משתלת הרא"ה: קטיף עצמי בעמק חפר

 קטיף עצמי במשתלת כפר הרא"ה – משתלה מקסימה בלב הפרדסים של עמק חפר המזמינה את כל המשפחה לקטיף עצמי של ירקות, פינות חי, דפי צביעה לילדים ופינות מוצלות
במהלך כל השנה המקום פתוח וניתן לבקר ולהנות מפעילות קטיף עצמי עם הילדים. במקום גם: שתילי רקפות, שתילי ירקות חורף או העונה ועוד.
 בחודשים יולי אוגוסט ניתן להנות מקיף ליצ'י. הליצ'י הוא עץ פרי טרופי, הגדל במקור בדרום סין. הוא לבן, בשרני ומתוק, דומה במידה מסוימת לענבים, בעל קליפה מחוספסת בגוון אדום, שאינה אכילה אך ניתנת להסרה בקלות. הליצ'י עתיר בוויטמין C, בזרחן ובוויטמינים מקבוצת B מושלם לילדים. פרי הליצ'י שגדל במטעים של משתלת הרא"ה, נקי מריסוסים נגד מחלות ומזיקים וניתן לשמור אותו במקרר הביתי למספר ימים, לאכול אותו טרי או להכין ממנו שימורים ולפתן. את הקליפה הדקה של הליצ'י מסירים בידיים ואחר כך שולפים אותו מהקליפה הפנימית בלחיצה קלה. היות והבשלת הליצ'י תלויה במזג האוויר ובטבע, אין אפשרות להתחייב על כמות ומועד מראש ולכן יש לתאם מראש בטלפון: 053-9382923 שלוחה 3.
LICHI 2015

במשתלת כפר הרא"ה עצי פרי מכל הגדלים כולל עצי פרי בוגרים וזיתים מיוחדים, ומתמחה בגידול צמחיה ארץ ישראלית, פרחי בר, רקפות, פרחי עונה, תבלינים, עציצים פורחים, מתנות פורחות מיוחדות ועוד.


פעילויות לילדים:
תוך כדי הקטיף יכולים המשתתפים לטעום ולאכול ללא הגבלה וללא תשלום באווירה ביתית ונעימה עם כיבוד קל ושירות מפנק וחם. כל מבקר מקבל שקית בה הוא יכול לאסוף את התבואה וביציאה, כנהוג בבריכות דגים, לשלם לפי המשקל.

במקום ישנה גם פינת חי, פינות ישיבה מוצלות ומים קרים לשתיה ודפי עבודה לצביעה לילדים.

טלפון: 053-9382923 שלוחה 1

פרטי המקום
נשמח לדעת!04-6301377 שלוחה 3 כל המשפחה פינת חי, פינת יצירה, קטיף ראשון עד חמישי 7:00-19:00 | יום שישי - 7:00-15:00 | יום שבת סגור | בתשלום

איך מגיעים?

המרכז, כפר הרא"ה כל השנה

אירועים ופעילויות

תאריך שם הפעילות

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה