האי – אי הקריביים בעזריאלי

האי – אי הקריביים, פארק אטרקציות ושעשועים לילדים על קניון עזריאלי – במקום משחקיה עם ספינת פיראטים, גשרים, אגם רפסודות, תעלות מים, מגלשות מים, השטת ספינות פיראטים בשלט רחוק, רובי לייזר, אומגות ועוד המון אטרקציות שילדים אוהבים.

פארק השעשועים מעוצב כאי טרופי שופע צמחייה, בובות ענק של פיראטיים ושודדים פזורים באי לצד בובות חיות צבעוניות – מעוצבות לא רחוק מבריכת הדגים, פינת הציפורים והטווס בובו. האי מלא בפעילויות מים ומשלב בתוכו אטרקציות אתגריות ומגוונות. לאורך המערות הסודיות המקיפות את האי ישנו נהר מתפתל באורך 46 מטר שבמרכזו לגונה גדולה שניתן להשתכשך בהם.

לכל אירועי חופש הגדול 2017 לחצו כאן…

* רוצים לקבל את כל ההמלצות שלנו למייל? הרשמו עכשיו בחינם כאן בתחתית האתר ותקבלו כל יום רביעי המון רעיונות לבילוי עם הילדים, עדכונים ומבצעים שחבל לפספס…

unnamed (2)

בלגונה עוגנת ספינת פיראטים גדולה, ממנה נוכל לצפות על נופה של תל אביב ובתוכה אפשריות רבות לעבור חוויות וסיפורים רבים. תוך כדי המסע המופלא על האי מומלץ לטפס להר מגלשות המים, ממעלה ההר יוצאות שתי מגלשות צבעוניות בגובה של שישה מטר המאפשרות גלישה היישר למרכז הבריכה. החלק המרכזי והמרתק באי הוא הטירה הקסומה.  הטירה היא מבנה ייחודי המשתרע על פני שתי קומות בו מבחר משחקים והפעלות משותפות לילדים ולהורים.

פארק שעשועים אתגרי – קירות טיפוס, באנג'י טרמפולינה, מתקן ג'אירו, מתחם משחקי מחשב חינם, מערות אימה, גשרי חבלים ועוד הרפתקאות. בפארק יש אטרקציות מים כגון מגלשות ובריכת מים. במקום יש פינות ישיבה מוצלות. האי פעיל בקיץ ובאביב החל מחופשת פסח (ה-1 באפריל 2012) והוא ממוקם בקומה העליונה של קניון עזריאלי, הכניסה דרך הקומה השלישית.

האי בעזריאלי, המשחקייה בעזריאלי, המשחקיה בעזראילי, אטרקציות לילדים בתל אביב

בין הטירה לספינת הפיראטים מתוך הנהר המתפתל ישנו מסלול הליכה תלוי על גשר עץ (גשר חבל המלייה) היישר למערת האימה הסודית – מסלול הליכה אתגרי על גבי חביות צפות אל מבוכי הזחילה בין בולי העץ היישר לאומגה.
משם אפשר לקפוץ על הטרמפולינות אל קיר הטיפוס החלקלק באורך 6 מטר ולעשות סנפלינג ומסביב לאי אפשר לבלות במסלול אופנועים מתנגשים.

כרטיס הכניסה כולל שימוש חופשי ללא תשלום במתקני הפארק ובמקום ישנו צוות הדואג לביטחונם של המבקרים ובפרט לילדים בשעות הפעילות של הפארק.

שעות פתיחה :
שבתות וחגים בשעות 10:00-18:00
חודשי הקיץ -יולי ואוגוסט, כל יום בשעות 10:00-18:00

לכל אירועי חופש הגדול 2017 לחצו כאן…

* רוצים לקבל את כל ההמלצות שלנו למייל? הרשמו עכשיו בחינם כאן בתחתית האתר ותקבלו כל יום רביעי המון רעיונות לבילוי עם הילדים, עדכונים ומבצעים שחבל לפספס…

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!parkazrieli@gmail.com כל המשפחה חדר משחקים פינות משחק מתנפחים בריכה מתקני אקסטרים מתקני מים קיר טיפוס ימי הולדת (בתיאום מראש) מזנון מערה הפארק סגור עד לתאריך 5.4.14 לקראת חופשת פסח|| בתקופת הלימודים: ראשון עד חמישי: 16:00 עד19:00 | שישי: 12:00 עד 15:00 | שבת: 10:00 עד 19:30 | בחופשות:
ראשון עד חמישי: 10:00 עד 19:30 | שישי: 10:00 עד 15:00 | שבת:10:00 עד 19:30 | המקום אינו פתוח בחורף - מומלץ לוודא טלפונית.
בתשלום

מחירים

48 ש"ח 18 ש"ח

איך מגיעים?

המרכז, דרך מנחם בגין 132 מרכז עזריאלי קומה 3, תל אביב הכניסה דרך קומה שלישית בקניון עזריאלי ת"א קיץ

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה