קטיף עצמי של ליצ'י

קיבוץ מעברות שבעמק חפר מקיים במטעיו קטיף ליצ'י חווייתי. כל מבקר מקבל שקית בה הוא יכול לאסוף את הליצ'י וביציאה, כנהוג בבריכות דגים, לשלם לפי המשקל.
תוך כדי הקטיף יכולים המשתתפים לטעום ולאכול מהליצ'י ללא הגבלה וללא תשלום.

הליצ'י שארץ המוצא שלו היא סין, הוא בעל פרי בשל בצבע ורוד או אדום בהיר. הפרי בעל טעם חמוץ מתוק ועסיסי, הוא עשיר בוויטמין C ובויטמינים מקבוצת B . מושלם לילדים.

הפרי שגדל במטעים של קיבוץ מעברות, נקי מריסוסים נגד מחלות ומזיקים וניתן לשמור אותו במקרר הביתי למספר ימים, לאכול אותו טרי או להכין ממנו שימורים ולפתן. את הקליפה הדקה של הליצ'י מסירים בידיים ואחר כך שולפים אותו מהקליפה הפנימית בלחיצה קלה. סוג של משחק. את פירות הליצ'י ניתן לקטוף באשכולות או בבודדים.

מטעי הליצ'י של מעברות ממוקמים על גבעה ממנה ניתן לצפות לעמק חפר המזרחי ולהרי שומרון. במקום יש גם סככת צל, מי שתייה וכיסאות למנוחה.
בסופי שבוע מתקיימות פעילויות נוספות במקום.

עונת הקטיף נפתחת באמצע חודש יולי ותימשך עד השבוע הראשון של אוגוסט, בכל ימות השבוע כולל שישי ושבת בין השעות 9:00 בבוקר ל- 19:00 בערב.

לפרטים נוספים:

053-9382505

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה הדרכה בתשלום

מחירים

לפרטים על מחיר הכניסה לפסטיבל הליצ'י - יש להתעדכן טלפונית

איך מגיעים?

המרכז, קיבוץ מעברות מטעי הליצ'י של קיבוץ מעברות ממוקמים על כביש 4 , ימינה בצומת העוגן לבאים מצומת בית ליד ושמאלה לבאים מכיוון חדרה (מצומת העוגן קיים שילוט) בסמוך לגן האירועים קו האופק. קיץ

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה