רכבל חיפה

נוף חיפאי

רכבל חיפה מחבר בין הקצה של טיילת בת גלים ותצפית סטלה מאריס על הכרמל – נסיעה קצרה של חמש דקות בין שמיים וארץ תביא אתכם עם הילדים לקצה ההר.

הנסיעה ברכבל השקוף שהיא האטרקציה העיקרית לילדים במקום אורכת כ-5 דקות מול הנוף היפה של מורדות הכרמל ומפרץ חיפה וניתן לרכוש כרטיסים לשני הכיוונים או לכיוון אחד ולחזור ברגל את הירידה התלולה בשביל מדרגות שההליכה בו אורכת כ-20 דקות עד מערת אליהו והתחנה התחתונה.
לחצו כאן למסלול הטיול מסטלה מאריס למערת אליהו הנביא…

בקצה העליון של הרכבל תמצאו מספר מסעדות, אפשרות להכנס אל כנסיית סטלה מאריס ומערת אליהו העליונה ולתצפית אל הנוף שביום יפה אפשר לראות ממנה את ראש הנקרה ומפרץ עכו.

בתחנה התחתונה של הרכבל חוף הים שמושך אליו גולשים במיוחד בחורף בזכות הגלים הגבוהים שיש באזור וממנה אפשר להגיע במרחק הליכה אל מערת אליהו הנביא והמוזיאון הימי.

טלפון: 04-8335970

אטרקציות נוספות בחיפה:

מוזיאון ההעפלה והמוזיאון הימי הלאומי
הגנים הבהאים והמושבה הגרמנית וגן החיות של חיפה.

מערת אליהו הנביא בכרמל
מערת אליהו הנביא

פרטי המקום
נשמח לדעת!04-8335970 כל המשפחה קיץ: 10:00-19:30 | חורף: 10:00-17:30 | אביב: 10:00-18:30 | שישי וערבי חג: 10:00-17:30 - מומלץ לוודא טלפונית בתשלום

מחירים

19 כיוון אחד, 28 לשני הכיוונים, ילד עד שנתיים חינם

איך מגיעים?

צפון, סטלה מאריס ת עליונה, טיילת בת גלים תחנה תחתונה המגיעים מתל אביב דרך כביש החוף (עד שתסתיים בניית המחלף במקום) יסעו עד צומת בית החולים רמב"ם, בה יש לעשות פניית פרסה ולחזור לכיוון ממנו באנו עד הכניסה לרכבל ליד מסעדת יוטבתה מצד ימין. כל השנה

מה באזור?

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה