רוב רוי על הירדן

אתר רוב רוי נקרא על שם סירת הקאנו של חוקר סקוטי ששט במי הירדן באמצע המאה ה-19 וחקר את הירדן והארץ של אותם הימים.

מאז עברו הרבה מים בירדן וכיום בקרבת אתר הטבילה הנוצרי של הירדנית, תוכלו לבלות בשייט משפחתי רגוע בסירות קאנו אינדיאניות (מגיל שנתיים), לחפש פסלי בעלי חיים המסתתרים לאורך הנחל, להשתתף בפעילויות יצירה עם הילדים, לבנות רפסודה אמיתית כמו של רובינזון קרוזו, להזמין שייט לילי, לפסל באומנות סביבתית-אינדיאנית או להכין פיתות אינדיאניות מתירס (בתיאום מראש).

לפרטים: 053-9382502

המסלול ייקח אתכם לשייט מקסים ורגוע של כשעה וחצי לאורך כ- 6 ק"מ במהלכם גם נרטבים ומומלץ להגיע עם בגדי ים ובגדים להחלפה לילדים.

לאורך הנחל תלויים מעצי האקליפטוס חבלים עבים, ממש כמו של טרזן, שאפשר לקפוץ מהם אל המים המרעננים – שימו לב כי הרחצה בירדן היא על אחריות המתרחצים וההורים מאחר ואין במקום מציל.

ממתחם רוב רוי ניתן גם לצאת לטיולי ג'יפים בנופי עמק הירדן או להזמין סדנאות גיבוש לקבוצות.

השייט מתאים מאוד לילדים מגיל שנתיים ומעלה ומומלץ להגיע בשעות הפחות חמות של היום, זה ללא ספק אחד המקומות שאנחנו שמחים לחזור אליהם מדי פעם לביקור בימי הקיץ החמים בצפון.

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-9382502 כל המשפחה פינת יצירה השכרת סירות ימי הולדת (בתיאום מראש) מקום לפיקניקים 09:00-17:00, קבלות שבת ומופע של שומר האש בכל יום שישי, שוק האון ברוב רוי כל יום שישי הראשון בחודש לאורך כל השנה, לילות לבנים בעמק הירדן-האתר יהיה פתוח למבקרים בכל ימי חמישי מה-26.07.07 ועד ה-23.08.07 לשייט לילי לאור ירח. בתשלום

איך מגיעים?

קיבוץ כינרת נמצא כ-10 דקות דרומית לטבריה (כביש 90), ליד שפך הירדן הדרומי.
מכביש סובב כנרת פונים לקיבוץ כנרת ואחרי כ- 300 מטר פונים שמאלה לכיוון השלט "רוב רוי - לשייט" לדרך עפר נוחה וסלולה.
כל השנה

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה