רשת Burgerim פותחת 3 סניפים חדשים: בבנימינה, נצרת עלית ובנתניה

בורגרים בנימינה. צילום: בוריס צרניאקוב

רשת Burgerim מתרחבת- פותחת 3 סניפים חדשים: בבנימינה, נצרת עלית ובנתניה. ההשקעה בפתיחת הסניפים החדשים  עומדת על כ – 1.5 מיליון ₪.

רשת Burgerim מתרחבת ופותחת שלושה סניפים חדשים: בבנימינה – ברחוב השריג 2, הסניף יפתח השבוע הקרוב וכן עד סוף השנה יפתחו עוד  שני סניפים- בביג נצרת עלית ובקריית השרון בנתניה. הרשת תשקיעה כ-1.5 מיליון ₪ בפתיחת שלושת הסניפים החדשים.

כמו כן  בימים אלו משלימה הרשת שיפוץ ושדרוג  של סניף בורגרים במגה אור בכפר סבא, בהשקעה של 100 אלף ₪. הסניף משתרע על שטח של 100 מ"ר  ואף מונה זכיין חדש – לירון קומיטאו.

סניף בורגרים בבנימינה יפתח השבוע על שטח של 100 מ"ר, עם כ-50 מקומות ישיבה. הסניף יפתח  על ידי שני זכיינים חדשים ברשת – אסי ומרב קטשל.

עד סוף שנת 2017  יפתחו שני סניפים חדשים נוספים של רשת בורגרים- במתחם ביג נצרת עלית, סניף שישתרע על שטח של 100 מ"ר עם כ-40 מקומות ישיבה, ובקריית השרון בנתניה, סניף בגודל של כ 80 מ"ר עם כ-30 מקומות ישיבה.

רשת בורגרים שנרכשה על ידי קבוצת BBB, מונה כיום כ-50 סניפים ברחבי הארץ מאילת בדרום ועד קריית שמונה בצפון. מרבית הסניפים הינם כשרים בדרגות שונות, למעט הסניף באילת אשר פתוח בשבת והסניפים במגזר הערבי אשר אינם כשרים.

לפרטים נוספים באפליקציית הרשת: www.iburgerim.co.il

אין תגובות

השאר תגובה