ניווט משפחות בטבע

משחק ניווט לכל המשפחה. צילום עמי גור
053-7106960

ניווט משפחות בטבע -פעילות מיוחדת למשפחות ניווט משפחות בטבע עם עמי גור שייקח אתכם לכמה שעות של פעילות מגבשת עם הילדים הכוללת הכרות עם הניווט הספורטיבי, ילמד התמצאות בשטח במסלולים מיוחדים המותאמים למשפחות.

מסלולי הניווט מתוכננים ונבנים בהתאמה לכל אחד ובכל גיל מקטנטנים דרך בני נוער ועד המבוגרים. פעילות למשפחות מטיילות, לימי הולדת, לבתי ספר או לקבוצות וארגונים.  תוכלו לבחור ניווט במסלול תחרותי ואתגרי או מסלול קליל ונוח.
ניווט משפחות בטבע: כמו שכבר הזכרנו, הפעילות מתאימה לילדים ולכל המשפחה וכוללת תכנים לילדים קטנים וגם לגדולים, החל מגיל הגן ועד מבוגרים. ישנם חלקים במסלול הניווט שמתאימים לאנשים בעלי מוגבלויות וצרכי נגישות מיוחדים.

טיול ניווט בטבע לכל המשפחה – קיץ 2017
טיול ניווט בטבע לכל המשפחה – קיץ 2017

אורך המסלול נע בין קילומטר וחצי לשלושה קילומטר, לפי בחירתכם. המסלול הוא מעגלי ומאפשר למטיילים לבחור בין אילו נקודות וכמה נקודות יעברו במסלול הניווט. לתחרותיים מביניכם ישנם מסלולים ארוכים ומאתגרים יותר ברמת הקושי.

הפעילות מתקיימת בטבע ביערות, יער בן שמן, יער אשתאול, פארק קנדה, פארק בריטניה, יערות הכרמל ובכל רחבי הארץ. הפעילות מתקיימת גם בערים למשל בנמל לתל אביב, ביפו העתיקה, בירושלים, במתחם שרונה בתל אביב, בעכו ובפארקים העירוניים. הציוד הדרוש למטיילים במסלול הניווט הוא מים,, כובע, מחצלת (אפשרי) לישיבה בין העצים לארוחת צהריים או פיקניק.

ניווט משפחתי עם עמיגור בפסח. צילום: עמיגור.
ניווט משפחתי עם עמיגור בפסח. צילום: עמיגור.

התחלת המסלול מתחילה במקום המפגש ובזמן שיקבע, מתכבדים בקפה ומאפה, מקבלים הדרכה על המפה ועל האיזור… ויוצאים לדרך. כל משפחה מקבלת מפת ניווט של האיזור עם נקודות ציון המסומנות עליה, אשר נמצאות בשטח. מסלול הניווט הוא מעגלי, ומתוכנן באופן כזה המאפשר לבחור את הנתיב ונקודות הציון אשר רוצים ומסוגלים לעבור בהן. אורך המסלול נע בין ק"מ וחצי לשלושה, על שבילים נוחים ובטוחים ואם אחד מבני המשפחה רוצה להשאר ולנוח על המחצלת בזמן שהשאר מנווטים… גם זה אפשרי.

לכל פעילות מותאם חידון בנושאים הקשורים למקום, להיסטוריה ולטבע, גם לקטנטנים וגם לגדולים. אז חוץ מהעובדה שנורא נהנים, גם חוזרים הביתה קצת יותר חכמים. בסיום הפעילות מפנקים עם אוכל מפנק, לילדים מתקיימת פעילות יצירה – כדי שההורים יוכלו ״להתאושש״, ואז כולם מתכנסים לטקס קבלת תעודות נווטים צעירים, אותה אפשר להראות בגאווה למחרת בגן או בכיתה.

לפרטים נוספים על אירועי הקיץ עם עמיגור ניווט בשטח…

לפרטים נוספים בטלפון: 053-7106960

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-7106960 כל המשפחה בתשלום

איך מגיעים?

אביב, בקיץ, סתיו

מה באזור?

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה