ג'ימי קלאב

ג'ימי קלאב, מועדון ספורט לילדים בגילאים 7-15, המציע בין השאר גם SPORT WALL "ספורט וול", מכשיר כושר ייחודי לילדים מארה"ב, מכשיר כושר אינטראקטיבי, המוצג על קיר ענק וכולל מעל 150 סוגי פעילויות ומשחקים המשלבות ריצה, קפיצה, מאמץ והמון הנאה.

ספורט וול פועל באמצעות קיר ייחודי וכולל מספר תחנות אימון ברמת קושי שונות, כאשר כל תחנה מפעילה ומחדדת יכולות שונות של הילדים: ריכוז, חוש קצב, דיוק, זריזות.

פעילויות בספורט וול מיועדות לתחרויות קבוצתיות עם המון אתגרים ומגבירות את מידת המאמץ של המתאמנים.
הספורט וול כולל כ-150 סוגי משחקים משלבים ריצה, קפיצה, מאמץ והמון הנאה.

למי מתאים ספורט וול?

כל ילד בין הגילאים 7-15 המעוניין לשפר את הכושר הגופני שלו, להתחזק, לשפר את הקורדינאציה, יציבה, שיווי המשקל והביטחון העצמי.

כל האימונים מועברים על ידי המאמנים של ג'ימי קלאב, בוגרי מכון ווינגייט ובעלי הכשרה לאימון עם ילדים.

תחנות אימון בספורט וול:

האימון RALLY WALL מעולה למתחילים, דומה למרוצי שליחים ומשחקים ארוכים. המאמן צובר כמה שיותר נקודות ע"י מכה על האזור המואר בקיר בזמן המוקצב.

האימון PLAY TUNE  עובד על ריכוז, חוש, קצב ויכולת שמיעה. המאמן צובר כמה שיותר נקודות ע"י מכה על האזור המואר על מנת ליצור מנגינה. כל טעות תביא להורדת נקודה והשיר יחל מחדש.

האימון CHASE THE TARGET מעודד דיוק, מיקוד, ריכוז ויכולת תגובה. המאמן צובר כמה שיותר נקודות ע"י פגיעה במטרות המוארות או בקבוצת המטרות בזמן המוקצב.

האימון KNOCK THE LIGHTS OUT  גם עובד על דיוק וריכוז. המאמן מכבה את האורות ע"י פגיעה במטרות כמה שיותר מהר ומדויק.

המועדון  שמפעיל את ספורט וול באופן בלעדי בארץ, פותח את ליגת ספורט וול, פעילות הנבחרת מתקיימת פעמים בשבוע , בין השעות 16:00 ו-19:00

פרטי המקום
נשמח לדעת!6-12 הדרכה 16:00 ו-19:00 בתשלום ובתיאום מראש בלבד

איך מגיעים?

המרכז, ז'בוטינסקי 16, קניון לב העיר, ראשל"צ מרחוב רוטשילד, פונים ברחוב ז'בוטינסקי עד למרכז המסחרי - קניון לב העיר. כל השנה

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה