תערוכת התיירות 2018: IMTM במרכז הירידים גני התערוכה

תמונה: תערוכת התיירות IMTM

תערוכת התיירות הבינלאומית השנתית- 2018 IMTM – International Mediterranean Tourism Market, תיערך בפעם ה-24 בביתן 2 בגני התערוכה בתל אביב. 

התערוכה היא אירוע בינלאומי המשלב ומפגיש בין התייר הישראלי, עמיתיו ולקוחותיו מחו"ל והקהל הרחב, והיא מהווה את נקודת המפגש השנתית העיקרית של ענף התיירות הישראלי.

בשנה שעברה השתתפו בתערוכה 1,780 מציגים מ- 58 מדינות ב-414 ביתנים. במהלך יומיים ביקרו בתערוכה כ-27,000 איש, מתוכם כ-16,800 אנשי מקצוע. IMTM היא תערוכה לקהל המקצועי ולמתעניינים בתיירות ואטרקציות בעולם. בשעות אחה"צ הקהל הרחב מוזמן להגיע ולהנות מביתני התערוכה השונים:

תיירות חו"ל: למעלה מ-40 מדינות יקימו ביתנים ביריד, וביניהן מרוקו, רוסיה, צרפת, ספרד, יפן, הודו, רומניה, בולגריה, קפריסין, יוון, מלטה, טנזניה, סרי לנקה, פרגוואי, קניה ועוד.

תיירות בארץ: ביתנים של עמותות וגופים שונים העוסקים בין היתר בבתי מלון, אטרקציות לילדים ולכל המשפחה.

* שימו לב: התערוכה אין אטרקציות לילדים ואנחנו פחות ממליצים להגיע אליה עם ילדים.

ביריד יערך זו הפעם השלישית גמר תחרות פיתוח אפליקציות לתיירות (האקתון). מטרת התחרות השנה היא לעודד פיתוח יישומונים בתחום הוראת דרך, אשר יספקו מענה לצרכי המבקר הישראלי והתייר המגיע מחו"ל. לשלב הגמר בתחרות, בה התבקשו המשתתפים לפתח יישומונים (עבור מכשירים ניידים), הגיעו 6 צוותים מתוך כ-40 מועמדים. בתום התחרות, משרד התיירות יעניק לשלושת האפליקציות שיזכו בשלושת המקומות הראשונים בתחרות, פרסים:  מקום ראשון – 10,000 ₪, מקום שני – 5,000 ₪, מקום שלישי – 2,500 ₪.

כמו כן במסגרת היריד יערכו פאנלים בנושאים רלוונטיים, בהובלתם של אמיר הלוי, מנכ"ל משרד התיירות ובכירי המשרד והתעשייה. בין הנושאים שידונו: מה צופן העתיד בתחום התיירות; הצטרפות וחתימה על הקוד האתי של ארגון התיירות של האו"ם UNWTO; היערכות תיירותית להגעתם של מיליון תיירים סינים; הצגת ארגז הכלים והסיוע שמשרד התיירות מעניק ליזמים ולעסקים בתחום התיירות; משרד התיירות ייתן במה ביריד לעסקי אירוח ביתי, שמקבלים עידוד במסגרת השתלמויות להכשרה מקצועית ובשיווק. כמו כן ניתן יהיה לטעום מאכלים מסורתיים, לצפות בהדגמות של מופעי פולקלור, סיפורי עליה וקליטה ועוד, שיוצגו על ידי עסקים תיירותיים מהמרחב הכפרי, הצ'רקסי הדרוזי והבדואי.

ח

 

ח

משרד התיירות מציג ביריד IMTMהצטרפו להצלחה בתעשיית התיירות

יריד התיירות הבינלאומי IMTM שיתקיים השנה בסימן הצטרפו להצלחה – קמפיין משרד התיירות לגיוס יזמים עובדים ומתנדבים לתעשייה.

על רקע ההצלחה ושיא כל הזמנים בכניסות תיירים לישראל בשנת 2017 – תכנית פעילות משרד התיירות ביריד, תתבסס על הקמפיין לעידוד הציבור בישראל להצטרף לתעשיית התיירות – החל מהתנדבות, דרך לימודים והכשרות במקצועות תיירות ועד ליזמות פרטית ובניית בתי מלון אכסניות ואתרי לינת שטח.

  • פאנל- משרד התיירות נערך להגעת מיליון תיירים סינים
  • משרד התיירות מגיע עד אליך- הצגת הסיוע שהמשרד נותן לבעלי עסקים תיירותיים
  • מופעי תרבות וטעימות מאכלים מסורתיים בהשתתפות בעלי עסקים תיירותיים מהמרחב הכפרי הצ'רקסי, הדרוזי והבדואי
  • לראשונה תעשיית התיירות הישראלית מאמצת את הקוד האתי של ארגון התיירות של האו"ם UNWTO
  • טרנדים ועתידנות- הדבר הבא בתיירות
  • גמר תחרות לפיתוח אפליקציות בנושא הוראת דרך (האקתון)
  • מפגש עם תיירנים המארחים בביתם- חוויית סיפורים אישיים ומרגשים
  • הכרזת הזוכה בתחרות סרטוני התיירות

ח

ח

שר התיירות יריב לוין: אני שמח לפתוח את יריד ה-IMTM, כשישראל הולכת והופכת למוקד משיכה לתיירים ולעוסקים בתחום מכל העולם. שנת 2017 הייתה שנת שיא בתיירות לישראל עם של 3.6 מיליון תיירים. העלייה במספר התיירים הנכנסים לישראל באה כתוצאה מפעילות שיווקית מגוונת, אשר כללה פריצה לשווקים חדשים ונקיטת פעולות שיווק חדשניות, הן במדיה הדיגיטלית והן בפעילות יצירתית וחדשנית. אנו נמצאים בעיצומה של מהפכה גם בתחום התעופה, כאשר בעקבות התמיכה שמעניק משרד התיירות לחברות התעופה, יגיעו השנה מאירופה לאילת, בעונת החורף, יותר מפי 3 תיירים מאשר הגיעו בחורף שעבר. על כל שקל שמושקע בתיירות המדינה מקבלת פי 20 בחזרה. יריד IMTM ייתן תנופה נוספת למגמה זו וישפיע לטובה על הגברת תנועת התיירות גם בשנת 2018.

 

מנכ"ל משרד התיירות אמיר הלוי: שנת 2017 הייתה השנה הטובה ביותר לתיירות אי פעם בזכות שיווק יצירתי ופתיחת שווקים חדשים, במקביל לפעילות המשרד עם מענקים ליזמים ופיתוח תשתיות. הצלחנו לרתום חברות תעופה חדשות, שפתחו קווי תעופה חדשים לישראל ולהביא תיירים לכל נקודה בישראל. במקביל אנחנו עובדים על הגדלת היצע חדרי הלינה ושיפור התשתיות. המשרד יחזק את שיתופי הפעולה עם סוכני תיירות דיגיטליים וימשיך את אירוח מובילי דעת קהל. אני מזמין את כולם להגיע לבקר בביתן המשרד, לשאול שאלות, לקבל מידע ולהתרשם מהפעילות הענפה.

 

היריד יתקיים ב-6-7 בפברואר בגני התערוכה בת"א.

לאתר התערוכה לחצו כאן…

אין תגובות

השאר תגובה