פיקולוניה

פיקולוניה הרצליה

פיקולוניה הוא מקום ייחודי בהרצליה, אטרקציה לילדים המדמה עיר אמיתית, קטנה וציורית שבה הילדים יכולים לחוות את העולם של הגדולים וללמוד איך כל מה שסובב אותנו בחיי היום יום פועל, על ידי התבוננות, חוויה ומשחק במגוון פעילויות מסקרנות המפעילות את הדמיון באווירה של כיף.

שעות פתיחה שבועות 2018:

יום ראשון 10:00-14:00

יום שני : 9:30-13:30, 16:00-20:00

משחקיות וג'ימבורי. פיקולוניה בהרצליה
משחקיות וג'ימבורי. פיקולוניה בהרצליה
ילדים אוהבים משחק תפקידים "ולהיות כמו גדולים". בעיר פיקולוניה הם ייהנו לתרגל את יכולותיהם בעולם המבוגרים, באמצעות משחק תפקידים בביתנים השונים. הם יוכלו לייצר כסף בבנק שישמש אותם לקניות בסופרמרקט העירוני, הם יוכלו לפתח יכולות חברתיות תוך כדי שהם משחקים תפקיד מלצר או סועד בבית הקפה בכיכר העיר.

הילדים יוכלו להכיר ולהבין את העולם בו הם חיים, בזמן שהם נוהגים בכביש המותאם למידותיהם עם שלטי תנועה, רמזור ותחנת דלק ולסירוגין יוכלו להתחפש בכל ביתן למה שהיו מדמים את עצמם. הם יכולים להיות טבח, קופאי, נהג מרוצים, אחות בטיפת חלב, נסיכה בסלון יופי, שוטר הכולא גנבים כדי להגן על הציבור או כבאי המטפס על בנין, חוצה גשר ומתגלש במגלשת מכבי אש הישר לכבאית. בתום "יום עבודה" בעיר, הילדים מוזמנים לפתח שרירים בחדר הכושר.

פיקולוניה, עיר הילדים.
פיקולוניה, עיר הילדים בהרצליה.

העיר מומלצת לילדים בגילאי 4- 9.
פעוטות מתחת לגיל 4 יוכלו לפתח את יכולותיהם הפיזיות במתחם ג'ימבורי יחיד מסוגו בארץ.
העיר גם מציעה להורים פינת קפה מפנקת.

בנוסף, בפיקולוניה נערכים אירועים וימי הולדת ברוח העיר.

למידע נוסף: 053-7106951

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-7106951 כל המשפחה פינות משחק, פינת החתלה, ימי הולדת (בתיאום מראש), בית קפה ימי א'-ה': 16:00-20:00, 9:30-13:30 ערבי חג וימי שישי : 9:30-13:30 | שבתות: סגור בתשלום

איך מגיעים?

תל אביב וגוש דן, נתן אלתרמן 8 (פ. ערוגות 2) הרצליה בסוף נתיבי איילון צפון (אחרי המחלף לקניון שבעת הכוכבים) לפנות ימינה להרצליה וברמזור הראשון ימינה לרחוב ז'בוטינסקי, אחריו פניה שמאלה לרחוב נתן אלתרמן, אחרי הכיכר הראשונה - נתן אלתרמן 8, פ. ערוגות 2 כל השנה

מה באזור?

עוד בקטגוריה