פארק רעננה

09-7713275 |

בקצה המערבי של רעננה, נמצא אחד הפארקים היפים והמושקעים בארץ, עם מרחבים ירוקים, מתקני שעשועים וספורט, פינת חי וליטוף, אגם ברבורים כמו בחו"ל, ויש אפילו גונדולה לרומנטיקנים.

למרות שפארק רעננה מושך אליו כמויות גדולות של מבקרים בסופי שבוע, הביקור בפארק עם ילדים הוא חוויה מומלצת בזכות המרחבים הגדולים שמצליחים להכיל את כל המבקרים והאטרקציות הרבות לילדים שנמצאות ברחבי הפארק.

בחלק המערבי של הפארק נמצא אגם שהכניסה אליו חופשית, עם ברווזים, ברבורים, שייט בסירת מנוע או השטת סירות עם שלט ולצידו בית קפה וגלריה שאפשר להתחיל בהם את שבת או שישי בבוקר לפני שמתחילים את הבילוי עם הילדים בפארק.

בתוך הפארק, יקבל את פנינו מבוך צבעוני עם ציורים מקסימים, רחבת מתקני טיפוס ומגלשות מקורה ומרופדת בגומי ממוחזר וידידותי לילדים, פינת חי וליטוף עם יותר מ-100 בעלי חיים, פסלים צבעוניים, גן שבעת המינים, שבילי הליכה ואופניים, מגרשי ספורט והחלקה על סקייטבורד.

שימו לב: אסור להדליק מנגלים בשטח הפארק.

אחרי תקופה ארוכה בה הכניסה לפארק היתה כרוכה בתשלום – בעקבות מאבק ציבורי כנגד גביית התשלום, הפארק נפתח לציבור ללא תשלום – החניה בפארק בתשלום למי שאינם תושבי רעננה.

בחגים וחופשות מתקיימים מדי פעם באמפיתיאטרון שבפארק פסטיבלים, מופעים והצגות לילדים ולכל המשפחה.

פרטי המקום
נשמח לדעת!09-7713275 כל המשפחה פינת חי פינת ליטוף גן בוטני פינות משחק רכבת השכרת סירות בית קפה מקום לפיקניקים פתוח כל יום בין 9:00 ל-17:00 (הכניסה בסופי שבוע בתשלום) חינם

מחירים

כניסה בחינם, חניה בתשלום

איך מגיעים?

המרכז, רחוב ירושלים מול בית לוינשטיין מכביש 4 (כביש חיפה תל אביב הישן) פונים מערבה בצומת רעננה על רחוב אחוזה עד אחרי תחנת הדלק, עוברים את הצומת והחניה מימין. כל השנה

אירועים ופעילויות

תאריך שם הפעילות

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה