מהותי – מרכז פעילויות וסדנאות לכל המשפחה

פעילויות לילדים במרכז מהותי החדש. צילום : אמיתי הרמן

מהותי הוא מרכז פעילות חווייתי הממוקם בלב תל-אביב המזמין אתכם כל השנה לבילוי חווייתי בלתי נשכח, עם הילד שלך והילד שבך. סיור מודרך במרכז הפעילויות והסדנאות של מהותי משלב לימוד והתנסות, משחק והנאה באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, תחנות אינטראקטיביות ופעילויות יצירה.

חדש במהותי: הרפתקה באי

בין העצים, החופים, החיות וההרים מסתתרות חידות מסקרנות, משימות מגוונות ומטמון אחד יחיד ומיוחד שעליכם לגלות! בעזרת כתב חידה יוצא דופן יפגשו הילדים עם אתגרים מסקרנים ועם ערכים, חלומות ושאיפות.

הפעילות מתקיימת בשתי רמות קושי, לילדים בכיתה א-ב ולילדים בכיתות ג-ו בגילאי 7-12.

משך הפעילות: כשעה ורבע

עלות: 25 ₪ לילד, 10 ש"ח למבוגר

 

פעילות חוויתית
הפעילות החוויתית במהותי מזמינה את המשתתפים, הורים וילדים, לצאת למסע של היכרות עצמית, הכולל תחנות אינטראקטיביות כשבכל אחת מהן הפעלה ייחודית ומרתקת. יחד, יוצרות התחנות מסלול המעורר את הדמיון והיצירתיות, המחשבה והסקרנות. הסיור מאפשר לכל אחד להרגיש שהוא יחיד ומיוחד. פעילות משותפת להורים וילדים עם ערך מוסף.

תוכן הפעילות מותאם מגיל 8, עם זאת תותר כניסה לגילאי 7 ומעלה.
משך הסיור: שעה ורבע
עלות: 25 ₪ למשתתף

מרכז מהותי החדש. צילום : אמית הרמן
מרכז מהותי החדש. צילום : אמית הרמן

מסע בארץ האור
פעילות חווייתית לקטנטנים. הפעילות מבוססת על הספר "מסע בארץ האור" – זהו סיפור של אור וחברו הטוב, קופי הקופיף, היוצאים יחד למסע ארוך בעקבות מפת אוצר מסתורי שמצאו. תוך כדי המסע אור וחברו לומדים להכיר את עצמם, את הייחודיות שלהם ואת היופי בשיתוף פעולה. בסוף הפעילות תתקיים פעילות יצירה בעקבות הסיפור.
לגילאי 4-6
משך הפעילות: כשעה
עלות: 25 ₪ לילד

מרכז מהותי החדש. צילום : אמית הרמן
מרכז מהותי החדש. צילום : אמית הרמן

 

בנוסף ניתן לערוך במקום מסיבות יום הולדת ופעילויות לקבוצות.

הביקור במהותי מיועד לכל המשפחה, החל מגיל 5.

 הנחה למזמינים 2 כרטיסי ילדים ומעלה, הקישו קוד הנחה 1016.
 לתשומת לבכם: לא תתאפשר כניסת תינוקות ופעוטות למרכז.

לרכישת כרטיסים באתר  – לחצו כאן…

לתיאום ביקור במרכז המבקרים: 053-7106941

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-7106941 info@mahuti.co.il כל המשפחה הנחה למזמינים 2 כרטיסי ילדים ומעלה, הקישו קוד הנחה 1016. לתשומת לבכם: לא תתאפשר כניסת תינוקות ופעוטות למרכז. מרכז הדרכה ייחודי לפעילויות עם ערך מוסף להורים וילדים. ימים ראשון עד חמישי בין השעות 16:00-19:00 | שבתות וחופשות - בין השעות 10:00- 19:00 כניסה: בתשלום ובתיאום מראש בלבד. שעות פעילות בחופש הגדול: ימים א-ה ושבת – 9:45-17:30, ימי ו – 10:00-13:00. יש להתעדכן באתר בשעות הפעילות המדויקות. בתשלום ובתיאום מראש בלבד

מחירים

סיור במהותי: 25 ₪ לילד (25 ₪ למבוגר) | כוכב הסרט הוא אני: 25 ₪ לילד פעילויות נוספות במחיר משתנה - יש ליצור קשר. הנחה למזמינים 2 כרטיסי ילדים ומעלה, הקישו קוד הנחה 1016

איך מגיעים?

תל אביב וגוש דן, שדרות שאול המלך 21, תל אביב מול רחבת הקאמרי (מרכז גולדה) כל השנה

אירועים ופעילויות

תאריך שם הפעילות

מה באזור?

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה