אטרקציות לילדים בצפון: השקת אסקייפארק פארק המעיינות ביום העצמאות

אסקייפארק. צילום:רונן גולדשטיין.

יום העצמאות 2017:חדר הבריחה הטוב בישראל הוא בכלל לא חדר. לראשונה בישראל קווסט בפארק פתוח, שמזמין את המבקרים לצאת לפעילות מיוחדת לילדים ולהורים עם משימות ייחודיות בפארק המעיינות. ההשקה לציבור ביום העצמאות ה-2 במאי 2017.

אטרקציות לילדים בצפון: השקת אסקייפארק פארק המעיינות ביום העצמאות:

כיידוע, חדרי הבריחה בעולם כולו ובישראל הפכו לטרנד חם. בכל אחד מהחדרים בדרך כלל מתקבצים 4-6 מבקרים בחדר אחד לפיצוח משותף. לראשונה בישראל, אסקייפארק המעיינות מציע אפשרות למשתתפים רבים של עד 60 איש לצאת בו זמנית אל קווסט בפארק פתוח ורכוב בהרפתקה שמפגישה את המבקרים עם שלמה גור – ההוגה והמתכנן המיתולוגי של יישובי חומה ומגדל, ומזמינה למסע אינטראקטיבי ברחבי הפארק בו נסללו דרכים באורך כולל של כ-12 ק"מ. ההשקה לציבור ביום העצמאות ה 2 במאי 2017.

מה הסיפור? הכל התחיל לפני עשרות שנים, בתקופת חומה ומגדל. שלמה גור, שהיה גם רכז הביטחון של הקיבוץ בנה בחשאי סליק בו העלים כלי נשק רבים מעיניי הבריטים, שלמה גור הלך לעולמו אך עוד קודם לכן הטמין ברחבי פארק המעיינות רמזים שיכולים לעזור בפתיחת סליק המעיינות שדלתו הנעולה התגלתה רק לאחרונה. המשתתפים מקבלים את התיק של גור, מכשיר קשר ורכב עם איתורן ויוצאים למסע בזמן שמטרתו פיצוח הקווסט ומשמעותו איסוף הקודים שיאפשרו את פתיחת דלתו של הסליק.

באדיבות פארק המעיינות
באדיבות פארק המעיינות

הפעילות מתאימה למשפחות וילדים, לבילוי עם החברים ולכל מי שאוהב חדרי בריחה ומחכה לדבר הבא בתחום. ייחודו של הקווסט הזה היא בכך שבנוסף לאתגר שבפיצוחו מטיילים המשתתפים בכל הפארק ונהנים מיופיו וממימיו.

כיידוע, פארק המעיינות השוכן בצפון הארץ, בעמק המעיינות שבסמוך לגן גורו הפארק האוסטרלי מזמין את כל המשפחה לבילוי סביב מקורות מים טבעיים ברכבים ירוקים. הציבור מוזמן לחוויה של טבע מקומי – טיול סביב המעיינות, טחנת הקמח ותל השלושה תוך צפייה בבעלי חיים ובצמחייה האופייניים לעונה. בפארק זורם נחל הקיבוצים ושלושה מעיינות טבעיים: עין מודע, עין שוקק ועין מגדל. טמפרטורת המים קבועה ועומדת על 24 מעלות צלזיוס.

השקת אסקייפארק פארק המעיינות ביום העצמאות:
שעות פתיחת הפארק: א'-ה' + שבת 9:00-17:00. שישי 9:00-16:00.

טלפון לפרטים נוספים : 053-9382462

למחירים ומידע נוסף אודות פארק המעיינות לחצו כאן…

בנוסף לפעילות בפארק המעיינות תוכלו לבקר בגן גורו (בתשלום)

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה בתשלום

מחירים

מחיר ההשתתפות: 650 ₪ לרכב ובו 6 אנשים.

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה