עידן 2000 – תחפושות לפורים 2016

צילום: עידן 2000

ברשת עידן 2000 מציעים השנה את המבחר הגדול ביותר בהשוואה לשנים קודמות ברשת ומזמינים אתכם להנות מהגידול עם הוזלה משמעותית במחירי תחפושות לילדים, תחפושות לפעוטות אביזרים לפורים ועוד.

פורים בפתח וגם התחרות בשוק התחפושות. ברשת הצעצועים עידן 2000 השנה בפורים יהיה מבחר התחפושות והאביזרים הגדול ביותר בהשוואה לשנים הקודמות. על רקע מגמת הגידול במספר הספקים וההיצע הגדול של הסחורות, טווח המחירים לצרכן יגדל משמעותית לעומת מה שהכרנו בשנים הקודמות ומחיר תחפושות ינוע מ10 שקלים ומעלה.

אם בעבר היה דגם אחד וספק אחד ללהיט תחפושות מסוים הרי שכיום הדבר השתנה. כך למשל בעונה הקודמת היה דגם אחד לתחפושת המבוקשת של הנסיכה אלזה ואילו השנה מציעים 12 דגמים שונים משני ספקים כולל מארזים מיוחדים המגיעים עם אביזרים מיוחדים לפרוזן. זאת ועוד, מבחר האביזרים גדל ואפשר להרכיב את אותה התחפושת של אלזה גם מאביזרים.

בין להיטי תחפושות לפורים השנה הנסיכות של פרוזן, בובת השלג אולף מהסדרה, הנסיכה סופיה והנסיכות של דיסני, דמויות מלחמת הכוכבים, המיניונים, מפרץ ההרפתקאות לגילאי הגן, גיבורי על סופרמן, ספיידרמן הענק הירוק קפטן אמריקה ואיירון מן.

חנויות פופ אפ ויריד עיר התחפושות
בדומה לשנים קודמות גם השנה בסניפי הרשת השונים ניתן יהיה להשיג תחפושות אאוטלט של דמויות ומותגים במחירים זולים בין 10-60 שקלים. כחלק מהגדלת החוויה ללקוח יפתחו ברחבי הארץ מתחמי פופ אפ וירידי ענק "ערי תחפושות" שיציעו מבחר ענק שכל כולו אביזרים ותחפושות לפורים. הירידים יפתחו בתחילת חודש פברואר, בין היתר, בערים: באר שבע, קרית גת, שדרות, צומת קסטינה וראשון לציון.

לחנויות תחפושות לילדים ברחבי הארץ לחצו כאן…

 

אין תגובות

השאר תגובה