אירועי ט"ו בשבט לילדים באילת

הגן הבוטני באילת.יח"צ

גם בעיר אילת חוגגים את החג לאילנות עם סיורים חינמיים בגן הבוטני ונטיעות ללא תשלום בפארק הצפרות. בואו להכיר מקרוב את הצמחים, הפרחים והעצים שסביבנו, להצטרף לנטיעות ולקחת חלק בהמשכיות של הטבע.

לכבוד חג הטבע והאדמה – ראש השנה לאילנות, מכינים גם בעיר החמה ביותר פעילויות וסיורים להיכרות עם מיטב צמחי ארץ ישראל, בפארק הצפרות ובגן הבוטני – ללא תשלום.

אירועי ט"ו בשבט לילדים באילת :

חגיגת נטיעות בפארק הצפרות – ללא תשלום.
העצים הם יצרן המזון הראשוני של הטבע. בפארק הצפרות באילת עץ אחד יכול להאכיל מאות ואף אלפי ציפורים נודדות. לכבוד ט"ו בשבט פארק הצפרות אילת בשיתוף קק"ל יארחו את תושבי העיר ואת הנופשים לטקס נטיעת עצים בפארק למען הציפורים. המבקרים בפארק יוכלו לשמוע על הקשר שבין העצים לנדידת הציפורים ואם יתמזל מזלם אז גם לראות את ראשוני נודדי האביב. הכניסה לפארק ולאירוע ללא תשלום.
איך מגיעים? חפשו 'פארק הצפרות' ב-waze
מתי?  יום שישי, 29/01/16, 10:00-13:00
לפרטים: טלפון 050-7671290 או במייל ibrce.office@gmail.com
לפרטים נוספים אודות אירועי ט"ו בשבט עם קק"ל…

פארק הצפרות באילת. צילום: אלי פרכטר
פארק הצפרות באילת. צילום: אלי פרכטר

פסטיבל נטיעות בגן הבוטני – ללא תשלום.
שמח ופורח בגן האורגני-אקולוגי היחיד מסוגו בעולם: מדריכי החברה להגנת הטבע-בית ספר שדה אילת יעבירו סיורים ללא תשלום בגן הבוטני להכרות עם אוסף הצמחים הנדיר בגן שהחל את דרכו מזרעים שנאספו מכל קצוות תבל! הזרעים הונבטו וגודלו באדמת מדבר מחוזקת וקשה, ורק החזקים שבהם שרדו. על אף תנאי מזג האוויר הקיצוניים וכמות המשקעים המזערית באילת, הגן הבוטני פורח בשלל צבעים וצמחים: לצד צמחייה מקומית אפשר למצוא בגן יער גשם (מלאכותי) מלבלב עם מגוון גידולים טרופיים. למבקרים מחכים דוכני מזון ושתיה, סדנאות פורחות, מסלולי הליכה קסומים המתפתלים בין טרסות אבן ונחל מפכפך, פינות ישיבה בהן ניתן לנוח ולהתענג על ריחות הפריחה, ומיצפורים מוצלים המשקיפים על הרי אדום וים סוף. הסיורים והנטיעות מיועדים לבני 4 ומעלה.
מתי? יום שבת, 30/01/16, 10:00-14:00
איך מגיעים? חפשו 'הגן הבוטני של אילת' ב-waze
לפרטים: 08-6318788

 

אם כבר הגעתם לאילת, בואו תראו מה יש לעיר עוד להציע…

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה חינם

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה