פעילויות חודש מאי בפארק קרסו למדע

פסטיבל המדע סוכות 2017 בבאר שבע, פארק קרסו למדע
פעילויות לסוכות בדרום? פסטיבל המדע - פארק קרסו למדע

פארק קרסו למדע מזמין אתכם לפעילויות מיוחדות בשבת לילדים – סיורים מודרכים בין המצאות ישראליות, משחקים ישראליים, הדגמות וניסויים ועוד ובחינם.

פעילויות חודש מאי בפארק קרסו למדע :
חגיגת עצמאות בפארק כוללת סיורים מודרכים בין ההמצאות הישראליות שהלהיבו את העולם, מגרש משחקי ילדות ישראליים, ניסוים והדגמות מדע המדגימים את העקרונות המדעיים של זוכי פרס נובל הישראליים וכמובן כל תערוכות הפארק, סרט תלת ממד בנושא תעופה ועוד.
מתי? 12/5 בין השעות 09:00-17:00, ילדים עד גיל 5 ללא עלות.
karaso4

בנוסף לאירועי יום העצמאות 2016 בפארק קרסו, תוכלו לבקר במהלך החודש ולהנות מפעילויות לכל המשפחה, הופעות, משחקים באודיטוריום של הפארק ועוד :

שבתות מאי בפארק:
כשמדע פוגש משחק קורים דברים מפתיעים.. בכל שבת במהלך חודש מאי אתם מוזמנים להגיע לפארק המדע הגדול בישראל וליהנות מהופעות מפתיעות של שחקנים, פעילויות מדע ומגוון ניסויים והדגמות משחק באודיטוריום של הפארק. בואו לשבת על כסא מסמרים, לפוצץ מבחנות, לשחק עם בועות וליהנות מהופעות של מדענים מטורפים.
לאחר שנבלה בין מגוון מתחמי המדע והמייצגים שבפארק, יוזמנו המבקרים לסרט D3 בשעה 12:30 חולמים לעוף .
ובשעה 14:00, תיפתח בחדר היצירות בקומת הילדים מתחם סדנת יצירה במהלכה יצרו המקרים יצירות מדעיות שאותן ייקחו לביתם. מספר הכרטיסים לסרט על בסיס מקום פנוי ובעלות של 10 ש"ח לכרטיס.  מגיל שנה יש לרכוש כרטיס לסרט יש לשריין מקום מראש/  מקומות לא מסומנים.

הסרט חולמים לעוף בתלת מימד בפארק קרסו למדע.
הסרט חולמים לעוף בתלת מימד בפארק קרסו למדע.

תבנו חופשי בחמישי ( בכל חמישי בחודש מאי)
חדש בפארק קרסו למדע, מתחם בנייה בלבני PIN BLOCK- הלבנים ששיגעו את העולם.
אתם מוזמנים להגיע בכל יום חמישי לפארק קרסו למדע וליהנות מבנייה בלבני משחק PIN BLOCK – בואו לבנות באמצעות לבני משחק דמויות, מודלים ומבנים. בנוסף יתקיימו הדגמות באסטרונומיה, נכנס לפלנטריום ונפעיל רובוטים. והכל ב30 ₪ החל מהשעה 14:00, ילדים עד גיל 5 ללא עלות.

לפרטים על פארק קרסו בטלפון: 053-7106968

לפרטים נוספים אודות פארק קרסו למדע בבאר שבע…

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-7106968 כל המשפחה חלק מהאירועים בתשלום וחלקם בחינם

מחירים

מזומן ואשראי

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה