ממלכת האבירים בעכו העתיקה – המצודה

קרבות האבירים בעכו
קרבות האבירים בעכו

ממלכת האבירים בעכו הוא מתחם הכולל את המצודה ההוספיטלרית, אולמות האבירים של עכו בו מתקיים משתה האבירים, מנהרות הטמפלרים והיפודרום (מסלול למופעי וקרבות סוסים) בו מתקיימות תחרויות סוסים צלבניות, שחזור קרבות האבירים מימי הבינים בעכו, בירת הממלכה הצלבנית.

במצודה הצלבנית, אפשר לבקר כל השנה באולמות האבירים התת קרקעיים, ביקור שמתחיל עם צפייה בסרט קצר על סיפורה של עכו במרכז המבקרים, סיור באולמות התת קרקעיים בין אולם האסורים, חדר האוכל של האבירים, להנות מסרטים המוקרנים על קירות האולמות, ולצאת לסיור במנהרת הטמפלרים הסודית שהובילה מהמצודה לים.

משתה האבירים של עכו
אטרקציה חדשה במצודה של עכו – משתה אבירים באווירת ימי הביניים הכולל אוכל באווירת ימי הביניים, מופעי אש, מוזיקה וריקודים.

מופעי האבירים
במתחם יתקיימו מדי פעם (ובמהלך פסטיבל עכו לתיאטרון אחר) מופעי ראווה הכוללים שחזור של קרבות אבירים בהשתתפות רוכבים מקצועיים ושחקנים שיחיו את אווירת ימי הביינים בעכו העתיקה. מופע האבירים בעכו משחזר חוויה היסטורית בת אלף שנה אשר התרחשה כנראה בהיפודרום ההיסטורי של עכו במאה ה- 12. בדיוק כמו בימי הביניים יבואו אבירים רכובים על סוסיהם המהודרים בשלל צבעים וסמלי הדגל ומצוידים במספר רב של כלי נשק עתיקים.

האבירים יציגו את יכולתם ומיומנויותיהם ויקיימו תחרויות על גב הסוס וכן קרבות פנים אל פנים עד להכתרת אלוף האבירים לעיני התומכים בקהל ובפני מלך אנגליה, אדון ממלכת ירושלים השלישית, ריצ'ארד לב הארי. את האבירים יגלמו רוכבי סוסים מקצועיים מאנגליה, שהינם גם שחקנים אשר יציגו יכולות רכיבה מתקדמות. את הקרבות מכינים ומציגים מומחים מאנגליה בעלי ניסיון רב במופעים דומים. לטובת המופע אף נרכשו ויובאו תלבושות וכלי נשק אותנטיים מאנגליה בעוד הסוסים יושאלו ויובאו למופע מחוות דובי.

ממלכת האבירים בעכו – אולמות האבירים, במרכז המבקרים של עכו העתיקה.
לפרטים: 053-9382067

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-9382067 כל המשפחה מופעי האבירים מתקיימים במועדים נבחרים - מומלץ לוודא מראש. במהלך כל השנה ניתן לבקר באולמות האבירים שנחפרו ושוחזרו מחדש עם הדרכה קולית. בתשלום

מחירים

200 ש"ח 200 ש"ח

איך מגיעים?

צפון, הגן הקסום, ויצמן 1 העיר העתיקה ליד מתחם אולמות האבירים בעכו העתיקה כל השנה

אירועים ופעילויות

תאריך שם הפעילות

מה באזור?

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה