נשמע wow! בקרוב טיסה לניו יורק ב-248$

wow israel

התפוח הגדול מתקרב? חברת התעופה האיסלנדית wow air הודיעה היום כי החל מספטמבר הקרוב החברה תפעיל טיסות מישראל לניו יורק ב-248$. מדובר על טיסות לואו קוסט עם קונקשיין באיסלנד, שמתומחרות לכיוון אחד והמחיר אינו כולל כמובן מיסי נמל ותוספות כמו מזוודה.

חברת wow air מבטיחה להפעיל את הטיסות הזולות ביותר במחירים של החל מ-$99 מתל אביב לאיסלנד ו-149 דולר ליעדים במזרח ארה"ב ו-199$ ליעדים במערב ארה"ב. הטיסה דרך איסלנד תוזיל משמעותית את כרטיס הטיסה של מי שנוסע לניו יורק, שאמנם יוותר על הנוחות של טיסה ישירה ויוסיף עוד קונקשיין של כשעתיים באיסלנד ונראה שלעומת מחירי הטיסות כיום – זה בהחלט שווה את המחיר…

חברת התעופה האיסלנדית, WOW, חברת ה- Low Cost קיבלה בסוף השבוע שעבר משר התחבורה והמודיעין ישראל כץ, את האישורים האחרונים להפעלת טיסות מתל אביב לריקיאוויק, בירת איסלנד. משם תפעיל החברה טיסות המשך ליעדים בארה"ב וקנדה. שר התחבורה ישראל כץ, "אני בטוח שכל מי שטס לשם, חברות ישראליות ואחרות, ישפרו את השירות ויוזילו מחירים".

להזמנת טיסות ישירות באתר wow ישראל לחצו כאן…

האישור לחברת WOW להפעיל טיסות לאיסלנד ניתן לאחר שהממשלה אישרה את הסכם התעופה שיזם השר כץ בין ישראל לאיסלנד, המאפשר לראשונה לבצע טיסות Low Cost בין ישראל לארה"ב דרך איסלנד במחירים מוזלים מיוחד. זאת במסגרת מדיניות השמיים הפתוחים שמוביל השר כץ. בשלב הראשון תפעיל החברה 4 טיסות שבועיות בין איסלנד לישראל.

על פי התוכנית הטיסה הראשונה של החברה צפויה לנחות בנתב"ג בעוד כחודשיים, ב-13 ביולי 2017. בכוונת חברת התעופה האיסלנדית להטיס מנתב"ג נוסעים, בטיסות המשך למספר יעדים בארצות הברית: ניו יורק, מיאמי, בוסטון, וושינגטון, סן פרנסיסקו ולוס אנג'לס וכן לטורונטו ומונטריאול שבקנדה. חברת התעופה WOW AIR היא חברה מצליחה ומובילה בתחום טיסות ה- Low Cost ליעדים ארוכים. ישראל נבחרה על ידי חברת WOW מתוך עשרות יעדים ומדינות שאף פנו לחברה ביוזמתן, זאת, מתוך הבעת אמון בענף התעופה הישראלי ובמדיניות השמיים הפתוחים של ישראל.

השר כץ ציין כי האישור שניתן לחברת WOW להפעיל טיסות לישראל ניתן במסגרת רפורמת השמיים הפתוחים, המהווה את המהפכה הצרכנית הגדולה בישראל, בחמש השנים האחרונות. הרפורמה מאפשרת לראשונה לצרכן הישראלי לרכוש כרטיס טיסה ליעדים חדשים ובמחירים זולים במיוחד"

 

 

 

 

 

 

wow ישראל, וואו ישראל

שר התחבורה הדגיש כי קיים קשר ישיר בין הגידול בהיצע הטיסות לבין הירידה במחירי כרטיסי הטיסה. "אני נחוש להמשיך ולחתום על הסכמי תעופה נוספים ולהביא לישראל חברות תעופה נוספות, שיוזילו את מחירי הטיסה לצרכנים המקומיים ולתיירים" אמר כץ. כדי לאפשר את ביצוע הטיסות, נחתם הסכם תעופה חדש בין רשות התעופה האזרחית (רת"א) בישראל לבין מקבילתה האיסלנדית.

צי המטוסים של חברת WOW כולל מטוסי איירבס A-320 הכוללים כ-200 מושבים ומטוסי איירבס A-321 בעלי 230 מושבים וכן מטוסי איירבס A-330 הכוללים 250 מושבים. את מטוסי האיירבס A-321 מפעילה החברה ליעדים בצפון אמריקה.

להזמנת טיסות ישירות באתר wow ישראל לחצו כאן…

אין תגובות

השאר תגובה