דה קרינה

מרכז המבקרים דה קרינה – חווית שוקולד לכל המשפחה מפעל השוקולד דה קרינה בעין זיוון  מציע חווית שוקולד מתוקה לכל המשפחה. במרכז המבקרים תוכלו לחוות ולהתנסות בעולם השוקולד, לבקר במפעל השוקולד בו ניתן לצפות בהכנת השוקולדים וליהנות מקינוחים מעוצבים וטעימים בבית הקפה.

קרינה צ'פלינסקי, השוקולטיירית הראשית, הינה דור שלישי למשפחה של יצרני שוקולד מארגנטינה אשר הביאה את היכולות ותרבות וייצור השוקולד אלינו לגולן.

פעילויות לכל המשפחה
במרכז המבקרים של דה קרינה ניתן לערוך ביקור מודרך ליחידים ולקבוצות, הכולל סיור חוויתי הכולל צפייה בסרט קצר – מסע לעולם השוקולד, ביקור במפעל הייצור, צפייה והסברים על תהליכי יצור השוקולד הידניים, טעימות שוקולד, ולסיום כל משתתף יקבל שי מתוק.
עד 45 משתתפים בכל ביקור מודרך.
יש לתאם טלפונית את ההגעה לסיור.
אין כניסה לעגלת תינוק, אנא הצטיידו במנשא.
סדנת שוקולד לילדים – My Chocolate
ביקור מודרך במרכז המבקרים וסדנת שוקולד בליווי מדריך, בה הילדים יקבלו הסבר קצר על עולם השוקולד וערכת יצירה אישית. כל ילד יוכל ליצור שוקולד אישי בשלל צבעים ומגוון חומרים לקישוט היצירה. בסיום, כל משתתף ייקח עמו את מעשה ידיו.
עד 45 משתתפים בסדנה. המעוניינים בסדנה רוכשים ביקור מודרך + סדנה.
מומלץ לילדים מעל גיל 3
הורים שאינם מעוניינים לעשות את הסדנה עם ילדיהם, יכולים לצרף הורה מלווה אחד לילדים ללא תשלום נוסף (יש לרכוש עבורו ביקור מודרך בלבד).
סדנאות חווייתית למבוגרים –Chocolate & More 
ביקור מודרך + סדנת שוקולד חווייתית בה המשתתף יתנסה בהכנת יצירה אישית משוקולד עם שלל תוספות ומרקמים, מילוי פרלינים בגאנש וליקרים, גלגול טראפלס והתנסות בטכניקות שונות של יצירת שוקולדים. מפגש קבוצתי מגבש וטעים,שבסיומו כל משתתף ייקח עמו את מעשה ידיו.
עד 45 משתתפים בסדנה.דה קרנה, פעילויות לילדים, אטרקציות לילדים
בית קפה שוקולד – כשר למהדרין
בית קפה שוקולד ממוקם במרכז המבקרים של דה קרינה, ומציע מגוון קינוחים ומשקאות מתוקים, פרלינים ושוקולים תוצרת המפעל לרכישה במארזים מהודרים.
מרכז המבקרים מאפשר גישה מלאה לנכים.
לפרטים נוספים:  053-9382114

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-9382114 info@de-karina.co.il כל המשפחה בית קפה ימים ראשון עד חמישי 17:00- 9:00 | ימי שישי וערבי חג 15:00- 9:00 בתשלום

מחירים

סדנאות וסירוים מודרכים בתשלום

איך מגיעים?

, עין זיון כל השנה

מה באזור?

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה