שרביט קסמים מקסים

צילום: חלבלוב

שרביט קסמים מקסים – מוצר משלים לתחפושת לפורים, או פעילות נהדרת לאחר צהריים משותף, מכינים שרביט קסמים מקסים וממציאים לחש שישלים אותו.

מוכרים אותם בזול, עשויים פלסטיק, כסופים ובוהקים. במיוחד לקראת פורים, חנויות המשחקים והתחפושות מלאות בשרביטים הדומים אחד לשני להפליא. אבל, הילדים שלכם יתחברו יותר מכל לשרביט שהם יכינו בעצמם. אחד כזה שאין לאף אחד אחר, אחד שהם בוחרים את מילות הקסם שהוא יפיץ לכל עבר, אחד כזה שהם בחרו בעצמם כל מה שקשור אליו, ובעזרתו ימשיכו להפיץ את הקסם הילדי הנהדר שלהם, שמתפזר בקלות במיוחד בחג התחפושות.

מה צריך כדי להכין שרביט קסמים מקסים
• דפי תוויות, מודפסים פעמיים, להוריד כאן…
• דבק שקוף, מספריים
• סרטי בד דקים
• שיפודי במבוק עבים
• וושי טייפ

הוראות הכנת שרביט קסמים מקסים
1. מורידים פעמיים את התוויות, וגוזרים מסביב. דואגים שיהיו שתי תוויות מכל סוג. לכל שרביט צריך רק שתי תוויות, אבל לרוב הדרישה לשרביטים עולה, וכדאי מראש להכין יותר מאשר שרביט אחד בלבד. אפשר לכתוב מילות קסמים על התוויות, או לצייר עליהן משהו אישי.
2. בזווית אלכסונית, מלפפים וושי טייפ צבעוני מסביב לשיפוד במבוק, לכל אורכו ולכיסוי מלא. גוזרים סרטי בד דקים לאורך של כ-5 ס"מ.
3. מניחים תווית אחת עם צדה החיצוני כלפי השולחן. מורחים דבק על צדה הפנימי, מניחים במרכז את הקצה החד של השיפוד. משני צדי השיפוד, על התווית, מניחים את קצותיהם של סרטי הבד.
4. סוגרים על הכל בעזרת התווית השניה. מניחים את צדה הפנימי על הדבק, ולוחצים להידוק ביד. מחכים לייבוש מספר דקות.
5. מחזיקים את השרביט ביד החזקה, מתרכזים, והוגים בקול גדול את לחש הקסמים הפרטי.

 

מתוך מגזין לילדים חלבלובון….

אין תגובות

השאר תגובה