תערוכת בייבילנד 2016: מה חדש בעולם המוצרים לתינוק?

קפצנו לראות מה חדש בעולם התינוקות הישראלי ולמרות שכמעט ונדרסנו על ידי כמה עגלות תינוק מעוצבות הצלחנו לחזור ולספר איך היה… תערוכת בייבילנד 2016 שנפתחה היום בגני התערוכה בתל אביב זו השנה התשיעית משכה אליה כבר ביום הראשון אלפי הורים והורים שבדרך, שהגיעו מכל רחבי הארץ בשביל לקנות ולהכיר מוצרים חדשים לתינוקות, ליהנות ממבצעים על מותגים לתינוקות, לשמוע הרצאות להורים ולראות את המופע של מיקי לקטנטנים.

בתערוכה מציגים עשרות יצרנים ומותגים שמנסים למשוך את ההורים להתנסות במוצרים שלהם – החל מביתני הענק של חברות החיתולים ותחליפי החלב, דרך יבואנים של עגלות לתינוקות וצעצועים לתינוקות, ריהוט לתינוקות, כסאות ומוצרי בטיחות לתינוקות, בגדי תינוקות וילדים, טואלטיקה, רפואת ילדים, בגדי הריון ועוד.  לצד הביתנים מתקיימות בתערוכת בייבילנד 2016 גם פעילויות להורים ולתינוקות כמו הרצאות ופאנלים של רופאים ומומחים בתחום הטיפול בתינוקות, סדנת בייבי יוגה להקלה על התינוק בעת הופעת גזים, סדנת קונטקט. בתערוכה יש כמתבקש גם מתחם הנקה ופינות החתלה.

אז מה חדש בתחום הטיפול בתינוקות? לאיזה ביתן שווה ללכת השנה?
מעבר לביתנים הגדולים של סופרפארם, האגיס ופמפרס, סימילק, מטרנה ונוטרילון, שילב ומותגים נוספים יש בתערוכה גם ביתנים של יבואני עגלות לתינוק, מוצצים ובקבוקים לתינוקות וגם ביתנים קטנים יותר של מוצרים חדשים ששווה להכיר.

מוצרים לבית

ניחותא מושב בצרה, סוס נדנדה, כורסאות הנקה, כסאות נדנדה
סוס נדנדה מעוצב מעץ מלא – ניחותא מושב בצרה

תכירו את ניחותא
סטודיו לעיצוב וייצור כסאות נדנדה ורהיטים לבית שמציג בתערוכה כסאות נדנדה, כורסאות הנקה, דומים, סוסי נדנדה מעץ מלא ומוצרים נוספים בעיצוב נוסטלגי ומקסים.
כורסת הנקה סוס עץ

לעוד דוגמאות ומחירים 03-6347100 או באתר: www.nihuta.co.il

 

מוצרי בטיחות לתינוקות בבית ולרכב:

כפתור Baby – מערכת למניעת שכיחת ילדים ברכב
מערכת חדשה של חברת קוברה הנקראת כפתור, שתושק בתחילת 2017, המסייעת לנוהגים ברכב במצבי חרום וכוללת גם גלאי מיוחד הכולל חיישנים תרמייים, קול ותנועה המזהים בזמן אמת, אחרי נעילת הרכב אם נשאר מישהו ברכב, מתריע באמצעות הפעלת הבהוב אורות הרכב ושליחת התראה למוקד חירום מיוחד הפעיל 24/7 שמזעיק את בעלי הרכב ואת כוחות ההצלה.   מערכת כפתור בייבי מנסה לתת פתרון לסכנה של שכחת ילדים ברכב המטרידה הורים לתינוקות ולילדים בגיל הרך. הנושא נמצא בהליכי חקיקה בכנסת במסגרתה הורים ורכבי הסעה יחויבו בהתקנת מערכת בטיחות למניעת שכחת ילדים, אין ספק שמדובר במוצר חובה בכל רכב.

kaftor-babysafe

כיצד פועלת המערכת כפתור בייבי: המערכת מזהה באופן עצמאי, לאחר נעילת הרכב, מצב שבו פעוט נשכח ברכב, וזאת באמצעות חיישנים מתקדמים המותקנים ברכב. חיישני נפח וקול יזהו בכי, נשימה לא סדירה ותנועה מעל רדיוס של 5 ס"מ בשטח הרכב. מצלמה תרמית תזהה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת הימצאותו של פעוט בתוך הרכב, גם במקרים קיצוניים של טמפרטורה גבוהה וגם בשעות החשיכה. הייחודיות של המערכת היא בכך שהיא מקושרת לא רק להורה ולמקורבים לילד, אלא גם למוקד חירום המאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. בעת שכחת הילד תשלח המערכת התרעה אוטומטית ומידית למוקד שיאתר את ההורה, ובמידת הצורך ישלח את כוחות ההצלה.
במצב זיהוי של ילד או תינוק הנמצא ברכב נעול המערכת תפעל ב-4 דרכים:

· תשלח התראה אוטומטית למוקד החירום של חברת הכפתור הפועל 24/7
· יצירת קשר מיידי עם ההורה/נהג הרכב (עד 3 בני משפחה)
· באין מענה אצל בני משפחה יופעל נוהל הזעקת כוחות שירותי חירום למיקום הרכב
· אורות הרכב יהבהבו במטרה למשוך את תשומת ליבם של העוברים והשבים

תכונות נוספות אשר מתאפשרות על ידי המערכת: התראה ב-SMS ובדואר אלקטרוני על גרירת רכב ופלטפורמת איתור מיקום הרכב החונה במידה ומיקומו נשכח. המערכת עובדת עם מנוי חדשי ללא עלות דמי התקנה.

לפרטים נוספים והזמנות: www.kaftor.co.il

מתנות ליולדת? תכירו את קידי קארד – גיפט קארד חדש
קידי קארד הוא גיפט קארד חדש שכולו מוקדש למתנות לידה. את סכום הכרטיס קובעים רוכשי המתנה ואינו מוגבל לסכומי מינימום ומקסימום ומקבלי המתנה בוחרים הינן לממשו. המגוון הוא גדול וכולל חנויות רגילות וחנויות אינטרנטיות של ביגוד, טקסטיל לתינוק, תיקי החתלה, אביזרים שונים, דברים לעיצוב החדר ועוד.
בנוסף ניתן לרכוש באמצעות הגיפט קארד גם סדנאות (ליווי התפתחותי, עיסוי תינוקות, אימוני כושר עם עגלות…), ייעוץ להורים לאחר לידה (הנקה, שינה, תזונה, הורות, מנשאים, ליווי אמהות וכו') מטפלים וכו' בקיצור כל מה שאפשר לפנק הורים לאחר לידה.

ברשימת הספקים של קיד קארד לא תמצאו את הרשתות הגדולות וזה מתוך אג'נדה של ליצור גיפט קארד יחיד מסוגו שנותן דווקא את הבמה ומקדם את העסקים הקטנים.

קידי קארד, גיפט קארד

קידי קארד מאפשר לרוכשי המתנה לא לשבור את הראש במה ההורים הטריים צריכים ורוצים ולמקבלי המתנה את ההתרוצצות אחר החלפת מתנות.

למידע נוסף: www.kidicard.co.il

תיק לעגלה, גיטה
תיקים לעגלה של גיטה Gitta

 

תיקי ההורים של גיטה – Gitta
חברת גיטה הפועלת בשוק הישראלי מזה 16 שנה, מותג ישראלי מצליח, המוביל את קטגוריית התיקים המעוצבים להורים מציגה בתערוכת בייבילנד 2016 את הקולקציה החדשה של תיקי העגלות והתיקים המעוצבים להורים לתינוקות ופעוטות. מוצרי גיטה מבוססים על חומרי הגלם באיכות גבוהה, הבדים , הרוכסנים והאביזרים הנילווים מיוצרים במיוחד עבור גיטה ונבחרים בקפידה על ידי חגית נאמן גורני, מתוך מטרה לתת למוצרים זמן שימוש ארוך כמה שיותר. הייצור של מוצרי גיטה הינו מקומי, עם שילוב של ייצור במזרח, ומתאפיין ברמה מוקפדת וגבוהה.
בנוסף לתיקים, מייצרת החברה מוצרי טקסטיל, כמו סדינים לעגלה/ עריסה/ מיטה, ריפודיות עם פטנט מיוחד, ושמיכות. כל הטקסטיל מיוצר בארץ, וכל ההדפסות הן על בסיס מים.

גיטה תיקים לעגלה טלפון: 03-6315372

גיטה תיקי הנקה טלפון: 03-6315372
חברת גיטה היא חברה משפחתית של חגית ותומר גרוני, חגית היא מעצבת מוצר בוגרת בצלאל במסלול עיצוב תעשייתי ותומר עו"ד בוגר האוניברסיטה העברית. יחד הם מצליחים ליצור להורים רבים פתרונות לתקופה המאתגרת של גידול הילדים. לדגמים נוספים www.gittabags.com

 

טיפ חשוב למבקרים בתערוכת בייבילנד: התערוכה מושכת אליה אלפי הורים – אז אם לא מצאתם בייביסיטר ואתם מגיעים עם תינוקות לתערוכה, עדיף להגיע עם מנשא ואת העגלה להשאיר באוטו (יש גם חניון צמוד מתחת לבנין ולא חייבים לחנות מעבר לגשר) ותשתדלו להגיע מוקדם לפני שמתחילים העומסים הגדולים והתורים למתנות, לצילומים ולדוגמיות…

כל הפרטים על תערוכת בייבי לנד 2016…

אין תגובות

השאר תגובה