קטיף ליצ'י בכפר הרא"ה

הקטיף יתחדש בחורף

קטיף ליצ'י במשתלת כפר הרא"ה – משתלה מקסימה בלב הפרדסים של עמק חפר המזמינה את כל המשפחה לקטיף ואכילת ליצ'י, קטיף תות ארוך, פינות חי, דפי צביעה לילדים ופינות מוצלות
במהלך כל השנה המקום פתוח וניתן לבקר, במקום גם: שתילי רקפות, שתילי ירקות חורף או העונה ועוד.פ רי הליצ'י שגדל במטעים של משתלת הרא"ה, נקי מריסוסים נגד מחלות ומזיקים וניתן לשמור אותו במקרר הביתי למספר ימים, לאכול אותו טרי או להכין ממנו שימורים ולפתן. את הקליפה הדקה של הליצ'י מסירים בידיים ואחר כך שולפים אותו מהקליפה הפנימית בלחיצה קלה. סוג של משחק.
הליצ'י הוא עץ פרי טרופי, הגדל במקור בדרום סין. הוא לבן, בשרני ומתוק, דומה במידה מסוימת לענבים, בעל קליפה מחוספסת בגוון אדום, שאינה אכילה אך ניתנת להסרה בקלות. הליצ'י עתיר בוויטמין C, בזרחן ובוויטמינים מקבוצת B מושלם לילדים.בנוסף, תוכלו ליהנות במשתלה מקטיף תירס אורגני מתוק – מוכן בשדה. היות והבשלת הליצ'י תלויה במזג האוויר ובטבע, אין אפשרות להתחייב על כמות ומועד מראש ולכן יש לתאם מראש בטלפון: 04-6301377 שלוחה 3.
LICHI 2015

במשתלת כפר הרא"ה עצי פרי מכל הגדלים כולל עצי פרי בוגרים וזיתים מיוחדים, ומתמחה בגידול צמחיה ארץ ישראלית, פרחי בר, רקפות, פרחי עונה, תבלינים, עציצים פורחים, מתנות פורחות מיוחדות ועוד.


פעילויות לילדים:
תוך כדי הקטיף יכולים המשתתפים לטעום ולאכול מהליצ'י ללא הגבלה וללא תשלום באווירה ביתית ונעימה עם כיבוד קל ושירות מפנק וחם. כל מבקר מקבל שקית בה הוא יכול לאסוף את הליצ'י וביציאה, כנהוג בבריכות דגים, לשלם לפי המשקל.

*ליקוט הליצ'י נעשה מענפים שנקטפו מראש.

במקום ישנה גם פינת חי, פינות ישיבה מוצלות ומים קרים לשתיה ודפי עבודה לצביעה לילדים.

מחיר:
19 ש"ח לקטיף לאדם. ניתן לקחת הביתה בתשלום נוסף
יש להתקשר לפני הגעה כדי לוודא שיש פרי על העצים : 04-6301377 שלוחה 3

פרטי המקום
נשמח לדעת!04-6301377 שלוחה 3 כל המשפחה פינת חי, פינת יצירה, קטיף ראשון עד חמישי 7:00-19:00 | יום שישי - 7:00-15:00 | יום שבת סגור | בתשלום

מחירים

19 ש"ח לקטיף לאדם. ניתן לקחת הביתה בתשלום נוסף

איך מגיעים?

המרכז, כפר הרא"ה כל השנה

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה