מוזיאון המדע בירושלים ע"ש בלומפילד

מוזיאון המדע בירושלים

מוזיאון המדע בירושלים מזמין ילדים והורים ללמוד על מדע בדרך פשוטה ואטרקטיבית, דרך סיורים בתערוכות המוזיאון וצפיה והשתתפות בהדגמות מדעיות, בתיאטרון מדע ובסדנאות בניה. הפעילויות מתאימות לילדים מגיל 4 ומעלה.

במוזיאון המדע מוצגות תערוכות עם מוצגים אינטראקטיביים, המלווים במגוון של פעילויות לילדים כדוגמת התערוכה מדע זה כל הסיפור – תערוכת ספרי ילדים ישראליים המסבירה עקרונות מדעיים, באמצעות שילוב של איורים וטקסטים עם מוצגים מדעיים רלוונטיים לכל סיפור ותערוכות נוספות.

 

על מוזיאון המדע בירושלים
הכל התחיל במעבדה של פרופ' בשם פיטר הילמן, שבתחילת שנות ה-80 של המאה הקודמת, כינס קבוצה של אנשי אקדמיה סביב מטרה משותפת: להקים בית קבוע שיציג את המדע לקהל הרחב, לבני נוער וגם לילדים הקטנים.

מוזיאון המדע בירושלים הוא מוזיאון פעיל המלמד ומציג את הנושאים בדרך מרתקת וחווייתית, מותר וצריך לגעת במוצגים ואף שומרת לא תנזוף בכם ובילדים אם נגעתם או הזזתם משהו.

מומלץ להתכונן לביקור לפני שמגיעים אל מוזיאון המדע בירושלים בעזרת אתר האינטרנט של המוזיאון, או במודיעין שבכניסה, ולבחור עם הילדים תערוכות ומוצגים מסקרנים, לתכנן סיור מן הכבד אל הקל, ולהתחיל בתערוכות הכבדות יותר שדורשות יותר ריכוז ותשומת לב.

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-9382657 3-6, 6-12, כל המשפחה בתשלום

איך מגיעים?

ירושלים, רח' רופין, האוניברסיטה העברית, גבעת רם, ירושלים המוזיאון נמצא בשדרת המוזיאונים סמוך לאוניברסיטה העברית בגבעת-רם - ירושלים. מתל-אביב - בכניסה לעיר פונים ימינה לשדרות הרצל, ברמזור אחרי בתי-המלון לפנות שמאלה לרח' וולפסון. בפנייה הראשונה ימינה לכיוון האוניברסיטה ובכיכר שמאלה. המוזיאון משמאלכם. כל השנה

אירועים ופעילויות

תאריך שם הפעילות

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה