טרקטורוני מוצא

טרקטורוני מוצא מציעים מגוון מסלולי טיולי טרקטורונים באורך וברמות קושי שונות בהרי ירושלים, בין הרים ויערות, נחלים, קטיף פירות, בעלי חיים ואטרקציות נוספות.

מסלולי הטרקטורונים בטרקטרוני מוצא הם מסלולים של שעה עד שלוש שעות ואף מסלולים ארוכים יותר, הנסיעה בריננג'רים או בטרקטורונים.

חוויית טרקטורונים מלאת אדרנלין ואטרקציות טרקטורוני מוצא ירושלים, מתחילים בטיול שטח במורדות ירושלים, עוברים ביער מוקף נחלים זורמים בין הרי ירושלים המוקפים בנוף עוצר נשימה ובאוויר צלול. מדריך טרקטורונים מנוסה מלווה אתכם לאורך כל הטיול, כולל סיפורי נוף שטח, במסלול בטוח על גבי טרקטורונים חדשים.
אין צורך בידע מוקדם על מנת לנהוג ולתפעל את הטרקטורון, כל אחד יכול.

מסלולי הטיול מותאמים למשפחות, צעירים, חובבי אקסטרים, טיולי טרקטורונים בלילה, הצעות נישואין מיוחדות ועוד.
 

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה טרקטורונים ימי הולדת (בתיאום מראש) הדרכה פריחה בעונה כל ימות השבוע כולל סופ"ש בתיאום והרשמה מראש. בתשלום ובתיאום מראש בלבד

מחירים

משתנה בהתאם לסוג הטרקטורון

איך מגיעים?

ירושלים, מוצא, ירושלים לבאים מחוץ לירושלים:(כ 40-35 דקות מתל-אביב)נוסעים על כביש מ'ס 1 (ירושלים תל אביב) לכיוון ירושלים, עוברים את מחלף בית שמש (שער הגיא), את מחלף עין חמד, את מחלף מבשרת ציון (לא לפנות בפנייה ימינה למוצא עלית) יורדים את הירידה של הקסטל ובפניה הראשונה פונים ימינה במחלף בית-זית, מוצא ומיד שמאלה לכיוון מוצא תחתית(במקביל לכביש הראשי) נוסעים כ- 300 מטר, לאחר הסיבוב בצד שמאל לפני הפנייה יש חנייה מול שלט גדול "הבית האדום", המתחם של טרקטורוני מוצא נמצא מימינכם מול המנהרה. | לבאים מירושלים: ( כ-5 דקות מהיציאה מירושלים)ביציאה מירושלים, עוברים את גינות סחרוב, בפניה הראשונה פונים ימינה לכיוון בית זית, מוצא אחרי כ200 מטר שוב ימינה לתוך המנהרה ובסיומה רואים ממש מולכם את המתחם של טרקטורוני מוצא. החנייה נמצאת מצד ימין של המנהרה, מול שלט גדול "הבית האדום". | תחבורה ציבורית:
155, 154
כל השנה

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה