נמל אשדוד – מרכז המבקרים

מרכז המבקרים של נמל אשדוד מציע סיור בנמל הגדול בישראל, בטכנולוגיה מתקדמת, ואמצעי המחשה אינטראקטיביים, בשילוב סיפורים אנושיים מתולדות הנמל.

במרכז הילדים יוכלו לצפות מעל גבי מסכים בנקודות ציון מעולם התובלה הימית, ברגעים היסטוריים מימי הקמת הנמל בתחילת שנות השישים ועד ימינו, ללמוד על חשיבותו של שובר הגלים המגן על הנמל ואיך פועלים העגורנים שפורקים את המכולות המגיעות לנמל מכל העולם. בנוסף, מוקרן במרכז המבקרם סרט קצר על הנמל וחשיבותו לישראל בכלל ולאשדוד בפרט.

את מרכז המבקרים הקימה חברת JCSID מקבוצת  JCS אולפני הבירה, בהשקעה של מליוני ש"ח עם צפי לקליטת כ- 100 אלף מבקרים מדי שנה, שיוכלו לצפות וללמוד במקום בדרך חוויתית, המשלבת בין מיצגים, סרטים פנורמיים, צילומים מרשימים בנמל ובים, משחקים וחוויות אינטראקטיביות על עולם התפעול המורכב של נמל אשדוד.

לצורך הפקת הצילומים למרכז המבקרים של נמל אשדוד עשתה חברת ההפקה, שימוש בטכנולוגית צילום בפורמט RED המבטיח רזולוציה גבוהה במיוחד בתמונות פנורמיות, בוצעו צילומים מורכבים ממנופים ומכלי שייט והופקו מערכת סימולציה להדמיית כניסת ספינה אל הנמל ושולחן מיוחד המתאר את התיאום בין מערכות הנמל השונות. החברה, הקימה גם את מרכז המבקרים קסם הגולן, מרכז המבקרים של בזק ואת מרכז המבקרים בקיבוץ שדה בוקר.

הסיור במרכז מתאים לילדים מגיל 10 ומעלה.
הביקור במרכז המבקרים של נמל אשדוד נמשך כשעה וחצי והוא מיועד לקבוצות בלבד.
בשנה הראשונה לפעילות, הכניסה למרכז – ללא תשלום.
למידע נוסף והזמנות: 053-9382514

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה סרט הדרכה הדרכה בתיאום מראש חינם - בתיאום מראש בלבד

איך מגיעים?

דרום, נמל אשדוד מצומת אשדוד, ממשיכים מערבה עד לנמל ומשם בעקבות השילוט כל השנה

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה