תיאטרון אורנה פורת

מבצע סבא.תיאטרון אורנה פורת
03-5111444

תיאטרון אורנה פורת הוא התיאטרון הוותיק ביותר בארץ להצגות ילדים ובני נוער. התיאטרון הוקם בשנת 1970 על ידי הגברת אורנה פורת ושר החינוך של אותם הימים יגאל אלון ז"ל.

התיאטרון מקיים 45 שנות פעילות ענפה בהם עלו מאות הצגות ילדים לכל הגילאים ברמה אומנותית והפקתית גבוהה מאוד.
אולם הבית של התיאטרון שוכן במרכז סוזן דלל. הצגות נוספות בעיר מתקיימות בדרך כלל בבית החייל או בבית ציוני אמריקה. בנוסף, התיאטרון מקיים הצגות חוץ בכל רחבי הארץ.
בין ההצגות מבית תיאטרון אורנה פורת אפשר למצוא סיפורים מפורסמים ומעשיות מוכרות : זהבה ושלושת הדובים, הנסיכה על העדשה, בגדי המלך החדשים, אלאדין והמנורה, שרלוק הולמס ועוד.

תיאטרון אורנה פורת מפיק במהלך השנה פסטיבלי הצגות שונים כמו פסטיבל ירון על שם ירון ירושלמי בסוזן דלל וכל מפעיל בחודשי הקיץ את תכנית המנויים עם הצגות, פעילויות וסדנאות לילדים במהלך החופש הגדול.

סדנאות החופש הגדול של תיאטרון אורנה פורת
מבלים את החופש הגדול עם תיאטרון אורנה פורת בסדנאות החופש הגדול.
הסדנאות מיועדות לעולים לכיתות ג'-ו'
מתי? 21-3 ביולי ימים א'-ה' בשעות 13:30-08:30
איפה? קאנטרי קהילתי ל'
מה בתכנית? סדנאות משחק, תיאטרון מחול ומחזמר , מסיכות וקומדיה דל ארטה, קרבות במה ופעלולים מעולם הבמה, תיאטרון בובותמוסיקה לתיאטרון. כולל ארוחת עשר וחולצה.
אמנות – יצירת אביזרי במה, צפייה בהצגות החדשות של התיאטרון לפני תחילת העונה, מפגשים עם אמני במה, תיאטרון בובות, סדנאות משחק, 3 נסיעות לפעילויות מחוץ למתחם הקאנטרי, ביקור בתיאטרון מאחורי הקלעים ובחדרי התלבושות והאביזרים. פעמיים בשבוע פעילות בריכה, חזרות לקראת העלאת הצגת סיום על במה מקצועית ועוד.

להרשמה ולפרטים נוספים באתר…

להצגות ילדים של תיאטרון אורנה פורת…

פרטים נוספים בטלפון:  03-5111444 

אל האתר…

פרטי המקום
נשמח לדעת!03-5111444 כל המשפחה

איך מגיעים?

כל השנה

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה