אירועי פורים 2017 בדרום – העדלאידע של שדה בוקר

העדלאידע של שדה בוקר פורים 2018
העדלאידע הסביבתית בשדה בוקר פורים 2018

פורים, החג האהוב על הילדים מגיע ובשדה בוקר תיערך העדלאידע הסביבתית בשדה בוקר – ממחזרים חומרים ומשתמשים לבניית בובות הענק הצבעוניות והמשמחות שיהפכו לחלק בעדאלאידע.

אירועי פורים 2017 בדרום – העדלאידע של שדה בוקר: העדלאידע המדברית של התיכון לחינוך סביבתי במדרשת שדה בוקר תתקיים ב-10.03.2017. העדלאידע הענקית מתקיימת, גם השנה, בניהולם הבלעדי של תלמידי התיכון, כשהיא מבוססת על תחרות בין שכבות הגיל השונות. פרויקט שבמהלכו מודגשים ערכים של חברה וסביבה. העבודות על העדלאידע החלו בתחילת ינואר והן נמשכות באינטנסיביות עד לבוקר התהלוכה.

החל מהשעה 14:00 יצעדו תלמידי ביה"ס לאורך כשלוש שעות בכל שטחי מדרשת שדה בוקר, כשהם מציגים את הנושאים שנבחרו ע"י השכבות השונות – חלל, כלבים, יום המתים מדרום אמריקה וציפורים באמצעות מבנים ומיצגים אדירים שיצרו בעצמם מחומרים מתכלים. כמו כן, המופע מלווה בתחפושות מיוחדות ובריקודים. הכל עשוי מחומרים מהשטח : בקבוקים, צינורות ממפעלים, ברזלים שמפורקים מדי שנה ומורכבים מחדש דבק שהופק בייצור עצמי מצמחים שונים. במיוחד השנה – דגש גדול יותר על עניין המחזור יש לראשונה, בנוסף לתחרות בין השכבות – מבנה רב-שכבתי, של כולם יחד. שכולו אורגני.

העדלאידע הסביבתית בשדה בוקר
העדלאידע הסביבתית בשדה בוקר

המצעד המנוהל כולו ע"י תלמידי התיכון עצמם, כחלק ממוטו מרכזי של בית הספר, מאורגן דרך וועדות של התלמידים וועדת פרסום, וועדת מבנים, וועדת show, הוויי, שיפוט ועוד ובראשו עומדים שני תלמידים שנבחרו כיו"ר העדלאידע, ממש כמו בקרנבל בברזיל.

בסיום התהלוכה יתקיים על מרחבי הדשא, יריד אמנויות של אמני האזור, שיכלול מוצרי אמנות לצד פינות יצירה ודוכני מזון. למחרת האירוע יתקיים הפנינג לפירוק המיצגים, כשכל חומריהם יופרדו ויועברו למחזור ע"י תלמידי התיכון לחינוך סביבתי.
האירוע פתוח לקהל ללא תשלום.


היינו! רוצים לדעת איך היה?
ביקרנו בעדלאידע  לפני כמה שנים, לפני שהארוע הפך למוקד משיכה גדול ועמוס יחסית בקהל – כבר אז ההשקעה של התלמידים בבנית המיצגים בהחלט ניכרת, יש משהו סוריאליסטי בתהלוכה של מיצגים ענקיים שמופיעים פתאום משום מקום במקום הכי לא צפוי באמצע המדבר, משהו שבין פרסיליה מלכת המדבר לארוע הברנינג מן שבארה"ב…

העדלאידע של שדה בוקר, אירועי פורים 2016 בנגב, אירועי פורים 2016 בדרום
אירועי פורים 2017 בדרום

אירועי פורים 2017 בדרום – העדלאידע של שדה בוקר:
העדלאידע תתקיים במדרשת שדה בוקר (על כביש 40 כניסה אחת דרומית לקיבוץ שדה בוקר)

פרטי המקום
נשמח לדעת!08-6532081 | 08-6532822 כל המשפחה חינם

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה