פארק המשפחה

פארק המשפחה בכרמיאל הוא פארק משוקע שמציע המון אטרקציות ומתקנים לתינוקות, ילדים, בני נוער ומבוגרים.

פארק המשפחה הוקם על שטח של כ- 18 דונם, בלב העיר, בסמוך לעיריית כרמיאל ותהליך תכנונו והקמתו משלב הרעיון ועד לביצוע בשטח ארך כ-5 שנים.

בפארק הוקמו מבוך צמחיה ענק, אטרקציה מיוחדת של מבוך מים אטרקטיבי במיוחד בימי הקיץ, מגרש מיני גולף, מתחם כדורת חוצות (באולינג), מגרש למשחק שחמט ענק, אזור עם מתקני ספורט ייחודיים, ועשרות מתקנים ייחודיים: גשרים, נדנדות מתקנים אתגריים ועוד.
 
בשטח הפארק הוקמו פינות ישיבה מוצלות, אזור לפיקניק (ללא אש), בית קפה וגינון יפיפה.

את הפארק תכננה אדריכלית הנוף רותי פרידלנדר בסיוע מינהל ההנדסה של עיריית כרמיאל ועלות הקמתו כ- 7 מיליון ש"ח מומנה על ידי עיריית כרמיאל ובסיוע משרד הבינוי והשיכון מחוז הצפון.

את הפארק תפעיל רשת המתנ"סים בעיר, בשלב ההרצה אשר יארך כ- 3 חודשים הכניסה לתושבי כרמיאל היא ללא תשלום ולתושבי חוץ 20 ש"ח לאדם, במהלך תקופה זו תיבחן דרך הפעלת הפארק בהתאם לצרכים.

ראש העיר של כרמאיל עדי אלדר מציין כי :"זה פשוט חלום שלי שהתגשם, כמו כל מי שהוא אבא וסבא, גם אני מאוד אוהב להיות יחד עם הילדים והנכדים שלי, הפארק הזה נוצר מתוך המחשבה הזו של בילוי משפחתי מהנה לכל אחד במשפחה, זו חוויה אדירה ואני מזמין את כולם לבוא וליהנות מפארק שאין כמהו בארץ".

הפארק מיועד בעיקר לתושבי כרמיאל והסביבה אבל גם מבקרים הנמצאים בנופש באזור הגליל יכולים בהחלט להגיע לפארק לפיקניק או בילוי עם הילדים בין מתקני השעשועים הרבים שנבנו בפארק. 
 

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה פינות משחק מיני גולף מתקני אקסטרים פריחה בעונה לגבי שעות הפעילות של פארק המשפחה בכרמיאל - מומלץ להתקשר למוקד העירוני או לטלפון: 04-9085541 בתשלום

מחירים

20 ש"ח למבקר, תושבי כרמיאל בחינם

איך מגיעים?

, כרמיאל במרכז העיר - ליד בניין העירייה כל השנה

אירועים ופעילויות

תאריך שם הפעילות

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה