אמת התנינים

053-9382694

אמת התנינים הוא פארק אטרקציות לילדים ליד מושב בית חנניה שבחוף הכרמל, המציע יום של כיף ופעילות לילדים עם שייט באגם, צפייה בתנינים, סיור ברכבת הנגררת על ידי טרקטור, פינת ליטוף, פעילויות יצירה ואפיית פיתות, מגלשת מים רטובה בעונה החמה, מבוך עם דמויות מהאגדות, אוהלים בדואים ומדשאות לפיקניק ואפשרות ללינה בקמפינג או בבקתות רומאיות באתר ודיג למבוגרים.

בנוסף פעילות חקלאית עונתית: בציר ענבים, מסיק זיתים, קציר חיטים וקטיף ירקות אורגניים ופעילויות נוספות הכלולות במחירי הכניסה לאתר.


פעילויות לילדים – סופי שבוע באמת תנינים

תזונה אורגנית ופעילות טבע באמת תנינים. כחלק מפעילויות הטבע באתר באמת תנינים נמשך הגל הירוק – הדרכה וקטיף של ירקות אורגניים לילדים. קטיף וירקות עליים, גזר תות שדה .. ותשובות לשאלות : האם גזר הוא שורש ?מדוע התות והעגבניה אדומים?מהו גידול אורגני? בנוסף לכל פעילויות האתר-סיור ברכבת טיולים,שייט בסירות משוטים, תצוגת תניני יאור, אפייה ויצירה ,חכות לדייג ועוד.

במקום אפשרות לפיקניק וגם קמפינג אוהלים.

פתוח בשבתות משעה 10.00-17.00
אמת תנינים בית חנניה
טלפון: 053-9382694

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-9382694 כל המשפחה פינת חי פינת ליטוף אפיית פיתות/לחם מאהל בדואי חליבה פינת יצירה בריכה רכבת השכרת סירות ימי הולדת (בתיאום מראש) מזנון מקום למנגל מקום לפיקניקים נחל פריחה בעונה שבתות וחגים בין 10:00 ו-17:00 בתשלום

מחירים

ילד: 55 ש"ח, מבוגר: 35 ש"ח | לינת קמפינג בשילוב כניסה לפארק האטרקציות - 75 ש"ח ליחיד מגיל שנתיים | תוספת לאוהל משודרג - תשלום חד פעמי של 100 ש"ח

איך מגיעים?

, מושב בית חנניה על כביש 4 כביש חיפה תל אביב הישן כל השנה

מה באזור?

תגובה אחת

 1. הגענו לחות התנינים לפי זכרון מלפני שנים על המקום.
  זו חוצפה ממדרגה ראשונה לגבות כסף (80 ש"ח ולילדים פחות)
  המקום מוזנח בצורה מחרידה,בכניסה 2 מגלשות (במקום שלוש שמופיעות באתר) אין מספיק מים על המגלשות והגלישה היא תענוג מפוקפק, אם בכלל.
  אין רכבת-הרכבת לא מקולקלת אלא היא בתיקון . לדברי מוכרת הכרטיסים.
  המגלשה הגדולה המתוארת באתר -עדיין לא תכננו אותה עליה נאמר: "אם תרצו אין זו אגדה"
  בזכות התמונות של המגלשה, (בימים חמים אלה) רוב המבקרים נפלו בפח.
  לרשות ציבור המבקרים עומדות שלוש סירות משוטים. ללילדים מלבישים חגורות הצלה שעבר עליהם הקלח. אני לא מאמין שבמקרה של תקלה הם היו מציפים את לובשיהם.
  הבעייה היותר קריטית שאין מספיק מים בנחל ואין אפשרות לחתור בקלות בנחל כי הסירה נתקעת בקרקעית כלומר באדמה ולכן לא זזה. ניסינו שתי סירות והתאכזבנו. אטרקציה מרכזית פחות.
  "מתחם האומגה" מוזנח מאוד . הצמיגים עליו יושבים הילדים קרועים , הגולש גולש לתוך האדמה (עם התחת שלו) וזה לא תמיד נעים לילד. מתחת לאומגה אין חול או משהוא רך אחר שיבלום את הילד הנופל.
  פינת הציור " הס מלדבר" – דפי ציור יש אך הצבעים???
  פינת "הליטוף" שני מטר מרובעים ו שישה ארנבים מפוחדים.
  שני דברים טובים במתחם (חוץ מהקיוסק-חנות = מסחטת כסף נוספת) האחד עשיית הפיתות והשני שטחי הצל הגדולים במתחם. חוץ מזה אין כלום .מדובר בסוף חודש אוגוסט.
  והתשלום: -גזילה-גניבה- הונאה- אין מספיק מילים לתופעה.

השאר תגובה