מואנה (ג'אקס פאסיפיקס)- בובת מואנה קטנה, טווח מחירים 160-180 ₪, בובת מואנה עם סיכת פרח וצמידים, טווח מחירים בין 215-240 ₪ ובובת מואנה שרה עם חברים, טווח מחירים 270-300 ₪.

בובת מואנה 160-180 שח
בובת מואנה 160-180 שח

תיקי מואנה- תיק בסטייל של מואנה (צעצועי דיאמנט)- תיק בדמותה של מואנה צובעים ומעצבים את התיק באופן אישי. מחיר מומלץ לצרכן 49- 69 ₪

תיק מואנה מחיר 49-69 שח
תיק מואנה מחיר 49-69 שח

פאזל תלת מימדי של טירת דיסני– פאזל חדש ומיוחד 216 חלקים עשויים פלסטיק, ובו כ 100 דמויות אהובות של דיסני. מחיר מומלץ לצרכן: 399 ₪

פאזל טירת דיסני מחיר 399 שח
פאזל טירת דיסני מחיר 399 שח

משחק קריוקי (גטר גרופ )- עמדת קריוקי מטריפה הכוללת 2 מיקרופונים, במגוון דמויות דיסני: מכוניות, סופיה ופרוזן טווח מחירים 220-140 ₪

קריוקי דמויות דיסני מחיר 140-220 שח
קריוקי דמויות דיסני מחיר 140-220 שח

פסל להרכבה שהוא גם פריט עיצובי של דארט ודאר לחובבי 'מלחמת הכוכבים' שיזכו בקרוב בעצמם לסרט נוסף מעולם המותג- דמות אלמותית מסאגת מלחמת הכוכבים, עשוי 160 חלקים של קרטון קשיח, מחיר מומלץ לצרכן 149 ₪.

פאזל פסל מלחמת הכוכבים מחיר 149 שח
פאזל פסל מלחמת הכוכבים מחיר 149 שח

את מגוון המשחקים של דיסני ניתן להשיג ברשתות הצעצועים ובחנויות הנבחרות.
*המחיר נקבע על ידי הרשתות.

 

עוד מתנות לחנוכה:
בין מגוון הצעצועים מציעה שילב מתנות לחנוכה לתינוקות ולילדים ברמות מחיר שונות ושוות לכל כיס:
סביבון – סביבון לחיצה מאיר ומנגן במיוחד לחג. ב 9.90 שח בלבד
עגלת סופר – עגלת סופר לקטנטנים מאובזרת במצרכים למשחק חופשי המעורר דמיון והמחשה. 49.90 שח במקום 79.90 שח .
שלישיית כדורי תחושות קטנטנים מבית בטאט לגילאי 4-5 חודשים ומעלה– כדורי תחושות קטנים מאיכות מעולה וצבעוניות מעניינת. לכל אחד צבע שונה ועוד יותר חשוב – טקסטורה (מרקם) שונה. וכך, התינוק מחזיק כדור אחד עם שתי ידיים, מכניס לפה לחקירה, מעביר מיד ליד… בהמשך זורק אותם ומתבונן כיצד הם קופצים ומתגלגלים. הכדורים האלה מפתחים את החושים, בעיקר חוש המישוש וכן שליטה מוטורית ב-49.90 שח במקום 69.90 ₪.

רשת שילב משיקה לחג החנוכה צילום בטאט כדורי תחושות 49.90 במקום 69.90 גני לוי.
רשת שילב משיקה לחג החנוכה צילום בטאט כדורי תחושות 49.90 במקום 69.90 גני לוי.

שרוולי משחק למיטה ולעגלה טייני לאב– שרוולי המשחק מגיעים בערכה בת שלושה חלקים. השרוולים מקשטים את המיטה ומגרים את התינוק לשחק בהם. התינוק יכול להביט, לשלוח יד, למשוך ולסובב את הצעצועים ובכך למעשה כל מקום הופך למקום משחק וחוויה. עוד אפשר לחבר את השרוולים לבר העגלה, או לידית האחיזה של הסל קל וכך נהנה התינוק משרוולי המשחק במקומות נוספים. מחיר 79.90 ₪ במקום 109.90 ₪ .

ספונת חיות וחיוכים –ספונת שילב עם דמויות חיות וחיוכים המוכרות והאהובות. הספונת היא, למעשה, המושב של הפעוט. מעין כסא רך, נוח ובטיחותי.  המקום בו הוא יושב, "מנשנש", משחק, מתגלגל, צופה בטלוויזיה ואפילו נרדם. 99 ₪ במקום 149.90 ₪ (לקונים מעל 50 ₪ ומעלה)

גיטרה כלב מבית בטאט לגיל שנתיים+ גיטרה מעוצבת ככלבלב חביב. מספקת לפעוט תחושה של נגינה על גיטרה אמיתית – עם מיתרים מנגנים, שירים מוקלטים, אפקטים ועוד. הגיטרה כוללת: 3 כפתורים לבחירת צליל הגיטרה: אקוסטית, אלקטרונית או נביחות של כלב. 8 כפתורים שמנגנים את צלילי הדו-רה-מי. אוקטבה שלמה.20 שירים מוקלטים מראש. 9 שירים בעיבוד מיוחד עם נביחות כלב. 4 מיתרים שמשמיעים צלילי פריטה כשפורטים עליהם.עצם – כשמותחים אותה מוסיפה אפקטים צליליים מדליקים למנגינות. אף הכלב הוא כפתור on ו-off,כפתור ווליום. הכלב משתתק והסוללות כבות אחרי 2 דקות ללא שימוש.

רשת שילב משיקה לחג החנוכה צילום 119.90 ₪ במקום 199.90 ₪ גני לוי .
רשת שילב משיקה לחג החנוכה צילום 119.90 ₪ במקום 199.90 ₪ גני לוי .

קשת ייחודית לעגלה- הקשת החדשה של טייני לאב מורכבת מ 2 קשתות מתחלפות בידיים וברגליים: בקשת אחת 2 צעצועי בד תלויים: כלבלב וספרון מרשרשים, כאשר הספרון מספר אודות הכלבלב. בקשת השנייה קיימים 2 פדלים שהתינוק יכול לשלוח אליהם את רגליו. ולבעוט, לסובב או אפילו להניח עליהם את הרגליים. הפדלים שקופים למחצה ויש בתוכם חרוזים צבעוניים, המשמיעים רעש אטרקטיבי. ניתן גם להחליף את המיקום של הקשתות, ולאפשר לתינוק לשחק ולסובב את הפדלים בידיו, דבר שמכפיל את ההנאה. הקשת מגרה ומפתחת את החושים, מעודדת פעילות מוטורית גסה ועדינה, מפתחת את הבנת הקשר פעולה-תוצאה ועוד. ב- 119.90 ₪ במקום 199.90 ₪.

 

מתנות חנוכה של סקאל טויס:
סקאל טויס, חברת הצעצועים של קבוצת סקאל, היבואנית הבלעדית של חברת הצעצועים המובילה בעולם MATTEL, מציעה לקראת החגים את המתנות הכי שוות ומדליקות אשר יעבירו לילדים את החגים בהנאה גדולה.

ברביות פאשניסטה אשר זכתה לאחת מתוך 25 המצאות השנה של 2016 במגזין האמריקאי TIME – ליין הברביות הכולל: 33 בובות חדשות, 30 צבעי שיער, 24 סגנונות שיער, 22 צבעי עיניים, 14 מבני פנים, 7 טונים של עור, 4 מבני גוף. ליין זה מציג תוספת של שלושה מבני גוף לברבי: גבוהה ודקה, מלאה במקומות הנכונים וקוקטית. הבובות החדשות הן תוספת טבעית להתחייבות של ברבי להוכיח כי לנשים יש עוד אפשרויות. מחיר מומלץ לצרכן: 69.90 ₪

סקאל טויס ברבי פשניסטה מחיר 69.90 שח צילום יחצ חול
סקאל טויס ברבי פשניסטה מחיר 69.90 שח צילום יחצ חול

ברבי בארץ החלומות – ארץ החלומות דרימוטופיה של ברבי היא עולם חדש וקסום. סדרת ברביות קסומה ומיוחדת שכל אחד יאהב. ניתן למצוא את ברבי בתפקיד נסיכת הקשת בענן, ברבי נסיכה הכחולה של מפרץ הקשת בענן, ברבי הנסיכה האדומה של מפרץ הקשת בענן, ברבי נסיכה הצהובה של מפרץ הקשת בענן ועוד. לכל ברבי יש את הכוח הקסום שלה.
מחיר מומלץ לצרכן: 69.90-119.90 ₪

סקאל טויס -ברבי בארץ החלומות מחיר ברבי החל מ119.90 שח צילום יחצ חול
סקאל טויס -ברבי בארץ החלומות מחיר ברבי החל מ119.90 שח צילום יחצ חול

פום פום פאו – ערכת יצירה שאין אחת שלא תתאהב, הערכה הינה מזוודה המכילה ערכה לעיצוב פונפונים. עם הפונפונים תוכלי לקשט כל דבר בדרך שלך. הכנת הפונפונים וקישוטם נעשת באמצעות צבעי מים, ג'ל נצנצים, עטים ועוד וכל מה שנשאר לבנות הוא להדביק אותם על סוליות הנעליים, על הטלפון הנייד, מסגרות לתמונה ועוד. מחיר לצרכן: 39.90-199.90 ₪. מיועד לגילאי 3+.

סקאל טויס ערכת פום פום פאו מחיר 39.90-199.90 יחצ חול.
סקאל טויס ערכת פום פום פאו מחיר 39.90-199.90 יחצ חול.

אורביז – כדורים קטנטנים שכבשו את העולם ושיגעו את כולם! כדורי האורביז לוקחים חלק במגוון משחקים – סטודיו יצירה בו ניתן להכין מגוון תמונות העשויות מאורביז, מטבח שכולו אורביז – לבשל ולאפות בעולם החלומות עם מטעמים דמיוניים העשויים מאורביז. והפינוק מכל – הספא המרגיע האולטימטיבי. הכיני מהאורביז אמבטיית כדורים קטנטנים אליהן תכניסי את הידיים והרגליים ותיהני מספא ביתי ומפנק.מחיר לצרכן: 29.90-299.90 ₪  מיועד לגיל 3+.

סקאל טויס אורביז מחיר 29.90-299.90 יחצ חול
סקאל טויס אורביז מחיר 29.90-299.90 יחצ חול

ספרו – כדור המופעל על ידי אפליקציה שעושה הכל! ספרו יכול להפוך את הסלון שלך למשחק וידיאו עם אפליקציות שונות של מציאות מדומה, משחק משפחתי ומשחקים מרובי משתתפים. ספרו יכול להיות גם ה"חיית מחמד" שלך ולעשות כל מה שתרצה: להתגלגל, לשחות ולעקוב אחריך לכל מקום. ספרו מתממשק עם מעל ל-30 אפליקציות, כל אחת מהן משיקה עולם חדש ומרתק והתוצאה היא עולם עם אפשרויות בלתי מוגבלות עבור סוגים חדשים של משחקים כך שלעולם לא נגמרות הדרכים לשחק. זהו שילוב חדשני של העולם האמיתי עם העולם הווירטואלי עבור חווית משחק מהנה. הספרו יכול להתגלגל במהירות של עד 7 מטרים בשנייה, מתחבר באמצעות BLUETOOTH וזוהר בכל הצבעים למשחק לילי מהנה אף יותר ועשוי פוליקרבונט אשר אינו נשבר ובלתי ניתן לעצירה. מחיר: 799 ₪ ובדיוטי פרי 179.90$.

סקאל טויס ספרו מחיר 799 שח ובדיוטי פרי 179.90 גולר יחצ חול
סקאל טויס ספרו מחיר 799 שח ובדיוטי פרי 179.90 גולר יחצ חול

תומס הקטר – הדמות האהובה, לוקחת אותנו למסעות והרפתקאות. מסלולים מתאגרים בהם תומסוחבריו עוברים חוויות והילדים נהנים איתו מכל רגע.  מחיר מומלץ לצרכן: 179 ₪

סקאל טויס תומס הקטר מחיר תומס 39.90 שח מחיר מסלול 109.90 שח צילום אסף לו.
סקאל טויס תומס הקטר מחיר תומס 39.90 שח מחיר מסלול 109.90 שח צילום אסף לו.

זומלינגס – אוסף דמויות מפלצות קטנות ומסתוריות איתן בונים ויוצרים עיר זומלינגס צבעונית המורכבת ממגדלים, בתים, אחוזות ומלונות. האוסף כולל מגוון רחב של מוצרים המתאימים לבנות ובנים – 48 דמויות נדירות וסדרות ייחודיות, בתים ומגדלים בצבעים שונים המעצימים את חווית המשחק. מחיר מומלץ לצרכן: החל מ-6.9 ₪ עד 39.90 ₪.

זומלינגז החל מ6.90 עד 39.90 שח צילום יחצ חול
זומלינגז החל מ6.90 עד 39.90 שח צילום יחצ חול

סקוושי – בצק עיצוב קריר שלא מתייבש, לא מתפורר ולא עושה בלאגן. סקוושי מגיע אלינו במגוון דגמים, צבעים וצורות ומתאים למשחק בבית ומחוצה לו, לבד או בחברה. באמצעות הדגמים השונים ניתן לחתוך את הבצק, לגלגל ולעצב צורות שונות. עם סיום המשחק ניתן לאחסן ולהשתמש שוב ושוב. הבצק המיוחד נטול גלוטן ומתאים לגילאי 3 שנים ומעלה. הסטים כוללים: מיכלי אחסון, כלי פעילות, חותכי צורה, כלי חיתוך וסקוושי בצבעים.  מחיר מומלץ לצרכן:החל מ-14.99 ₪ עד79.90 ₪ .

קאל טויס סקוושי החל מ14.90 שח צילום יחצ חול
קאל טויס סקוושי החל מ14.90 שח צילום יחצ חול.

מונופול ירושלים
משחק המונופול המוכר והאהוב מושק בגרסה חדשה ובינלאומית שכל כולה מוקדשת לעיר האהובה והקדושה- ירושלים.
כעת, לא רק שניתן לבקר בה, אלא ניתן גם לרכוש נכסים- הכותל, מוזיאון ישראל או שוק מחנה יהודה- יכולים כעת להיות שלך. אחרי 2000 שנות… ו- 81 שנים אחרי הוצאתו לאור של המשחק המפורסם והנמכר ביותר בעולם, מונופול, על ידי חברת המשחקים המובילה בעולם הסברו, נרשם ציון דרך היסטורי עם השקתה של מהדורה מיוחדת והיסטורית של מונופול ירושלים.

מונופול ירושלים
מונופול ירושלים

הרעיון למהדורה הייחודית וההיסטורית נולד בחברת המשחקים קודקוד, המשווקת את משחק המונופול בישראל. שיתוף הפעולה הייחודי בין חברת המשחקים והצעצועים העולמית הסברו וחברת קודקוד הובילו לאישור המיוחל וירושלים בירתה הנצחית של ישראל הצטרפה למועדון היוקרתי וזכתה למהדורת משחק משל עצמה.  מהדורת מונופול ירושלים תוכננה ועוצבה על פי הגרסה הקלאסית של משחק המונופול.  העיר הקדושה לשלושת הדתות, מהווה ציון דרך חשוב עבור רבים ברחבי העולם. תיירים רבים מהעולם ומהארץ מבקרים ומוקסמים מעיר הקודש וכעת יוכלו גם לרכוש בה נכסים.

מונופול ירושלים
מונופול ירושלים

המשחק מכיל 28 אתרי תיירות, תרבות ומבנים לאומיים המזוהים עם העיר, ביניהם: שוק מחנה יהודה, הכותל המערבי, הכנסת, הר הרצל, עיר דוד, מוזיאון ישראל ועוד. משתתפי המשחק לומדים להכיר את העיר, ייחודה וקסמה דרך לוח המשחק. זו הגרסה הראשונה של מונופול אשר נהגתה ונוצרה בישראל ובקרוב תושק למדינות רבות בעולם.
המשחק תוכנן ועוצב בשתי שפות (עברית ואנגלית) מתוך מחשבה על קהל התיירות אשר מגיע לארץ.
המשחק מכיל: לוח משחק, כלי משחק ממתכת, שטרי קניין, קלפי "הפתעה" וקלפי "תיבת מזל", שטרות – כסף מונופול, בתים ומלונות, קוביות משחק, דף מידע על אתרי ירושלים.

עמותת "שכולו טוב" משיקה מארזים מקוריים ומעוצבים לילדים ולמבוגרים מ-10 ₪
לקראת חנוכה דוכני "ערכותי" ברחבי הארץ מקבוצת "שכולו טוב" מציגים קולקציה מגוונת ומעוצבת של מתנות לחג הכוללים: נרות מקוריים העשויים בעבודת יד במגוון סגנונות, גדלים, מארזים וניחוחות בהם; ניחוח לבנדר, מאסק, וניל, אוקיינוס ועוד, – נרות עם פטנט – מחליפי צבע בעת בעירה. כל זאת לצד מארזים מהודרים לילדים בצורת סביבון המשמשים גם כערכת ציור . ההכנסות חוזרות לבעלי מוגבלויות נפשיות ופיזיות המועסקים במגוון תחומים ובמטרה סופית לשלבם בשוק החופשי ובתוך הקהילה והן לפיתוח יוזמות נוספות.
יוצאים מהקופסא – סדרת נרות בתוך קופסאות שימורים עם כיתוב מקורי (האור של חיי, LIGHT Me
Once apon a time מארז צביעה מהודר עם סיפור ילדים כולל 6 צבעי פסטל בצורת סביבון – 15 ₪
האוצר שלי-מטבעות שוקולד בתוך קופסת שימורים עם הקדשה אישית "האוצר שלי", "גיבור שלי" וכו' 10 ₪
אתה מספר 1- NO1 פחית מעוצבת ומהודרת ובה אצבעות שוקולד, צבע פסטל בצורת סביבון, מטבעות שוקולד ועוד. הקופסא המעוצבת משמשת לאחר מכן משמשת כפתרון אחסון. 20 ₪
מחירים: מ-5 ₪ ועד 45 ₪ לערכה.
ניתן לרכוש את המוצרים במעל ל-60 נקודות של "ערכותי" בקניונים ברחבי הארץ . ניתן למצוא את רשימת הסניפים באתר   ובטלפון : 050-2001728

לקראת חנוכה 2016: אתר הסחר הדיגיטלי הגדול בישראל בתחום הצעצועים AMIGO מציע את מגוון המותגים המובילים והצעצועים המבוקשים במחירים הזולים בישראל ובשליחות עד הבית תוך 24

אתר הסחר הדיגיטלי הגדול בישראל בתחום צעצועים ומותגים לילדים AMIGO, מציע את מגוון המותגים המבוקשים ביותר בקרב ילדים, במחירים הזולים בישראל ובשליחות עד הבית תוך 24 שעות. אורי לנדא, מנכ"ל AMIGO מציין שבחנוכה 2016 הלהיטים המבוקשים ביותר בקרב ילדים הם:
1) תיבת הזהב של סופרגול המכילה גביע אספן מצטיין, כדורגל זהב, אלבום זהב, 5 מעטפות ו-4 אסים במחיר של 99.90 ₪
2) לגו נינג'ה גו- רד זאפלין במחיר של 179 ש"ח
3) מטוס על דוני מדבר- 139 ₪
4) נרף- strongram blaster – 69 ₪.
5) סמי הכבאי- תחנת חילוץ ימי אלקטרונית- 249 ₪.
6) ערכת סופרקלסיקו בובות מסי + רונלדו- סופרגול במחיר 49.90 ₪.
7) גלגיליות ורודות של סוי לונה- דיסני- 299 ש"ח
8) מספרה צבעונית של פליידו- 99 ש"ח
9) מארז 10 מעטפות של צומצום הכולל 5 בובות ו-50 מדבקות- דיסני- 49 ₪
10) FIFA 17 PS4 – 239 ₪.


בכל ההשוואות המחירים של AMIGO הינם הזולים ביותר + דמי המשלוח חינם.
אתר AMIGO הינו בבעלות קבוצת PMI- החברה המובילה בישראל בתחום ייצור, שיווק והפצה של מוצרי פנאי ממותגים לילדים ובני נוער.
בועז דקל, מנכ"ל ובעלים של קבוצת PMI מציין ש-AMIGO צפוי להוביל מהפכה בתחום ענף הצעצועים בישראל: "האתר מציע מחיר תחרותי ואטרקטיבי, הפצה מהירה לבית הלקוח תוך 24 שעות בלבד- לנקודת הפצה לפי בחירתו (לבית, לעבודה או לקיוסק הקרוב לביתו), מגוון ענק הכולל את כל המותגים המובילים בשוק, אתר ברור, בעברית, בעל מגוון גדול של קטגוריות, החזרות חינם, אמינות ושירות לקוחות מוקפד".
בתקופה הקרובה, לרגל השקת האתר- כל השליחויות חינם, ללא הגבלת סכום הקנייה באתר!
דקל מוסיף עוד שהאתר כולל את כל מגוון המותגים המובילים : סופרגול, סוי לונה, מותגי דיסני (פרוזן, מיקי מאוס, סטאר וורס, ספיידרמן, סופיה ועוד), מותגי ניקולודיאון (בוב ספוג, דורה, צבי הנינג'ה ועוד), יצירה, פליימוביל, פוקסמיינד, לגו, סוני, פישר פרייס, טומי, הלו קיטי, ברבי, סופר סטרייקה ועוד.
כמו כן האתר יציע מגוון מוצרי סופרגול בלעדיים לאתר במחירים מיוחדים, לדוגמא: מגש סופרגול סדרת כוכבי האלופות ב-199.90 ₪ במקום 250 ₪, קופסת אספן זהב 20 מעטפות סדרת כוכבי האלופות + 4 אסים ב-119.90 ₪ במקום 129.99 ₪, כדור זהב + 4 אסים ב-49.90 ₪ במקום 69.90 ₪ ועוד….

 

למדריך אירועים ופעילויות חנוכה 2016 לחצו כאן…

למדריך מופעי חנוכה 2016 לחצו כאן…

למדריך הנחות למופעי חנוכה המלא …

מדריך פעילויות אלטרנטיביות לחנוכה…

לסיורי עששיות וחנוכיות …

למדריך פעילויות חנוכה במוזיאונים ובמרכזי המבקרים…

למדריך אירועי חנוכה בחינם..

אין תגובות

השאר תגובה