רעיונות למתנות והפעלות בר מצווה מושלמות

רעיונות למתנות והפעלות בר מצווה מושלמות

רעיונות למתנות והפעלות בר מצווה מושלמות

אם הוזמנתם לחגיגת בר מצווה מן הסתם תידרשו להביא מתנה מהסיבה, כי צ'קים הם פאסה ואינם אישיים. למעשה, הצ'קים משמשים לרוב לכסוי האירוע ואינם מגיעים ליעודם שהוא חתני בר המצווה. אז אם אתם מעוניינים במתנות מקוריות לבר מצווה או שאתם הורי החתן וחושבים על הפעלות מקוריות למסיבה אנחנו ממליצים לכם לקרוא עד הסוף. ככה תקבלו רעיונות גם למתנות וגם להפעלות מיוחדות אותן תוכלו ליישם ולהיות בטוחים – שאתם, המתנה והאירוע לא תישכחו במהרה.

אם חתן בר המצווה חובב ספורט מוטורי ניתן לבסס את המסיבה על הנושא הזה: למשל מירוץ מכוניות עם שלט שבהם משתתפים כל חבריו של חתן בר-המצווה. אפשר גם לבצע אתגר שכולל פיצוץ בלונים באמצעות מכונית על שלט שמחוברת לה סיכה. ותשכחו כל מה שידעתם על מכוניות על שלט מסיבה אחת: כיום הן מגיעות למהירויות של כ-50 קמ"ש כך שזו יכולה להיות מתנה מצויינת לילד בן 13.

לחובבי המשחקים הדיגיטליים כדוגמת סוני פלייסטיישן 4 אנחנו ממליצים להצטרף למשחק מציאות מדומה. חתן בר המצווה יוכל לבחור משחק אחד מבין מגוון של משחקים בנושאים שונים: אגרוף, חלל, טיולים בעולם, ציור, זומבים ועוד. המשחקים יכולים להתבצע באמצעות שיתופם של חברי חתן בר המצווה או בני משפחתו. למעשה, זו יכולה להיות גם מתנה מצויינת וגם פעילות משפחתית או חברתית וזה תלוי אך ורק בכם. רק זכרו שהפעילות מוגבלת למקסימום 20 איש.

אתם כמובן יכולים לשלב את שני הרעיונות לעיל בסגנון המירוץ למיליון בהבדל אחד: אין פרס של מיליון שקל בסוף המירוץ. המשמעות היא שחתן בר המצווה אינו יודע מה מצפה לו ומקבל משימות בדרך, למשל לבקש ממנו לבחור 20 חברים אבל לא להגיד לו לצורך מה. אפשר גם לעשות שימוש במשימות צומת, למשל לבקש ממנו לבחור בין אגרוף, חלל, טיולים בעולם, ציור או זומבים.

אם חתן בר המצווה מתעניין ברוחניות אנחנו ממליצים על מתנות שכוללות את 4 היסודות. למשל : יסוד המים יכול להיות סדנת גלישה, גלשן גלים, שיט ביכטה ועוד. לעומת זה יסוד המים הוא טיול טרקטורונים או ספורט מוטורי אחר, יסוד האויר יכול להיות טיסה בכדור פורח או צניחה חופשית ויסוד האש הוא פשוט: ארוחה של בשרים על האש, מדורה עם כל החברים ועוד.

כמובן גם מתנות רוחניות אלו יכולות להיות בסגנון המירוץ למיליון שכוללות הפתעה לחתן בר-המצווה, משימות צומת ועוד. אמנם זה נראה על פניו קשה יותר, אבל האמת פשוטה כי הביצוע קל להפליא: למשל ביסוד הים ניתן לתת לחתן בר-המצווה לבחור בין עפיפון, רוח או גלים. הוא כמובן לא יודע שהכוונה היא לקורס בגלשן כלשהו מסוג עפיפון, רוח או גלים. ההפתעה מובטחת וגם ההנאה ובינינו – זה מה שחשוב.

אין תגובות

השאר תגובה