מרכז דולה בגבעתיים- ארכיון

עדכון 2017: המרכז סגור

במרכז דולה להורים ולהורים שבדרך יש קורסים, סדנאות וחוגים להורים, לילדים ותינוקות מהלידה ועד גיל חמש עם הרבה אהבה ותמיכה מההריון, דרך הלידה, בהורות, בזוגיות ובכל התקופות המשמעותיות ביותר בחיים.

צוות מרכז דוּלה כולל מדריכות, מנחות, מטפלות ויועצות מקשת רחבה של תחומים וגישות המאפשרים לבחור את המסגרת המתאימה לצרכים האישיים של כל משפחה.

את המרכז מנהלת נעמי גטניו, מדריכת הכנה ללידה ודולה מוסמכת, בעלת ניסיון של תמיכה בעשרות לידות. מנחת קבוצות לאמהות ותינוקות ומייסדת שפת הטף – שפת הסימנים לתינוקות. עורכת ראשית של פורטל דוּלה ומייסדת שפת הטף בישראל. ניהלה במשך חמש שנים את קהילת הריון ופורום "הריון והתינוק" באתר YNET.

פעילויות להורים שבדרך: קורס הכנה ללידה וחוג יוגה לנשים הרות.

פעילויות להורים ולתינוקות ולגיל הרך: עיסוי תינוקות, שפת הטף – שפת הסימנים לתינוקות, בייבי יוגה, שיאצו-טף, ליווי התפתחותי לתינוק, בית ספר להורים ועוד.

המרכז מקיים בנוסף גם חוגי בית של חלק מהפעילויות, הפעלות בקניונים, מרכזי הורות נוספים ברחבי הארץ ובאירועים נוספים להורים ולתינוקות.

קורס הכנה ללידה וחוג יוגה לנשים הרות, עיסוי תינוקות, שפת הטף – שפת הסימנים לתינוקות, בייבי יוגה, שיאצו-טף, ליווי התפתחותי לתינוק, בית ספר להורים

פרטי המקום
נשמח לדעת!חוגים לתינוקות חוגים לילדים הכנה ללידה פינת החתלה הדרכה בתשלום ובתיאום מראש בלבד

איך מגיעים?

כל השנה

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה