אטרקציות לכל המשפחה – תיירות יד מרדכי 053-7106976

יד מרדכי

קיבוץ יד מרדכי מזמין משפחות מכל הארץ לחוויה מתוקה בקיבוץ ולשלל אטרקציות לילדים והפעלות בכל הגילאים, המשלבות הנאה וערכים חינוכיים.

חוויה מתוקה בקיבוץ יד מרדכי
מכוורת יד מרדכי, הגדולה ביותר בארץ המונה כ- 5,000 כוורות, מייצרת מאז 1936 את הדבש שממתיק כמעט כל בית בישראל. בית הדבש והדבורה, מרכז המבקרים של מכוורת יד מרדכי, מארח משפחות מכל הארץ לחוויה מתוקה וייחודית עם הילדים מידי שבת, בחגים וחופשות. למידע נוסף>> 053-7106976

דבוראים מנוסים ייקחו את המשפחות לסיורים המתאימים לכל הגילאים במכוורת ובהפעלות מיוחדות יאפשרו לילדים הצצה לעולמן המרתק של הדבורים. הדבוראים ידגימו את עבודתם והילדים יקבלו הסבר חוויתי על חייהן של הדבורים, המבנה המשפחתי המיוחד בכוורת, המלכה והפועלות וכמובן על תהליך ההאבקה, ייצור הדבש ותרומת הדבש לגוף האדם. הילדים יצפו בפתיחת כוורת אמיתית, ילקקו דבש טרי וטהור ויכינו נרות מדונג דבורים אמיתי תוצרת יד מרדכי.

אירועי קיץ לילדים ביד מרדכי
מבצע יולי אוגוסט למשפחות -חוויה קיבוצית מתוקה בימי שני וחמישי, כניסה לאתרים במחיר מוזל!
42 ₪ למשתתף במקום 55 ₪
ימי פתיחה  ביולי אוגוסט ימי שני וחמישי 09:30-14:00

כוורת פתוחה ביד מרדכי. גלעד קוולרצ'יק
כוורת פתוחה ביד מרדכי. גלעד קוולרצ'יק

אטרקציות לכל המשפחה
עם סיום הפעילות בבית הדבש והדבורה, יוצאות המשפחות לאטרקציה האהובה ביותר על הילדים – סיור מיוחד ברוח הקיבוץ, על עגלה רתומה לטרקטור שמוביל אותם לתחנות ברחבי הקיבוץ ולחוויה קיבוצית אמיתית.

הטרקטור יביא את המשפחות לביקור ברפת הסמוכה, שם ילמדו הילדים על חייהן של הפרות, על התהליך שעובר החלב החל מהפקתו ברפת ועד שהוא מגיע לקרטון החלב שבמקרר בבית.

לאחר מכן יגיעו המשפחות לביקור בבית קיבוץ של פעם, בו תתקיים פעילות חווייתית, ארצישראלית ונוסטלגית על ראשית חיי הקיבוץ. בית של פעם מציע פעילות לילדים, שתעלה חיוך נוסטלגי בקרב המבוגרים וצחקוקים אצל הילדים, שייתקלו במכשירים מוזרים משנים עברו.
לפרטים>> 053-7106976

אתר השחזור
לסיום, יגיעו לאתר שחזור קרב תש"ח בו יוכלו לספוג קצת היסטוריה. בקיבוץ יד מרדכי התחולל קרב חשוב במהלך מלחמת העצמאות. קבוצה קטנה של בני קיבוץ וחיילים יהודים הצליחו להחזיק מעמד כמה ימים למול הכוחות המצרים וקנו זמן יקר להתארגנות ההגנה על מרכז הארץ. לזכר גבורת החיילים האלו שמר הקיבוץ על השוחות בהן זחלו החיילים בשלמותן, על נשקים וכלי רכב מהקרב.

הילדים יוכלו לטפס על טנקים אמיתיים, לשבת בתוך משוריין, לצפות בכלי נשק אותנטיים מהתקופה, להתגנב בתעלות הקשר ולשמוע את סיפור הגבורה של חברי הקיבוץ שלחמו בצבא המצרי בתש"ח.

האטרקציות פתוחות לקהל הרחב בכל שבת, חג וחופש. בחגים נערכות פעילויות מיוחדות ברוח החג.

קיבוץ יד מרדכי נמצא בצפון הנגב, כעשרה קילומטרים דרומית לאשקלון. ההגעה לקיבוץ ממרכז הארץ קצרה ומהירה. כשמגיעים לקיבוץ יד מרדכי אפשר לעצור לרגע, לקחת נשימה מהאוויר הנקי וליהנות מהאווירה פסטורלית של הקיבוץ.

משך הפעילות: 3 שעות. סיור יצא בכל שעה עגולה.
הפעילות מתקיימת בכל שבת וחג. לפרטים נוספים: 053-7106976

הרפת ביד מרדכי
הרפת ביד מרדכי

אטרקציות נוספות בקיבוץ:

טיולי פריחה בשדות הפרחים הסמוכים לקיבוץ בעונת הפריחה
בסמוך לקיבוץ ניתן לצפות בפריחות מדהימות ביופיין של פרחים היוצרים מרבדים מרהיבים.
בחודשי החורף מומלץ מאוד לערוך טיולי כלניות באזור. בעונה המתאימה יוצאים מהקיבוץ סיורי פריחה מיוחדים מותאמים למשפחות.

אטרקציות לילדים בנגב המערבי, קיבוץ יד מרדכי
טיול בטרקטור ברחבי הקיבוץ

אירועים פרטיים
בקיבוץ יד מרדכי ניתן לערוך ימי הולדת, אירועים וכנסים בתאום מראש. ניתן לשלב כניסה והדרכה לכל אחת מהאטרקציות כחלק מהחבילה.

אירועים מיוחדים בחגים
לכבוד כל חג אנו מציעים בקיבוץ הפעלות מיוחדות לכל המשפחה. בנוסף לאטרקציות הרגילות מציעים למבקרים בקיבוץ הפעלות לילדים מיוחדות ברוח החג והעונה. ניתן לשמוע עוד על ההפעלות המיוחדות בטלפון או להתעדכן באתר.

פסטיבל דרום אדום
מדי שנה במהלך חודש פברואר מתקיים פסטיבל דרום אדום בצפון הנגב, המציין את פריחת הכלניות בנגב ומשתתפים בו יישובי האזור. גם קיבוץ יד מרדכי משתתף בחגיגה ומציע לקהל המבקרים שפע של אטרקציות והפעלות לילדים ולמשפחות, כשגולת הכותרת היא סיור למרבדי הכלניות המרהיבים הסמוכים לקיבוץ.

למידע נוסף>> 053-7106976

למידע נוסף אודות תיירות יד מרדכי…

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-7106976 tym@yadmor.co.il כל המשפחה ימי הולדת (בתיאום מראש) הדרכה שבתות, חגים וחופשות בין השעות 10:00-15:00, בכל שעה עגולה מתחיל סבב פעילות. באמצע שבוע - בתיאום מראש. ימי פתיחה ביולי אוגוסט ימי שני וחמישי 09:30-14:00 בתשלום

מחירים

כרטיס משולב לכל הפעילויות- 55 ₪ לילד , 50 ₪ למבוגר (ילד מגיל שנתיים חייב בכרטיס)/ מבצע יולי אוגוסט למשפחות -חוויה קיבוצית מתוקה בימי שני וחמישי, כניסה לאתרים במחיר מוזל! 42 ₪ למשתתף במקום 55 ₪.
בית הדבש והדבורה honeybee

איך מגיעים?

דרום, קיבוץ יד מרדכי נוסעים על כביש 4, הקיבוץ נמצא 10 ק"מ דרומית לאשקלון, פניה ימינה בצומת יד מרדכי. כל השנה

אירועים ופעילויות

תאריך שם הפעילות

מה באזור?

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה