פעילויות לילדים בגינת אוכל – מאי 2016

צילום: גינת אוכל

כמו בכל שבת וחג, גינת אוכל במשק הלברכט שמחים להזמין אתכם לפעילויות בגינה לילדים ולכל המשפחה עם סיורים מיוחדים בגינה, הצגות תיאטרון, סדנאות אמנות , מתנפחים עם קצף, משחקים וחוויות נוספות.

השבתות בעונה הזאת מזמינות מתמיד, בואו לחוות את רוח החג עם סיורים מודרכים בגינת אוכל, סיור בכוורת הדבורים, ארוחת ירקות בטבע, אפיית פיתות בטאבון ועוד.

בכל ימי השבת ניתן לערוך פיקניקים בגינה בפינות החמד מתחת לעצי הפרי, במקום מציעים גם ארוחות בוקר פיקניק שניתן לקחת לשולחנות הפיקניק הרבים הפזורים בגינה. ניתן לבקר בפינת החי ולהאכיל את הכבשים, עיזים, תרנגולות, תוכים, ברווזים ועוד.

אירועי יום העצמאות, ל"ג בעומר 2016 ופעילויות שבת לילדים בגינת אוכל :

עצמאות 2016 בגינת אוכל- 12.05.2016
מוזמנים לחגוג את יום העצמאות בפינות הפיקניק המוצלות ולהצטרף לפעילויות כייפיות לילדים – מתנפח מים עם קצף, בועות סבון על רחבת הדשא שלנו, ארוחות בוקר משובחות ושייקים טבעיים נארח את סיגל עם סדנת יצירה עם ירקות – הילדים יכירו ממרחים חדשים ויטעמו ירקות בדרכם לקשט צלחת מיוחדת ליום העצמאות, יתקיימו סיורים מודרכים בגינה כל שעה עגולה וקטיף תוצרת מוכנה, סחיטת מיצים טבעיים והכנת פוקצ'ות בטאבון ועוד.

חוגגים את יום העצמאות במשק הלברכט. צילום: גינת אוכל
חוגגים את יום העצמאות במשק הלברכט. צילום: גינת אוכל

שבת 14.05.2016
נסייר בגינה ונלמד על הירקות העונתיים, נשתול ונזרע ירקות של קיץ ונקטוף תוצרת מוכנה, נכין יצירות מהחלל, נקשט כדי חרס ונשתול בהם שתילי ירקות. גם נסחט מיצים, טבעיים ונאפה פיתות בטאבון עם מגוון תוספות גבינות וירקות. ניתן לטייל בגינה שלנו להאכיל את התרנגולות, העיזים והכבשים ולערוך פיקניק בפינות המוצלות.
רון הדבוראי ייקח אתכם לסיורים לכוורות הדבורים שלנו שם יוכלו הילדים להכיר את עולמה המרתק של הדבורה.
בשעה 12 נארח את תיאטרון פפיון עם ההצגה להפיל פיל – הרפתקה הומוריסטית שמעוררת ומפרה את הדמיון עם פיל עכברה וג'ירף שהחליטו לטייל על הקור של העכביש. גילאי 2-6

פעילויות שבת לילדים בגינת אוכל. צילום: גינת אוכל
פעילויות שבת לילדים בגינת אוכל. צילום: גינת אוכל

שבת 21.05.2016
נסייר בגינה ונלמד על הירקות העונתיים, נשתול, נזרע ונטעם ירקות של קיץ, נסחט מיצים, נאפה פוקצ'ות בטאבון, נאכיל את התרנגולות, הכבשים והעיזים בפינת היצירה ניצור יצירות ברוח ל"ג בעומר ונארח את תיאטרון פפיון להצגה פיט פה טו – שלושה חברים עם המון תושייה יוצאים למסע בלתי נשכח. בשילוב תיאטרון צלליות. שעה 12, גילאי 2.5-6

פעילויות לילדים במשק הלברכט. צילום: גינת אוכל.
פעילויות לילדים במשק הלברכט. צילום: גינת אוכל.

ל"ג בעומר – חמישי 26.05.2016
אירועי ל"ג בעומר מגיעים לגינת אוכל ואתם מוזמנים להצטרף לחגיגה. ביום חמישי 26.05 תוכלו להנות בגינת אוכל מקטיף תותים, קטיף ירקות ירוקים מהגינה, להכין פוקאצ'ות ולסחוט מיצים מהגינה. בנוסף תוכלו לבקר בפינת החי, בכוורת או במשתלה או לערוך פיקניק משפחתי בצל העצים על הדשא. גינת אוכל תהיה פתוחה עד השעה 15:00. מחיר קטיף תותי 15 ש"ח, מחיר שקית קטיף ירקות וירוקים מהגינה 35 ש"ח, פעילות פוקאצ'ות וסחיטת מיצים 35 ש"ח.

 

שבת 28.05.2016
נסייר בגינה ונלמד על הירקות העונתיים, נשתול, נזרע ונטעם ירקות של קיץ, נסחט מיצים, נאפה פוקצ'ות בטאבון, נאכיל את התרנגולות, הכבשים והעיזים בפינת היצירה ניצור יצירות ברוח ל"ג בעומר ונארח את סדנת גרוטא אומנותא – לפירוק פסולת אלקטרוניקה, בנייה של רובוטים ולימוד חוויתי איך עובד מאוורר ובטריה. גילאי 5-12.
ונארח את סתיו עם הופעה שובת לב של הפרחת בועות סבון ענקיות שגם המבוגרים מתלהבים ממנה כמו ילדים
ולאחר מכן פעילות חופשית עם מגוון מכשירים יוצרי בועות. שעת המופע 12 בצהריים. ילדים בכל הגילאים.

פינת החי בגינת אוכל. צילום: גינת אוכל
פינת החי בגינת אוכל. צילום: גינת אוכל

במקום חנות משתלה בה ניתן להצטייד בכל שתילי הירקות העונתיים, שתילי תבלין, שתילים ופרחים עונתיים, קקטוסים, מתנות וכלים לבית ולגינה, תוצרת משק טרייה, דבש שלנו שמן זית ועוד.

 

 

לפרטים בטלפון:  053-9382203

לפרטים נוספים אודות גינת אוכל- משק הלברכט…

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-9382203 כל המשפחה בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי עלות כניסה בימי שבת: 15 שח למבוגר וכרטיסיה לבחירה: 65 לכרטיסיה ל-3 פעילויות לילד 85 ל-5 פעילויות לילד

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה