אירועי יום העצמאות 2015 בנתניה

נתניה חוגגת עצמאות 67 עם אירועים ומופעים לכל המשפחה, מופע הילדים שלכת, כוככבי השמינייה, הכבשה שושנה, ברי סחרוף, גידי גוב, זיקוקים, מופעי אש ומולטימדיה, להקות מקומיות ואטרקציות נוספות עם הילדים

השנה ייערכו בנתניה חגיגות העצמאות ה-67 למדינה, ב- 22 לאפריל במספר מוקדים ברחבי העיר, כאשר המרכזי שבהם הוא פארק אגם החורף (מתחם הנוער והצעירים). מי שיגיע בערב הזה לפארק יוכל ליהנות מזיקוקי דינור לצד הופעות של ממוקי, ברי סחרוף, להקת בית הבובות ו – DJ YAHEL.

הסעות ללא תשלום ייצאו ממרכז ומזרח העיר לרווחת הקהל הרחב.

כיכר העצמאות האינטראקטיבית החדשה תהפוך בערב החג למתחם תוסס וחגיגי שיכלול מופעי אש ומולטימדיה, מתחם צילום עם דמות הצבר של דוש ונופי הארץ ומופעים של מיטב הלהקות המקומיות.

על הבמה המרכזית בכיכר יתקיים מופע של הזמר פיני חדד ולהקת המחול חבצלות. גם הזמר האהוב גידי גוב יופיע על במה זו וכך גם רוני דלומי וניקי גולדשטיין עם מופע הילדים המצליח – שלכת.

כוכב השמינייה ידידיה ויטל יופיע לילדים שיגיעו למתחם שמחוץ לקניון עיר ימים וייהנו ממופע הילדים המצליח חיפזון וזהירון.

בספורטק יהלום בקרית השרון, יוכלו הילדים ליהנות גם מהמופעים של משה דץ והכבשה שושנה וגרי המבורגרי כוכב הפיג'מות. כמו כן תופיע במקום הזמרת הצעירה שי המבר מהתוכנית – בית הספר למוסיקה.

כמו בכל שנה, גם גן עובדיה יארח במה מיוחדת ועליה יופיע קובי ראובן ולהקתו, כאשר גם בספורטק וגם במתחם הגלגיליות הססגוני בטיילת שקד ייהנו החוגגים ממוזיקה וריקודי עם אל תוך הלילה עם יוסי נקב ונורית גרינפלד.

צילום: דניאל יוסופוב

 

אירועי יום העצמאות 2015
נתניה
22 באפריל יום רביעי 
הכניסה חינם

איפה ומתי?

22 באפריל בנתניה

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה

מה באזור?

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה