אירועי שבועות 2017 בגן גורו ובפארק המעיינות

צילום נדב כפיר ביכורי גן גורו.

אירועי שבועות 2017 בגן גורו ובפארק המעיינות – פעילות "שאבתם מים בששון" ובגן גורו- סיור ביכורי גן גורו

חוויות ניר דוד מזמינים את הציבור לחגוג את חג השבועות בפארק המעיינות שבעמק המעיינות ובגן גורו ביום 31 במאי יום ד', לטייל בין המעיינות ברכב חשמלי או באופניים, להשתכשך במים ולהשתעשע בפעילות "שאבתם מים בששון", משחק רטוב ומשעשע בתעלת המינוס 100 בסמוך לבריכת הטחנה, במהלכו תצטרכו להעביר את מי התעלה בין משפחה למשפחה, באמצעות מתקני איסוף מים עד למילוי מלא של מיכל המדידה. המשחק מתקיים בין השעות 11:00-14:00 לאורך התעלה.
בגן גורו תשתתפו בסיור ביכורי גן גורו, סיור מודרך אשר מפגיש את המבקרים עם צאצאים וביכורים שהצטרפו למשפחת גן גורו בתקופה האחרונה. בנוסף, תשמעו סיפורים מרתקים אודות דרכי רביה, המלטות, בקיעות וכו'.
הסיור יתקיים בשעה 13:00.

צילום אשחר בצר שבועות בפארק המעיינות
צילום אשחר בצר שבועות בפארק המעיינות

בנוסף, במהלך החג יוכלו המבקרים ליהנות מפעילות ייחודית וחדשה בישראל (בתשלום נוסף) ברחבי פארק המעיינות – אסקייפארק- חדר הבריחה הפתוח ורכוב הראשון מסוגו בישראל.
מה הסיפור? הכל התחיל לפני עשרות שנים, בתקופת חומה ומגדל. שלמה גור, שהיה גם רכז הביטחון של הקיבוץ בנה בחשאי סליק בו העלים כלי נשק רבים מעיניי הבריטים, שלמה גור הלך לעולמו אך עוד קודם לכן הטמין ברחבי פארק המעיינות רמזים שיכולים לעזור בפתיחת סליק המעיינות שדלתו הנעולה התגלתה רק לאחרונה. המשתתפים מקבלים את התיק של גור, מכשיר קשר ורכב עם איתורן ויוצאים למסע בזמן שמטרתו פיצוח הקווסט ומשמעותו איסוף הקודים שיאפשרו את פתיחת דלתו של הסליק.


הפעילות מתאימה למשפחות וילדים, לבילוי עם החברים ולכל מי שאוהב חדרי בריחה ומחכה לדבר הבא בתחום. ייחודו של הקווסט הזה היא בכך שבנוסף לאתגר שבפיצוחו מטיילים המשתתפים בכל הפארק ונהנים מיופיו וממימיו.

לפרטים נוספים על גן גורו…

למידע נוסף על פארק המעיינות…

לפרטים נוספים בטלפון:  053-9382462

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-9382462 בתשלום

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

אין תגובות

השאר תגובה