כדור פורח אגמון החולה: אגמון סקיי רייד במתחם גליליון

כדור פורח אגמון החולה, אטרקציות לילדים בצפון

אגמון סקיי רייד (skyride), כדור פורח אגמון החולה שממריא ממתחם התיירות גליליון שליד הכניסה לאגמון מציע אטרקציה חדשה לילדים ומשפחות המטיילות בצפון ובאזור עמק החולה.

הכדור הפורח ממוקם במתחם גליליון הסמוך לאגמון החולה ומציע טיסה חווייתית לכל המשפחה בגובה של 120 מטרים, המעניקה אפשרות להשקיף על כל אזור ההרים והמרחבים הירוקים של הצפון: מתחת לכדור תוכלו להשקיף אל עמק החולה ובהמשך אל קריית שמונה, מטולה והרי הלבנון, רכס החרמון והרי הגולן. מתחת לכדור המחובר עם כבל מיוחד לקרקע (כמו הכדור הפורח בפארק הירקון), פרוס לו עמק החולה והאגמון, בו עוברות מדי שנה כחצי מיליארד ציפורים בעונות הנדידה. מדרום, ניתן לראות את שמורת החולה, שמורת הטבע הראשונה בישראל שם ניתן לראות עופות, יחמורים ואת עדר הג'מוסים הגדול בישראל. דרומה לה, נמצא אזור הירדן ההררי המוביל לכינרת. בדרום מערב ובמערב – הרי נפתלי ונבי ישע.

כדור פורח אגמון החולה, סקיי רייד גליליון
אטרקציה חדשה לילדים בצפון: טיסה בכדור פורח אגמון החולה במתחם גליליון. צילומים: דרור מילר

הטיסה בכדור הפורח ליד אגמון החולה אפשרית לקבוצות ומשפחות של עד 30 אנשים בכל יעף והיא כוללת סקירה גיאוגרפית על כל אזורי התצפית וכמה סיפורים היסטוריים על המקומות הבולטים. בסיום ההמראה באגמון skydrive תוכלו להסתובב בתוך טבעת התצפית על מנת להשקיף לכל הכיוונים עם תצפית פנורמית של 360 מעלות.

גליליון הוא מתחם התיירות החדש שהוקם בכניסה לאגמון החולה הכולל בית מלון וספא מסעדות, חדר יין ייחודי, כדור פורח אגמון החולה ובקרוב ישיק את אגמון מרקט, שוק אוכל ענק אשר לצדו תוצע אטרקציית הכדור הפורח למשפחות. בית המלון תוכנן כאתר ריזורט הכולל 120 חדרים וסוויטות המעוצבים בסגנון גלילי, ולכל אחד מהם מרפסת המשקיפה אל נופי עמק החולה, החרמון, הגליל והגולן.

כביש 90 (סמוך לאגמון החולה)
טל להזמנות: 053-9382884 

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-9382884 כל המשפחה

מחירים

60 ש"ח לילד 90 ש"ח למבוגר

איך מגיעים?

מלון גליליון על כביש 90 , צפונית לכניסה לאגמון החולה

מה באזור?

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה