קייטנות קיץ 2018: קייטנת שייט, קולנוע או ספורט?

צילום: אילן ספירא

לכבוד החופש הגדול 2018 יתקיימו הרבה קייטנות קיץ לילדים: קייטנת שייט, קייטנת קולנוע, קייטנות ספורט שונות ועוד. בנוסף השנה אטרקציות לילדים מציעות לקיים את הקייטנות אצלן במתכונת קיץ מיוחדת. כל קייטנות קיץ 2018 לילדים:

 

קייטנת קולנוע בסינמטק ירושלים

סינמטק ירושלים מעביר את אהבת הקולנוע לגיל הצעיר ופותח לראשונה קייטנת קולנוע לילדים. הקייטנה מתאימה לגילאי  10-12 (בוגרי כיתות ד'-ו') המתעניינים באמנות הקולנוע. במהלך הקייטנה יכירו הילדים את עולם הקולנוע על שלל גווניו, מלפני ומאחורי המצלמה וממושב הקהל. לצד הכרות עם מונחי יסוד והתפתחות אמנות הקולנוע, יחוו הילדים צפייה מודרכת בסרטים שיתנו להם כלים כצופה להעריך את הסרטים, יעברו סדנאות שונות בשלבים השונים של העשייה הקולנועית ועוד.

איפה: סינמטק ירושלים
גילאים: 10-12

כל הפרטים על קייטנת קולנוע בסינמטק…

קייטנת קולנוע בסינמטק ירושלים קיץ 2018. צילום: פרי מנדלבוים
קייטנת קולנוע בסינמטק ירושלים קיץ 2018. צילום: פרי מנדלבוים

 

קייטנת שייט מפרשיות

קייטנת שייט ייחודית של מרכז דניאל לחתירה, המעניקה לילדים חוויה מהנה ומלמדת של ספורט ימי לכל החיים. הקייטנה תועבר ע"י צוות מאמנים ומדריכים מהשורה הראשונה בארץ, ישים דגש על פיתוח עבודת צוות, מנהיגות, אחריות, מיומנות טכנית, פיתוח בטחון עצמי ואהבת הים. בואו לשוט במפרשיות, לגלוש גלים ורוח, לחתור בקיאקים ועוד.

בתוכנית: מיומנויות הפלגה בסירת מפרש מדגם אופטימיסט, היכרות עם רוחות, זרמים, גלים, חבלים ומושגים בימאות, גלישת גלים, גלישת רוח, קיאקים ועוד

איפה: מרינה תל אביב
גילאים: 6 – 12

תאריכים:

מחזור א': 22/7/18 עד 2/8/18
מחזור ב': 5/8/18 עד 16/8/18
ימים א'-ה' 08:30-13:30

מחיר: 1,950 ₪ הנחה תינתן לנרשמים לשני המחזורים

פרטים והרשמה: מרכז דניאל לחתירה –  03-6990484 שלוחה 0

קייטנת שייט מרכז דניאל לחתירה. צילום: איתמר גרינברג
קייטנת שייט מרכז דניאל לחתירה. צילום: איתמר גרינברג

 

קייטנת קיץ לילדים באסטרו קיד

מחפשים מקום מיוחד לקייטנת קיץ? מתחם המשחקים אסטרו קיד בגן שמואל מזמין את הילדים להנות מקייטנת קיץ עם מגוון אטרקציות: משחקי חלל, סימולטורים, משחקי ווידאו, מכוניות קרטינג, משחקי חלל, סימולטורים, קרוסלות, ארקייד, מכוניות מתנגשות, תלת מימד ועוד.

איפה: גן שמואל

טלפון לפרטים נוספים: 053-9382878

כל הפרטים על אסטרו קיד…

משחקיית אסטרו קיד
משחקיית אסטרו קיד

 

 

קייטנות ומסעות בחופשת הקיץ לילדים ונוער בגוש עציון

הילדים אוהבים אתגרים, טיולים ופעילויות שטח ומחפשים חוויה ישראלית ומיוחדת לקיץ? בית ספר שדה כפר עציון יקיים מספר קייטנות קיץ ומסעות לילדים ולנוער:

קייטנת סיירים צעירים– קייטנת יום לילדי גוש עציון, ירושלים והסביבה

הקייטנה תעסוק לכל אורכה בחיבור בין הטבע והנוף לבין האדם. בהשפעות של האדם על סביבתו בעת העתיקה ובבניה של ערים בעבר ובעת החדשה. תוך כדי ישתלבו סיפורים היסטוריים חשובים מקורות עם ישראל לאורך התקופות אשר יחברו את הילדים למורשת של העם והארץ.

איפה: הטיולים הרגליים והטיולים הנודדים יערכו בכל רחבי פרוזדור ירושלים, שפלת יהודה וירושלים. יציאה מפארק סן-סימון וגוש עציון.

גילאים: בוגרים כיתות א'-ו'

תאריכים: מחזור א'- י"ח תמוז- ז' אב 1-19/7 (15 ימים)

              מחזור ב'- י"א אב- כ"א אב 23/7-2/8 (9 ימים)

טיולי הישרדות

במהלך הסדנה נלמד להתמודד בעצמנו עם איתני הטבע ולהסתדר לבד בשטח. נלמד את יסודות הניווט, נכיר את צמחי החורש ושימושיהם לאדם בבישול וברפואה, נדליק מדורה ללא גפרורים, נכין ארוחת ערב מצמחים שאספנו במהלך היום, נמצא מקורות מים (מעיינות, בורות) ללא מפה, נלמד את יסודות הגששות, נתרגל הסתוות בשטח, נבנה מכסות ללילה ונלון בהם, נכיר את החי מתחת לאבן (נחשים, עקרבים ועוד..) נלמד להתמצא בתוך מערות ועוד ועוד.
בהדרכת גדי חיימוב

גילאים: מיועד לבוגרי כיתות ז'-י'

תאריכים: י"ח אב – כ' אב 30/7-1/8

סיירי עציון-שבוע טבע, טיולים והרפתקאות

מעיינות גוש עציון, זריחה בהרודיון, זחילה במערות, גלישה באומגה הארוכה בארץ, לינה בחוף ניצנים ושחזור ההעפלה לחופי הארץ, יום שדאות, טיולי מעיינות והרפתקאות נוספות…

גילאים: מיועד לבנים ולבנות (קבוצות נפרדות) בוגרי כיתות ה'-ח'.

תאריכים: כ"ו תמוז- כ"ט תמוז 9-12/7

מסע נודד מגוש עציון לירושלים

נצא למסעות חווייתיים בפסגות גוש עציון ובנחלים הגדולים של הרי ירושלים ומדבר יהודה, נרחץ בעשרות מעיינות, נבשל בעצמינו ארוחות מלכים בשטח, נהלך בחורש ים תיכוני קסום ונלון לאור המדורה תחת כיפת השמים במלון אלף הכוכבים של הטבע.

גילאים: המסע מיועד לבנים ולבנות (בקבוצות נפרדות) בוגרי ו'-י'.

תאריכים: כ"ה אב- כ"ח אב 6-9/8, י"א אב- י"ד אב 23-26/7, י"ט תמוז- כ"ב תמוז 2-5/7.

מסע נודד בגוש עציון

מסע חוויתי בגוש עציון. נרחץ במעיינות פועמים, נבקר בקברי שייח' עתיקים, נהלך בחורש ים תיכוני מרהיב, נבשל ארוחות מלכים ונלון לאור המדורה תחת כיפת השמים במלון אלף הכוכבים של הטבע.

גילאים: המסע מיועד לבנים ולבנות (בקבוצות נפרדות) בוגרי ה'-ט'.

תאריכים: י"ח אב- כ' אב 30/7-1/8,י"א אב- י"ג אב 23-25/7,כ"ו תמוז- כ"ח תמוז 9-11/7.

מסע נודד בוואדי קלט

נצא למסע רגלי מפאתי ירושלים אל אזור יריחו דרך ואדי קלט, נחצה את מדבר יהודה דרך היפה בנחלים של מדבר יהודה, נרחץ בברכות המים הטבעיות של הוואדי, נהלך בין צוקי המדבר ונלון לאור המדורה תחת כיפת השמים במלון אלף הכוכבים של הטבע.

גילאים: המסע מיועד לבנים ולבנות (בקבוצות נפרדות) בוגרי ז'-י'.

תאריכים: כ' תמוז- כ"ב תמוז 3-5/7.

פסגות ונחלים בהרי יהודה

נצא למסע חוויתי בנחלים הגדולים של הרי ירושלים, נרחץ במעיינות ונלון לאור המדורה תחת כיפת השמים במלון אלף הכוכבים של הטבע.

גילאים: המסע מיועד לבנים ולבנות (בקבוצות נפרדות) בוגרי ה'-ט.

תאריכים: כ"ה אב- כ"ז אב 6-8/8, ד' אב- ו' אב  16-18/7.

 


קייטנת נכדים

הסבים והסבתות יגיעו לבית ספר שדה עם נכדיהם ויזכו לפעילויות, טיולים והרבה אהבת הארץ. מסלולי טיול, זחילה במערות, צפייה בחזיון האור קולי, טיול עששיות, קומזיץ, בישולי שדה, יצירה בטבע.

 מתאים למבוגרים בעלי יכולת הליכה קלה.

תאריכים: ט"ז- י"ז אלול 27-28/8,י"א- י"ב אלול 22-23/8, ד'- ה' אלול 15-16/8,י"ז – י"ח אב 29-30/7, ג'- ד' אב 15-16/7.

לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן…

אין תגובות

השאר תגובה