מרכז המבקרים רולדין

צילום: אפיק גבאי

בואו לשמוע על ההיסטוריה המרתקת של רולדין, לצפות על הקונדיטוריה הראשית מלמעלה, לקבל נתוני יצור מעניינים ואז… להיכנס לחדר הסדנאות ולהכין בעצמכם דברים מתוקים וטעימים אותם תוכלו לקחת הביתה וליהנות מכל התוצרים שלכם עם המשפחה והחברים.

במרכז החוויות וטעמים המבוקש של רולדין הילדים וגם ההורים ייהנו מחוויה מלהיבה שתכלול סדנאות מתוקים ליצירת: עוגת עציץ מדליקה בגביע גלידה, סוכריית בצק סוכר, עוגת מילפיי בשילוב קצפת וניל ועוד הפתעות.

החופש הגדול כבר כאן והורים רבים מוצאים עצמם מחפשים תעסוקה לילדיהם. רולדין מציעה בילוי ייחודי, חדשני וחוויתי במרכז – ROLADIN SENSES , מרכז חוויות וטעמים מתוק ומעורר דמיון. במרכז רולדין יקבלו הילדים והוריהם הצצה נדירה, מרתקת ויחידה מסוגה אל עולם האפייה של רולדין. מרכז חוויות וטעמים של רולדין מציע שלל חוויות מתוקות לילדים במהלך החופש הגדול  הסדנאות יערכו בין התאריכים ה- 7.7-31.8.

צילום: מרכז המבקרים רולדין
צילום: מרכז המבקרים רולדין

בלב פרדסי השרון, במושב השקט קדימה, נמצא מרכז החוויות והטעמים מעל הקונדיטוריה הראשית שמשתרעת על שטח של 3,600 מ"ר ומתמחה בייצור בעבודת יד. מרכז החוויות והטעמים של רולדין, מציע סדנאות מתוקים בעבודת יד להורים ולילדים.

במרכז המבקרים רולדין ישנן שולחנות עבודה עליהן ממתינים לילדים ולמבוגרים כל חומרי הגלם להכנה ואפייה של מגוון מוצרים: עוגת עציץ מדליקה בגביע גלידה, סוכריית בצק סוכר, עוגת מילפיי בשילוב קצפת וניל ועוד (המגוון משתנה מעת לעת) במהלך הסדנא יוסבר לילדים על חומרי הגלם השונים ועל דרך וטכניקת העבודה איתה.
בזמן האפייה, ייהנו המבקרים מסרטון קצרצר על רולדין- רשת הקונדיטוריות בעבודת יד הגדולה בישראל.

מרכז מבקרים רולדין צילום אפיק גבאי
מרכז מבקרים רולדין צילום אפיק גבאי

במרכז המבקרים רולדין חלונות גדולים המשקיפים אל הקונדיטוריה הראשית, כשדרכם יכולים המבקרים לצפות בתהליך הכנת העוגות והמאפים. המבקרים עוקבים אחר תחנות האפייה השונות שיש בקונדיטוריה ובעבודת הידיים של העובדים, המכינים את העוגות והמאפים הייחודיים של רולדין. בכל תחנת אפייה ישנו צוות עובדים האחראים על יצירת המוצרים. בתחנה אחת העובדים מכינים עוגיות בתחנה השנייה עוגות מוס בשלישית מכינים מילויים שונים, ברביעי מכניסים מגשים גדולים לתנורי ענק שמכילים כ 120 תבניות בו זמנית וכך הלאה. המשתתפים צופים ועוקבים אחר התהליכים עם הסבר והדרכה צמודה.

מרכז המבקרים רולדין , הנמצא בקדימה, פועל במהלך חופשת הקיץ, בחגי ישראל ובמהלך השנה מציע גם סדנאות למבוגרים ולנוער.

הביקור במרכז המבקרים – בתיאום מראש בלבד: 053-9382015

לפרטים נוספים ולרישום עצמאי דרך האתר …
הכניסה החל מגיל 5 ומעלה

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-9382015 5 ומעלה, כל המשפחה סרט הדרכה חנות הדרכה בית קפה בימים א'-ה' בין השעות 9:00-15:00. בתשלום ובתיאום מראש בלבד

מחירים

40 ₪ לילד/מבוגר.

איך מגיעים?

המרכז, בית רולדין - איזור התעשיה קדימה נכנסים דרך צומת בני דרור, רמזור שני שמאלה לכיוון קדימה צורן, פניה שניה שמאלה,עם הכיכר, לאיזור התעשיה קדימה, ובכיכר השני ימינה, ורואים את בית רולדין משמאל כל השנה

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה