חוות הרי יהודה

חות סוסים הרי יהודה ממוקמת למרגלות היישוב צור הדסה, יש בה מסעדה שווצרית שמציעה ארוחות בוקר, חצר שבה אפשר לקחת את הילדים לסיבוב על הסוסים ולצאת ממנה לטיולי סוסים באזור.

בית הקפה והמסעדה של החווה יושבים על דק מעץ המשקיף אל חצר הסוסים ממנה אפשר לראות את הילדים עושים הקפות עם הסוסים (יש לתאם מראש), להנות מקפה מול הנוף הירוק ולצאת לטיולי סוסים באזור.

אם אתם באזור של מערת הנטיפים ורוצים לשלב את הביקור עם ארוחת ברנאץ שווצרית (יש אפילו דגל שוויצרי על המבנה שבעלת המקום הביאה מארץ מולדתה) ונקיון שווצרי והקפדה על הפרטים הקטנים – אפילו מקרר הגלידות הוסווה בקורות עץ.

בכניסה לחווה יש גם פינת ליטוף קטנה עם האינוונטר הקבוע של חזירי ים וארנבות ועז אחת שמאוד אוהבת ג'ינסים…

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה פינת ליטוף רכיבה על סוסים הדרכה בית קפה מסעדה פריחה בעונה ימי א'-ה'; מ 08:00 ועד 20:00 בערב, ימי ו'; מ 08:00 ועד 16:00, ימי ש' וחג - בתאום מראש חינם

מחירים

לפי הפעילות

איך מגיעים?

ירושלים, צור הדסה לבאים מירושלים; ניתן לנסוע דרך שכונת עין כרם או כביש המנהרות, לבאים מהמרכז; מצומת שער הגיא לכיוון בית שמש ולטפס להרי יהודה דרך מערת הנטיפים.
לבאים מהדרום; דרך עמק האלה, לכיוון קיבוץ נתיב הל"ה, מושב מטע, צור הדסה.
לבאים מגוש עציון; אחרי אפרת, שמאלה לכיוון ביתר עלית - צור הדסה. מהכניסה המזרחית; בכיכר ישר, פנייה רביעית שמאלה. מהכניסה המערבית; פנייה שנייה ימינה. מומלץ להתקשר בכניסה לצור הדסה ולקבל הכוונה.

כל השנה

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה