יום הולדת בגיימלנד פיינטבול שפיים

  יום הולדת בפיינטבול שפיים. צילום: גיימלנד פיינטבול שפיים

  למי שמחפש חווית יום הולדת באקסטרים יש הזדמנות לחגוג עם רעיון מקורי ומיוחד- יום הולדת בגיימלנד פיינטבול שפיים, עם מבחר חבילות אטרקטיביות, כל שעליכם לעשות הוא רק לבחור תאריך ושעה ולהתחיל לחגוג.

  יום הולדת בגיימלנד פיינטבול שפיים:

  במתחם גיימלנד שפיים אתם מוזמנים לארגן יום הולדת בגיימלנד פיינטבול שפיים בלתי נשכח לכל גיל. כאן נפיק עבורכם אירוע מדהים ואיכותי שגם משלב את כל המשתתפים וגם נותן תשומת הלב לחתן או כלת השמחה. בארגון יום הולדת בגיימלנד שפיים כל התחנות שלנו עומדות לרשותכם (בהתאם לגיל המשתתפים): פיינטבול, מבוך אתגרי, קארטינג פדלים, מטווח חץ וקשת, מטווח כדורי צבע, מגרש כדורעף חופים ועוד.

  יום הולדת בגיימלנד פיינטבול שפיים
  יום הולדת בגיימלנד פיינטבול שפיים

  בגיימלנד פיינטבול שפיים מעמידים לרשותכם איש צוות מטעמנו אשר יעזור בהפקת האירוע וארגון יום ההולדת עד לפרטים הקטנים ביותר. במקביל ואם תרצו אנו מציעים התקשרות עם קבלני ביצוע נוספים המציעים מתנפחים, מוסיקה, הפעלות, קייטרינג וכו'. הכל בהתאם לתקציב המבוקש ובמחירים האטרקטיביים ביותר בשוק.

  גיימלנד שפיים הוא מתחם ייחודי בכך שהוא מאפשר לארגן ימי הולדת עם פיינטבול גם לילדים צעירים (החל מגיל 10). אנו שמים דגש רב על התאמת יום ההולדת לגיל המשתתפים ומקפידים על בטיחות ברמה בלתי מתפשרת. לצד האטרקציות המגוונות אשר מתואמות עבורכם עם תוכנית מסודרת תיהנו מאזור ייעודי להתארגנות, הגשת ארוחה, קישוטים, מקרר לאחסון העוגה וכל מה שתבקשו. ניתן לשלב ימי הולדת בגיימלנד שפיים עם ביקור באטרקציות הסמוכות לנו כמו פארק המים שפיים (בעונה).

  טלפון לקביעת יום הולדת בגיימלנד פיינטבול שפיים: 053-7106979

  לפרטים נוספים אודות גיימלנד פיינטבול שפיים…

   

  עוד בקטגוריה

  תגובה אחת

  השאר תגובה