קיר איילת – קרית אונו

 

קיר איילת הוא מקירות הטיפוס הגדולים והפעילים בישראל, הממוקם באולם ספורט במרכז קרית אונו ומכיל מעל  1,000 מ"ר של קירות טיפוס וקירות בולדרינג.

קיר איילת הוקם בשנת 1989 כמפעל הנצחה לזכרה של איילת ארבר ע"י משפחת ארבר ובסיוע אנשי תנועת עמיצור. המבנה המקורי כלל את ששת הקירות הצבעוניים, אשר היוו בזמנו את המתקן הראשון והיחיד מסוגו בארץ. עם השנים גדל המתחם והתפתח וכיום אולם הספורט בו ממוקם הקיר מכיל קירות טיפוס על כל כתליו. הקיר מרכז פעילות של מאות מטפסים קבועים הנוטלים חלק בפעילויות השונות, בחוגים, נבחרות, תחרויות ואימונים לקראת תחרויות בארץ ובחו"ל.

בשנת 2010 נבנה במקום קיר גדול חדש, מודרני ומרשים של חברת Walltopia. וכמו כן הושלמה תקרת טיפוס המגשרת בין שני צידי האולם. תוספות אלו היוו שדרוג משמעותי לאפשרות ליצור בקיר מסלולי טיפוס ארוכים ומגוונים.

קיר איילת הוא חלק מהמרכז הישראלי לטיפוס ספורטיבי שמקדם ומעודד את ענף הטיפוס בארץ ומציע את כל האפשרויות ליהנות מטיפוס ספורטיבי ברחבי הארץ: פעילויות שטח – הכוללות ימי טיפוס והכשרות שטח בכל חלקי הארץ,  קורסים והכשרות- למטפסים בכל הרמות- החל מאימונים אישיים ועד קורס למפעילי קירות טיפוס, תחרויות ואירועים – תחרויות מקצועיות ואירועי טיפוס הפתוחים לכולם וטיולי טיפוס בארץ ובירדן בשיתוף חברת חברת טיפוס טבעי.

חוגי טיפוס לכל הגילאים
החלה ההרשמה לחוגים לשנת 2012/13

ימי הולדת
ניתן לקיים במקום ימי הולדת ייחודיים בתיאום מראש.

למידע נוסף: 053-9382390
 

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!3-6, 6-12 ימי הולדת (בתיאום מראש) ראשון עד רביעי - 16:00-22:30 | חמישי - 16:00-24:00 | שישי - 12:00 - עד כשעה לפני כניסת השבת | מוצ"ש כשעה מיציאת השבת ועד 23:30 | בחופש הגדול: הקיר פתוח באופן רצוף גם בשעות הבוקר החל מ-11:00 בבוקר - מומלץ לוודא טלפונית. בתשלום

איך מגיעים?

המרכז, רחוב הזית 1 קרית אונו מצומת סביון (כביש 761) פונים לקריית אונו, לפני קניון קרית אונו פונים שמאלה ובככר שוב שמאלה עד רחוב הזית. כל השנה

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה