אסקייפ רום באר שבע

פעילויות לילדים בדרום : אסקייפ רום באר שבע
תושבי הדרום כבר שמעתם? חדרי הבריחה ששיגעו את המדינה מגיעים לבאר שבע – הכירו את אסקייפ רום באר שבע, חוויה בלתי נשכחת לכל המשפחה. מוכנים? היכון, אסקייפ!blank
באר שבעים, יש מה לעשות בדרום! אסקייפ רום באר שבע הגיע לעיר עם 2 חדרי בריחה המותאמים עד 8 משתתפים בכל חדר ( יחד תוכלו לבלות 16 אנשים).
אז אם אתם מחפשים לחגוג בפעילות מיוחדת ומגניבה עם הילדים ועם כל המשפחה ,יום הולדת, בת מצווה, בר מצווה, פעילויות גיבוש חברתיות לעובדים ועוד. הזמינו כבר היום את חדר הבריחה העדיף עליכם.
blankאסקייפ רום באר שבע:
באסקייפ רום באר שבע קיימים שני חדרי בריחה בנושאים שונים, הראשון אסקייפ רום "נמלטים" הבריחה מהכלא והשני אסקייפ רום מאתגר בו תצטרכו למצוא את הבונקר של המוסד כשאתם תחת מתקפה גרעינית.

אסקייפ רום באר שבע. חדר בריחה: שעת חירום.
אסקייפ רום באר שבע. חדר בריחה: שעת חירום.

אסקייפ רום באר שבע: נמלטים
האם תצליחו לברוח מבית הכלא השמור והאכזרי לאחר שהואשמתם בביצוע אחד הפשעים הגדולים בהיסטוריה של המדינה כשאתם בכלל חפים מפשע? האם תצליחו לבצע את הבריחה הגדולה מהכלא שמתכננת קבוצת האסירים? הפתעות רבות יחכו לכם בדרך ועם האנשים המתאימים תצליחו לעבור את המכשולים ולברוח!

אסקייפ רום באר שבע.
אסקייפ רום באר שבע.

אסקייפ רום באר שבע: שעת חירום
כשמו של החדר, שעת החירום הגיעה, המצב בארץ מתדרדר והמדינה נמצאת על סף מתקפה גרעינית. האם תצליחו להציל את המדינה מהמתקפה הקשה? בחדר הבריחה שעת חירום תצטרכו למצוא את הבונקרים הסודיים אותם השב"כ הקימו בשנות ה-60, לחפש ולמצוא את המידע הסודי ולהתגונן מפני המתקפה. האם תצליחו לשרוד?

אסקייפ רום באר שבע. חדר בריחה בבאר שבע.
אסקייפ רום באר שבע. חדר בריחה בבאר שבע.

החדרים מתאימים מגיל 12 ומעלה.

להזמנת פעילות וקבלת פרטים נוספים על אסקייפ רום באר שבע: 053-9382748

לחדר בריחה נמלטים לחץ כאן

לחדר בריחה שעת חירום לחץ כאן

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-9382748 bs@escaperoom.co.il 12 ומעלה, כל המשפחה בהזמנה מראש. בתשלום ובתיאום מראש בלבד

איך מגיעים?

דרום, הדסה 53, באר שבע כל השנה

מה באזור?

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה